מכבי נתניה

גירסה מלאה: תודה לך בית"ר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(23-Jan-2018 16:08)טל.מ כתב: [ -> ]
(23-Jan-2018 14:33)עידן444 כתב: [ -> ]
(23-Jan-2018 13:55)טל.מ כתב: [ -> ]טוב, אזהרת מסע - אם מכבי נתניה מתכוונת לשחק run and gun עם ביתר כמו ששיחקה נגד ביתר בסיבוב הראשון או נגד בש ומכבי פת - זה יגמר רע. אחוז ניצול המצבים שלהם גבוה מאוד ואסור לתת להם להגיע למצבי הבקעה בקלות.
שחקנים שהייתי רוצה לראות על הספסל במשחק הזה -
כחלון - כי הוא מפקיר את ההגנה
ערן - כי הוא לא נייד מספיק למשחק כזה למרות שברור לי שהוא יהיה ב11.

נצטרך לשחק עם חגי טים ברנקו ועם צעירי או מור בעמדת המגן השמאלי. ברור לי שכחלון עדיף אבל כל המשחקים האחרונים מוכיחים שהגנה לא בדיוק בראש שלו ותפקידו של מגן הוא קודם כל להגן.

אנחנו בבית.
לא צריך לחשוב איך להיזהר מההתקפה שלהם אלא איך לנצל את ההגנה החלשה שלהם. אם נשחק כפי ששיחקנו במשחקים היותר טובים שלנו העונה- נפוצץ את הבלוף שנקרא בית"ר ירושלים.
אם קבוצה שמתנהלת ככה תיקח אליפות- אפשר רשמית וסופית לסגור כאן את הכדורגל המקצועני ולהפוך את הכדורגל למקצוע חובבני כפי שהוא גם כך בהרבה מאוד מקומות- כולל בליגת העל מסתבר.

הקבוצה הזאת שנקראת ביתר ים היא ממש לא בלוף. הגול הראשון של קריאף אתמול - המהלך היה אומנות של כדורגל , שני דאבל פסים עם שני שחקנים שונים ובעיטה לפינה, אם זה היה מהלך של ברצלונה לא היינו מפסיקים להלל. בגול השני , ההרמה של הייסטר - שים את המגינים של נתניה להרמות כאלה, אני בספק אם אחרי שבוע של נסיונות יצליח להם. קבוצה שמציגה כדורגל כזה בלי מאמן על הקוים בלי יד מכוונת , לדעתי היא בעלת פוטנציאל גדול לאליפות .

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא ראיתי את בית"ר מספיק העונה אבל זה שיותר משחקים שלה לא נגמרו כמו ההפסד בסכנין או ההפסד בק"ש(אם לא היו כובשים שער לא חוקי)- זה נראה לי כמו נס לאור מה שראיתי. הגולים האלה מרחוק כמו אתמול... או כמו של טל כחילה... לא נראה לי משהו לבנות עליו.
ואני גם ניזון מאוהדים של בית"ר שאלה שאני נתקל בהם בפורומים אחרים- כולם פה אחד זועקים "בלוף".
לא הייתי אומר בלוף כי יש להם איכויות, בטח בחלק ההתקפי ,אבל שוב, הם לא קבוצה עוצמתית של אליפות. לא כאשר ב"ש ומכבי בסביבה.

(23-Jan-2018 16:24)טל.מ כתב: [ -> ]לדעתי לשחק נגד ביתר כמו ששיחקנו נגדם בטדי או נגד מכבי תא ב10 שחקנים או כמו במשחק האחרון זה להתגרות בגורל. תסתכל על כמות השערים שהם הבקיעו ותגיד לי אם הם בלוף.

אין מה להשוות בין צורת המשחק שלנו מול מכבי לזאת שמול בית"ר.
מול מכבי נוצרה סיטואציה מסוימת בשלב מאד מוקדם ששיבשה לנו את כל תוכנית המשחק.
מול בית"ר שלטנו ברב המשחק ללא עוררין במגרש. בית"ר פשוט לא היו קיימים. מה שקרה שם זה באמת אוסף של צירופי מקרים וטעויות של שחקנים בודדים שאני בספק אם יקרו עוד פעם במהלך משחק אחד.
שוער בינוני. מרכז ההגנה שלהם מאד חלש. מגינים מעולים. כל הקישור בנוי על העוצמות של קלודימיר ( שמאד תורם גם בבעיטות לשער מרחוק) ומשחק המעבר המעולה של גורגיניו. התקפה מאד טכנית וזריזה וראן שכטר וחן עזרא.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(23-Jan-2018 16:34)עידן444 כתב: [ -> ]
(23-Jan-2018 16:08)טל.מ כתב: [ -> ]
(23-Jan-2018 14:33)עידן444 כתב: [ -> ]
(23-Jan-2018 13:55)טל.מ כתב: [ -> ]טוב, אזהרת מסע - אם מכבי נתניה מתכוונת לשחק run and gun עם ביתר כמו ששיחקה נגד ביתר בסיבוב הראשון או נגד בש ומכבי פת - זה יגמר רע. אחוז ניצול המצבים שלהם גבוה מאוד ואסור לתת להם להגיע למצבי הבקעה בקלות.
שחקנים שהייתי רוצה לראות על הספסל במשחק הזה -
כחלון - כי הוא מפקיר את ההגנה
ערן - כי הוא לא נייד מספיק למשחק כזה למרות שברור לי שהוא יהיה ב11.

נצטרך לשחק עם חגי טים ברנקו ועם צעירי או מור בעמדת המגן השמאלי. ברור לי שכחלון עדיף אבל כל המשחקים האחרונים מוכיחים שהגנה לא בדיוק בראש שלו ותפקידו של מגן הוא קודם כל להגן.

אנחנו בבית.
לא צריך לחשוב איך להיזהר מההתקפה שלהם אלא איך לנצל את ההגנה החלשה שלהם. אם נשחק כפי ששיחקנו במשחקים היותר טובים שלנו העונה- נפוצץ את הבלוף שנקרא בית"ר ירושלים.
אם קבוצה שמתנהלת ככה תיקח אליפות- אפשר רשמית וסופית לסגור כאן את הכדורגל המקצועני ולהפוך את הכדורגל למקצוע חובבני כפי שהוא גם כך בהרבה מאוד מקומות- כולל בליגת העל מסתבר.

הקבוצה הזאת שנקראת ביתר ים היא ממש לא בלוף. הגול הראשון של קריאף אתמול - המהלך היה אומנות של כדורגל , שני דאבל פסים עם שני שחקנים שונים ובעיטה לפינה, אם זה היה מהלך של ברצלונה לא היינו מפסיקים להלל. בגול השני , ההרמה של הייסטר - שים את המגינים של נתניה להרמות כאלה, אני בספק אם אחרי שבוע של נסיונות יצליח להם. קבוצה שמציגה כדורגל כזה בלי מאמן על הקוים בלי יד מכוונת , לדעתי היא בעלת פוטנציאל גדול לאליפות .

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא ראיתי את בית"ר מספיק העונה אבל זה שיותר משחקים שלה לא נגמרו כמו ההפסד בסכנין או ההפסד בק"ש(אם לא היו כובשים שער לא חוקי)- זה נראה לי כמו נס לאור מה שראיתי. הגולים האלה מרחוק כמו אתמול... או כמו של טל כחילה... לא נראה לי משהו לבנות עליו.
ואני גם ניזון מאוהדים של בית"ר שאלה שאני נתקל בהם בפורומים אחרים- כולם פה אחד זועקים "בלוף".
יש בזה משהו אבל יש להם הרבה שחקני הכרעה ואסור להגיע מולם למשחק מבולגן הם חיים מההתלהבות וחוסר סדר בראשות המאמן /שחקן תאטרון שכטר,.אם נצליח לחזור למקורות כלומר לחץ גבוה משחק מעבר מהיר וכו מאמין שנעבור בשלום פלוס. אבל עוד חזון למועד יש לך אשדוד קודם משחק שישליך גם על יום שני

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
אני לא מבין מהיכן הזחיחות של חלק מאנשי הפורום . בית"ר ירושלים קבוצה מאומנת מאוזנת מנצחת בהרבה מבחנים קשים שהיו לה , לא קונה את סיפור המאמן , הוא נותן לתקשורת להתעסק בהשפלות שלו ועל המגרש עושה בית ספר למאמני הליגה !!!
אנחנו עדיין במומנטום לא טוב מבחינת צורת משחק ( כבויים) ותוצאות משחק ( מה שהספיק בהתחלה לנצחונות כאן בקושי לתיקון ) .
אז קצת פרופורציות בבקשה .

אנחנו צריכים שוב לשחק את המשחק שלנו כי אנחנו לא יודעים לסגור טוב מאחור , השינוי היחידי שצריך להיות הוא אכן השארת כחלון על הספסל בגלל אי החזרה שלו להגנה בזמן , מקווה שהפעם כל השחקנים יתנו את הנשמה על המגרש כולל דיע סבע וכאן לוי , אם קייטה לא מסוגל לרוץ לפתוח עם שרם או בדש בחוד .

רק אם ננצח את בית"ר אפשר יהיה לדבר על פלייאוף עליון , כרגע קריית שמונה ופ"ת בעמדה של משחקים נוחה יותר מנתניה . ואם מומנטים חיובי .
(23-Jan-2018 17:52)זאב רווח כתב: [ -> ]אני לא מבין מהיכן הזחיחות של חלק מאנשי הפורום . בית"ר ירושלים קבוצה מאומנת מאוזנת מנצחת בהרבה מבחנים קשים שהיו לה , לא קונה את סיפור המאמן , הוא נותן לתקשורת להתעסק בהשפלות שלו ועל המגרש עושה בית ספר למאמני הליגה !!!
אנחנו עדיין במומנטום לא טוב מבחינת צורת משחק ( כבויים) ותוצאות משחק ( מה שהספיק בהתחלה לנצחונות כאן בקושי לתיקון ) .

אנחנו צריכים שוב לשחק את המשחק שלנו כי אנחנו לא יודעים לסגור טוב מאחור , השינוי היחידי שצריך להיות הוא אכן השארת כחלון על הספסל בגלל אי החזרה שלו להגנה בזמן , מקווה שהפעם כל השחקנים יתנו את הנשמה על המגרש כולל דיע סבע וכאן לוי , אם קייטה לא מסוגל לרוץ לפתוח עם שרם או בדש בחוד .

רק אם ננצח את בית"ר אפשר יהיה לדבר על פלייאוף עליון , כרגע קריית שמונה ופ"ת בעמדה של משחקים נוחה יותר מנתניה . ואם מומנטים חיובי .

הכי טוב שלך עד היום :-)
זאב לפ"ת יש עוד את ת"א, ב"ש ובני יהודה
ק"ש יש את ב"ש ובני יהודה
אם ננצח את ק"ש או אפילו תיקו לא יעברו אותנו
קריית שמונה עם סגל שיכול לנצח את באר שבע
אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו נדמה לי שיש 7 משחקים אחרונים שזה 21 נקודות אם ננצח את משחקי הבית ולא נפסיד לקריית שמונה ולמכבי חיפה אפשר להישאר בפליאוף העליון
זה נכון הכל עדיין תלוי בנו והתוצאות שלנו , הבעיה היא המומנטום !!!

אולי ללחוץ רק בחצי שלנו אבל למשך 95 דקות ??? כי אני מבין שלא נגיע ללחץ של משחק שלם בכל המגרש
(23-Jan-2018 17:52)זאב רווח כתב: [ -> ]אני לא מבין מהיכן הזחיחות של חלק מאנשי הפורום . בית"ר ירושלים קבוצה מאומנת מאוזנת מנצחת בהרבה מבחנים קשים שהיו לה , לא קונה את סיפור המאמן , הוא נותן לתקשורת להתעסק בהשפלות שלו ועל המגרש עושה בית ספר למאמני הליגה !!!

ואם נפסיד לבית"ר ואני ארצה לדבר על פליאוף עליון ,אתה תאשר לי ?
תוסיף גם 7 נקודות הפרש ביננו לק"ש, זה פער שלא קל לצמצם
בדיוק כמו שאנחנו מסוגלים לעבור את הפועל חיפה בטבלה כשההפרש מהם 7 נקודות
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's