מכבי נתניה

גירסה מלאה: הדרך למכור את עלי מוחמד ביותר מ 5 מליון יורו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לכאורה זה הרי בלתי אפשרי , יש סעיף מכירה ב 2.5 מליון יורו אז למה שתבוא קבוצה באירופה ותשלם כפול ואולי יותר ??

תארו לכם עלי מוחמד חוזר ואנחנו נותנים תצוגות גדולות . מנצחים גדולות כקטנות . בכל משחק נשמע השם עלי מוחמד . סקאוטרים מכל מיני קבוצות שומעות על מציאס ב 2.5 מליון יורו .

ואז מגיעה בסוף העונה קבוצה שרוצה לקנות ועוד קבוצה שגם מוכנה לשלם אפילו יותר , נאמר להם לא ?? אם יהיו הרבה קופצים על עלי מוחמד ותהיה תחרות על למי למכור וודאי שהשחקן קובע , אבל צריך גם להבין אם קבוצה תציע עליו כפול יש בכלל ספק להיכן כדאי גם לו ולנו למכור אותו ??

אני באמת מאחל לעלי מוחמד החלמה מהירה וחזרה לכושר עילאי עם הרבה נצחונות לנו והרבה רעש סביבו על מנת שנימכור אותו בכסף מקסימלי .

ועכשיו תחשבו איזה שחקנים יהיה אפשר להביא ב 2.5 מליון יורו שזה 50% מכרטיסו אם ימכר ב 5 מליון יורו .
בנתיים עלי לא ממהר לחתום, כרגע זה מיליון ונקבל חצי
(15-Jan-2018 23:41)אלדד כתב: [ -> ]בנתיים עלי לא ממהר לחתום, כרגע זה מיליון ונקבל חצי

אכן ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
כשיש לו אחוזים וגם לסוכן שלו בכרטיס הם יסרבו לכסף גדול ?? לא נראה לי .
אם באה לו הצעה מקבוצת תחתית בצרפת או מקבוצה כמו ויאריאל הוא יילך לקבוצת תחתית מצרפת ??

האפשרות שלו לחשיפה בספרד ולהתקדמות ברמה הבינלאומית הרבה יותר גבוהה מאשר בצרפת או רוסיה או אפילו תורכיה .
אם הוא יתן המשך עונה גדולה בנתניה הרבה קבוצות וסקאוטרים מאירופה ישמעו את השם הזה עלי מוחמד .

בנתיים לסוכן שלו אני מציע לחפש לנו עוד מציאס כמו עלי מוחמד , הוא יכול להרוויח איתנו הרבה שנים ....
Reference URL's