מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק נגד מס.אשדוד - חייבים לחזור לנצח .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
לא מענין אותי הצרות של אשדוד הם לא הסתכלו עלינו בעונת הירידה ושיחקו על מנת לנצח .
לכן אנחנו חייבים לחזור למסלול הניצחונות ולחבר כמה נצחונות רצופים אשדוד פ"ת ובית"ר ירושלים הם הדרך לעשות זאת .

3 משחקים קשים שצריך לנצח בשלושתם .

קובי מור לא ישחק צריך להמשיך עם גולדברג מצד שמאל שהיה מעולה מול מכבי תל אביב .
לא יודע מה מסכת הצהובים צריך לבדוק , בכל מקרה ניקו או גלזר לא ישחקו , מקווה שקוגבניה או מי שימלא את מקום אחד מהם וישחק בתפקיד של אביב אברהם יתן הכל .

הגיע הזמן שערן לוי ודיע סבע יתעוררו , המספרים שלהם נעצרו מזמן !!!!
מול אשדוד הם צריכים להופיע בענק .
כמו כן קייטה ועדן שרם ...

לקהל האוהדים אלו שקונים כרטיס בלעדיכם אנחנו לא מאסה גדולה בבקשה דווקא במשחק נגד אשדוד ( קבוצה קטנה ) חובה לעזור להוציא 3 נקודות .
אביב הוא זה שלא ישחק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם אביב עם צהובים ???
שופט בן זונה פירק את הקבוצה

לא יודע איך מי ומה חייבים לנצח
אביב הגיע למשחק עם 5 צהובים . לגלזר אין 5 אלא 4

קוגבניה לא יכול לשחק בקישור ואותו דבר לגבי קייטה הוא יותר מידי יורד למטה לקישור ומנסה לעשות דברים שהוא לא טוב בהם, שישאר חיית רחבה ושם יעשה מהומות

הייתי מעלה הרכב התקפי נגד אשדוד במשחק בית שחייבים לנצח, ולא מודאג לגבי השליטה שלנו באמצע .. או אפשרות שנייה קוסטה במקום ריביירו

[תמונה: 212929Screenshot_2018_01_10_.png]
אלדד אין מציאות שריביירו משחק לפני קוגבניה , בשבילי הענין הוא אחרת , האם מי מהם יעשה את העבודה של אביב ? מי ילחץ ? מי יחלץ כדורים ?
אישית אני מעדיף לראות את קוסטה לוחץ ומטריד את הגנת אשדוד
ארבעה שחקנים שלא יעשו הגנה ושוב אתה משאיר בור באמצע ומכיון שלא תשלוט באמצע ואז בכדור כל הרביעייה הקדמית תשאר מובטלת ..אתה בטוח שזה ההרכב האידאלי ?

(11-Jan-2018 9:53)טל.מ כתב: [ -> ]ארבעה שחקנים שלא יעשו הגנה ושוב אתה משאיר בור באמצע ומכיון שלא תשלוט באמצע ואז בכדור כל הרביעייה הקדמית תשאר מובטלת ..אתה בטוח שזה ההרכב האידאלי ?

לא אידאלי, לוקח סיכון ומשחק התקפי בבית מול קבוצת תחתית
גלזר ואולסק מספיקים בשביל לשלוט באמצע ולעצור את הקישור האימתני של אשדוד.. יש ביקום גם קבוצות שמשחקות רק עם 2 קשרים דיפנסבים והם מצליחים לנצח
ריביירו לוי קייטה סבע גם עוזרים במשחק הלחץ וחטיפות כדורים.. זה לא שהם בכלל לא עושים הגנה, אולי אולי נספוג שער בגלל המערך אבל גם ניתן 4-3

רק בגלל שחקן אחד אתה לא תשלוט באמצע? אז את מי תשים במקום אביב?
אני לא נותן לקוגבניה לפתוח בהרכב אז חוץ מקוסטה אין מישהו אחר..

ואם לא נשלוט באמצע אולי זה לא דבר רע כל כך, כי ככה תהיה יותר אפשרות למשחק לחץ וחטיפות כדור.. הפועל חיפה עושה בשיטה הזו דברים יפים בנתיים, היא מקום 10 בליגה בהחזקת כדורגל ועדיין מגיעה למספיק מצבים כדי להיות אפילו במקום הראשון עד לא מזמן
משחק חשוב מאד.

חייב נצחון אחרת יהיה קשה מאד להיות בפליאוף עליון.
סכנין כבר מאד קרובה אלינו...
סכנין לא מטרידה אותי.
חרא של קבוצה.
אין לה שום סיכוי להיות בפליאוף עליון.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's