מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחוייבות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בשביל לשחק עם מחוייבות לא צריך כישרון ולא חייב כושר גופני גבוה, פשוט צריך רצון ואכפתיות, להשקיע קצת יותר מהלב
אפשר ללמד שחקנים להיות מחוייבים, אפשר לגרום לשחקנים להיות מחוייבים
עצוב ומעצבן לראות שחקנים שלא מחוייבים, שחקנים כאלה שמקבלים משכורת בשביל לשחק צריך אפילו לקנוס
זה נכון שכולם עושים הגנה וכולם רצים ואפילו הרבה.. אבל חסר את המחוייבות!
אין מה לדבר על שחקני ההגנה שכולם נותנים את הלב והנשמה..
שחקנים שמחוייבים תמיד בכל מצב ובכל משחק: אולסק, סבע, ערן, אביב, מוחמד, קוסטה
שחקנים שחייבים לשפר את המחוייבות: קייטה, גלזר, ריביירו, קוגבניה, שרם
(06-Jan-2018 21:19)אלדד כתב: [ -> ]בשביל לשחק עם מחוייבות לא צריך כישרון ולא חייב כושר גופני גבוה, פשוט צריך רצון ואכפתיות, להשקיע קצת יותר מהלב
אפשר ללמד שחקנים להיות מחוייבים, אפשר לגרום לשחקנים להיות מחוייבים
עצוב ומעצבן לראות שחקנים שלא מחוייבים, שחקנים כאלה שמקבלים משכורת בשביל לשחק צריך אפילו לקנוס
זה נכון שכולם עושים הגנה וכולם רצים ואפילו הרבה.. אבל חסר את המחוייבות!
אין מה לדבר על שחקני ההגנה שכולם נותנים את הלב והנשמה..
שחקנים שמחוייבים תמיד בכל מצב ובכל משחק: אולסק, סבע, ערן, אביב, מוחמד, קוסטה
שחקנים שחייבים לשפר את המחוייבות: קייטה, גלזר, ריביירו, קוגבניה, שרם

גלזר שחקן מחוייב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
גלזר שחקן שרץ המון, אגרסיבי, לא מפחד להיכנס לתיקולים אבל חייב לשפר יותר את המחוייבות
יש לו קטעים שהוא חולם ומלווה שחקנים ונותן להם שטח או לא רודף אחרי שחקנים עד הסוף, בהשוואה לשחקנים אחרים בתפקיד שלו
אני לא רואה את זה אצל מוחמד ולא אצל אביב או אולסק
בגול הראשון שחטפנו נגד רעננה, שים את ורגוץ או אפילו ערן במיקום של גלזר ואתה לא חוטף שער.. במקרה המינימלי מצפה משחקן הגנתי לשים גוף כששחקן יריב בועט ובמקרה הטוב ביותר לעשות גליץ והגדיל את נפח הגוף לחסום את הבעיטה.. אבל גלזר העדיף להסתובב על הצד ולתת לכדור לעבור
גלזר אמא של המחויבים...

ומי שפחות מחויב הם דווקא שני הכוכבים שלך - דיא וערן.

ולפני שאתה קופץ... -
מלך השערים לא אומר שאתה מחויב
וגם שחקן שצועק ,מניף ידיים וחוטף צהובים מיותרים לא הופך ליותר מחויב מאחרים.
תהיה בטוח שסבע עשה הרבה יותר גליצ'ים מקייטה קוגבניה וריביירו ביחד
ולגבי ערן הוא עושה את המקסימום בהתחשב למגבלות הגופניות שלו, הלוואי וכולם היו מחוייבים כמוהו

גלזר מחוייב אין ספק אבל חייב ויכול להשתפר יותר

ודרך אגב זו רק הדעה האישית שלי ואיך שאני רואה את הדברים... אף אחד לא חייב להסכים וזה לא מחייב שאני צודק
(06-Jan-2018 22:23)אלדד כתב: [ -> ]תהיה בטוח שסבע עשה הרבה יותר גליצ'ים מקייטה קוגבניה וריביירו ביחד
ולגבי ערן הוא עושה את המקסימום בהתחשב למגבלות הגופניות שלו, הלוואי וכולם היו מחוייבים כמוהו

מעניין לא שמענו אף מילה על השער השני שקיבל אלקסלסי אתמול. אם זה היה עמוס אני בטוח שהיה לך מה להגיד ..
גלזר מחויב . לגבי הגליצ׳ים של סבע .. וואלה לא זכור לי. גליצ׳ים בהגנה ? אני יותר זוכר אותו רודף אחרי שחקן יריב בחצי קלאץ׳ ומוותר בדרך..

סבע בטח יותר מחויב מערן (לטעמי) אבל המשחק של סבע לפעמים שחצני ומתנשא. מן תחושה של "תגידו תודה בכלל שאני פה". ושלא תבין לא נכון ,סבע אחד מהשחקנים האהובים עלי. הוא כוכב כדורגל אבל יש לו את הקטע הזה לפעמים שלי לפחות מפריע.

לגבי ערן - הוא מחויב ולויאלי למועדון אין על זה ויכוח. על הדשא אני מרגיש זריקת זין לפעמים, לא מחויבות.

ולגלזר באמת שאין לי טענות בקטע של המחויבות. אפשר לבקר אותו מיקצועית בדברים מסוימים אבל במחויבות אין לו בעיה.

(06-Jan-2018 22:28)טל.מ כתב: [ -> ]
(06-Jan-2018 22:23)אלדד כתב: [ -> ]תהיה בטוח שסבע עשה הרבה יותר גליצ'ים מקייטה קוגבניה וריביירו ביחד

מעניין לא שמענו אף מילה על השער השני שקיבל אלקסלסי אתמול. אם זה היה עמוס אני בטוח שהיה לך מה להגיד ..
גלזר מחויב . לגבי הגליצ׳ים של סבע .. וואלה לא זכור לי. גליצ׳ים בהגנה ? אני יותר זוכר אותו רודף אחרי שחקן יריב בחצי קלאץ׳ ומוותר בדרך..

לא נעים לי להגיד אבל הוצאת לי את המילים מהפה....
מה שעמוס היה מקבל מאלדד אם הוא היה חוטף את השער הזה....אמא'לה.....
אלקסלסי שוער צעיר הוא עוד ישתפר ויהיה שוער גדול
בראשון לא אשם בכלל אלא הבלמים
בשער השני מהרחבה כן יש לו אשמה אבל גם לשוערים הכי גדולים מקבלים שערים מהרחבה
בסך הכל זה עוד משחק שאלקסלסי הרוויח והשתפשף וזה מצוין שהוא השוער בגביע .

לכל אלו שזרקו את דני עמוס תרגיעו כנסו לפרופוציות
ובכל זאת זכור לך את קייטה עושה גליץ? קוגבניה או ריביירו?
גליץ כשלעצמו זו פעולה הגנתית ולא משנה המיקום שלה במגרש.. סבע לרוב רודף עד הסוף אחרי שחקנים ועוצר כשמגיעה עזרה או כשיש מספיק שחקנים שיגיעו לכדור

אבל השאלה איך גורמים לריביירו להיות מחוייב כמו אולסק ולקייטה כמו קוסטה..
אלדד גליץ' לא מראה מחוייבות זאת צורת משחק כן אבל לא יותר מכך , ערן לוי יותר מחויב מכל שחקן בקבוצה ולא עושה גליצ'ים ....
תלוי אם ריביירו ירוץ על המגן או הבלם כל הזמן אז כן זאת מחויבות אם מאבד כדור וממתין שאחרים ירוצו במקומו כי הוא שחקן התקפה אז הוא לא מחויב
עמודים: 1 2 3
Reference URL's