מכבי נתניה

גירסה מלאה: נו טוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
גם זה עבר, משחק חלש שהיה צריך להגמר 4 לחדרה ובסוף אנחנו בשלב הבא ביום שמחזיקת הגביע עפה במשחק מול קבוצה מליגה לאומית אז זה עוד עובר לא נכנס עכשיו לניתוח המשחק כי אין מה חרה של כדורגל, נקח רק את העליית שלב ונקווה להגרלה טובה ומשחק בית בשלב הבא.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
כנראה שהשתן עלה למאמנים לראש.
דקות לשחקני ספסל נותנים בליגה , ולא 5 במשחק גביע שאין חזרה ממנו.
כל השבוע התרעתי מהפתעה מה עשה הגאון ?
עלה עם הרכב גרוע ופתאום הוא משנה מערך...
סלובו מאמן מצויין שאני אוהב...
אבל נורא בולט שהוא חסר ניסיון...
מפחד להתמודד מול הכוכבים...
ובשבועיים האחרונים הערכה המקצועית שלי אליו
פחתה משמעותית...
דודי תירם חלש מאד ממה שראיתי בטלויזיה...עשו לו בית ספר בגול ...
ויקי לא בכושר משחק וזה ניכר...
דיא פשוט חושך...
קייטה משהו רע עובר עליו...והכי גרוע הוא לא מתאים למערך...
(05-Jan-2018 18:57)דוד חטב כתב: [ -> ]כל השבוע התרעתי מהפתעה מה עשה הגאון ?
עלה עם הרכב גרוע ופתאום הוא משנה מערך...
סלובו מאמן מצויין שאני אוהב...
אבל נורא בולט שהוא חסר ניסיון...
מפחד להתמודד מול הכוכבים...
ובשבועיים האחרונים הערכה המקצועית שלי אליו
פחתה משמעותית...
דודי תירם חלש מאד ממה שראיתי בטלויזיה...עשו לו בית ספר בגול ...
ויקי לא בכושר משחק וזה ניכר...
דיא פשוט חושך...
קייטה משהו רע עובר עליו...והכי גרוע הוא לא מתאים למערך...

את זה אני אומר מזמן , קייטה שחקן 9 , אבל נתניה לא משחקת מהאגפים בשיטה לשחקן כזה , הכל מהאמצע בכדורי עומק .
הקבוצה בירידה , יותר מידי שחקנים בנסיגה או חסרים. נקווה שלא נצא בשן ועין בשלישי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
יש בעיה זה כבר כמה משחקים לא משחקים כמו לפני הפגרה אין לחץ אין תנועה הכול זה אילתורים מסירות לשום מקום מישהו צריך לעצור את הגלגל ולחזור למה שהיה מצוין בתחילת השנה להתחיל לשחק מהאגפים ולנצל את קייטה הבחור מתוסכל ללחוץ גבוה לשחק בהגנה בשקט ולא בהיסטריה מפחד מיום שלישי

(05-Jan-2018 19:43)טל.מ כתב: [ -> ]הקבוצה בירידה , יותר מידי שחקנים בנסיגה או חסרים. נקווה שלא נצא בשן ועין בשלישי.

אני מייחס את הירידה בעיקר לעלי מוחמד ...הוא כל כך חשוב לקבוצה...
לא יודע מי מהמגיבים היה במשחק...אני הייתי ,ולפני הכל אני יכול להגיד לכם שדווקא ההרכב שפתח (שהרבה מאד התרעמו עליו) היה הרבה יותר דינאמי ואנרגטי מההרכב הידוע ומהמוכר לכולנו.

אני חושב שריביירו היה טוב בדקות ששיחק. היה מעורב בכל מהלך של הקבוצה, ייצר מהלכים ועשה דברים יפים באגף, וגם בישל עם אחלה כדור עומק לשרם. מה שכן, הוא חייב להשתפר במשחק ההגנה שלו כי זה משהו שכמעט לא קיים אצלו בכלל. בכל מקרה, לי הוא שוב הוכיח שהוא שחקן עם הרבה מאד פוטנציאל.

גם קוסטה לדעתי היה בסדר גמור, רץ המון ובא לקבל כדור כל הזמן. לא חושב שהוא היה רע במשחק הזה. אני חושב שאם ניקו היה משחק מתחילת המשחק ,לפחות במחצית הראשונה, היינו הרבה יותר דומיננטים במגרש.

ותופתעו לשמוע שדווקא החילופים וההכנסה של שחקני ההרכב המוכרים פשוט החלישו את הקבוצה ואיפשרו לחדרה להשתלט על המשחק ולהיות הרבה יותר דומיננטים מאיתנו עד סוף המשחק.
אני בעיקר מאשים פה את ירום הודו ערן לוי (וגם את המאמנים) שכל מה שעשה במשחק הזה מרגע שנכנס זה לעמוד בעמדת התשע (הכל כך לא מתאימה לו), לתקוע את המשחק, לא לעזור בחלק ההגנתי, לאבד כדורים, לא לרדת אחורה לנהל את המשחק, ובקיצור לא לתרום כלום ,שלא לומר להפריע.

בסוף בסוף, המטרה הושגה אבל ללא ספק הדרך הייתה מאד בעייתית (ושוב דווקא עם ההרכב הראשון שכולנו חלמנו עליו במשחק הזה)
יש בעייה עם היכולת של קייטה ואם התפקוד שלו, שיחליטו אם משחקים עם חלוץ 9 אז שיהיה ליד השוער בשפיץ שם מקומו ואם לא אז אין מה להרכיב אותו סתם עולה ויורד ללא תועלת.

(06-Jan-2018 1:02)amir כתב: [ -> ]יש בעייה עם היכולת של קייטה ואם התפקוד שלו, שיחליטו אם משחקים עם חלוץ 9 אז שיהיה ליד השוער בשפיץ שם מקומו ואם לא אז אין מה להרכיב אותו סתם עולה ויורד ללא תועלת.

הוא תופקד בדיוק אותו הדבר גם כשהוא כבש. ההבדל הוא לדעתי במסירות שהוא לא זוכה לקבל.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's