מכבי נתניה

גירסה מלאה: גולן אלקסלסי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(31-Dec-2017 11:28)אופיר34 כתב: [ -> ]
(31-Dec-2017 11:14)עידן444 כתב: [ -> ]
(31-Dec-2017 10:34)אופיר34 כתב: [ -> ]זה רעיון טוב עד שאתה מבין מי הולך להיות השוער השני שלך....

זה שהעלה אותך ליגה.
נשמע לי מספיק טוב.
מי שחושב ששוער בן 24 שבונים עליו לעתיד יהפוך לשוער ראשון שאפשר לחתום עליו מלשבת שנתיים על הספסל- טועה בענק.
אם אני אלקסלסי אני מבקש לעבור לרעננה.
אם אני מכבי נתניה ודין גל חזר לכושר- אני נותן לו ללכת להשאלה עד לתום העונה תמורת פיצוי כלשהו- לא בהכרח כספי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דין גל העלה אותי ליגה ??
וואלה זה חדש....

יותר נכון להגיד שעלית ליגה למרות דין גל לא בזכותו....

שדין ישתפשף עונה שתיים בקבוצה אחרת ואז נדבר. ממה שראיתי עד היום ממנו שוער ליגת על ראשון בטח, וגם שני אני מאד בספק....
אז תחיה עם הספק ואולי תרוויח שוער ראשון לשנים שאתה יוצא איתו למלחמה בשקט.
בתור שוער ראשון בהפועל רעננה תוכל להסיק מסקנות. קבוצה עם מאמן שמכיר אותו ואם רוצה אותו כנראה מאמין בו. יודע להעמיד הגנה. לחץ של תחתית. יש לך את כל האלמנטים לבחון שוער.
ממשחק וחצי בעונה כשדני עמוס מורחק או פצוע- לא תוכל וגם בעונה הבאה תייבש אותו... או שאז תחשוב על להשאיל אותו ואולי זה יהיה לקבוצה בלאומית או שוער שני בקבוצה אחרת... ושוב לא תוכל להסיק שום מסקנה...
מפה לשם, הבחור ימצא את עצמו שוער שני עד גיל 26... איפה זה מתיישב עם הפוטנציאל שחושבים שיש לו?

אגיד לך יותר מזה, לא סומך על דין גל? אפילו תשאיל בעצמך שוער והעיקר שאלקסלסי ישחק שוער ראשון בליגת העל. אם יש לך הזדמנות כזו- קח אותה בשתי ידיים.
אל תתקבע. תנסה להיכנס לראש שלי.
אין פה עניין של קבעון , יש פה עניין של מציאות.
ראיתי את דין גל בהרבה משחקים ואני אומר לך שקריירה ברמות הגבוהות כבר לא תהיה לו.
בדיוק כמו שאמרתי לך (עם כל הצניעות) שאביב הוא בין הבודדים מהדור שלו שאולי יצא ממנו משהו.
ללא ספק אם רעננה יסכימו שהוא יבוא אליהם בתור שוער ראשון מושאל לחצי עונה יהיה מצוין בשביל כולם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(31-Dec-2017 11:51)אופיר34 כתב: [ -> ]אין פה עניין של קבעון , יש פה עניין של מציאות.
בדיוק כמו שאמרתי לך (עם כל הצניעות) שאביב הוא בין הבודדים מהדור שלו שאולי יצא ממנו משהו.

עובדה שמחפשים להשאיל ולא לשחרר.
אם הוא בריא- זה לא שהוא יחרב לך עונה במשחק וחצי וזה גם לא העניין. העניין הוא הקריירה של גולן שכרגע דורכת במקום ויש לך הזדמנות לעשות מהלך אדיר גם מבחינתו וגם בחינתך. יהיה טוב ברעננה? יש לך שוער לשנים לדעתי. יפשל ברעננה? תתחיל לחשוב על שוער זר ברמה גבוהה. שים בנתניה את שטקוס או זובאס במקום דני עמוס ויש לך ספק שקפצת מדרגה? (ולא שדני עמוס לא טוב... זה הם שפשוט רמה מעל לכל השוערים הישראלים... השוער הישראלי בכושר הכי טוב היום הוא ברק לוי אבל זה בליגה השניה אז אי אפשר בכלל לספור אותו...)

ולגבי אביב אברהם- הוא לא מהבודדים. הוא אחד שעם מאמן אחר בזמן אחר- משחק היום בלאומית ואני מוכן לחתום על זה. זו היתה הטענה שלי בזמנו ואני דבק בה.
גם אביב אברהם יכול היה היום להיות שחקן לאומית בקלות. ואז הוא לא היה מתפתח פיזית כפי שהתפתח כאן, לא עובד עם מאמנים ברמה גבוהה כפי שכאן, לא משחק ליד שחקנים כמו עלי מוחמד דיא וערן, והיה נטמע נהדר בנוף באיזו קרית גת או נצרת עילית וכבר לא חוזר... המרחק מאיפה שאביב היום למה שתיארת הוא כחוט השערה בעיני.

(31-Dec-2017 12:01)amir כתב: [ -> ]ללא ספק אם רעננה יסכימו שהוא יבוא אליהם בתור שוער ראשון מושאל לחצי עונה יהיה מצוין בשביל כולם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

זה לא יסכימו.
ממה שהבנתי הם רוצים את זה ויוזמים. אחלה של דבר עבורו.
בתנאי שזה שוער ראשון(ולא נראה לי שרעננה מחפשת שוער מחליף...).
ובתנאי שדין גל חזר לכושר. אם סמכו עליו בקבוצה בלאומית עם 9-, למה שלא יסמכו עליו כשוער שני בליגת העל? להפך, עונה שעברה לסמוך עליו היה הרבה יותר מסוכן, והוא לא איכזב... גול פה גול שם באשמתו זו לא סיבה לקבור שוער צעיר. וגם העונה קודם לא נותנת פרספקטיבה לכלום.
דין גל לא התאים ללאומית. קל וחומר לליגת העל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(31-Dec-2017 12:06)חזום חזום כתב: [ -> ]דין גל לא התאים ללאומית. קל וחומר לליגת העל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

לא התאים ללאומית? עלית איתו ליגה.
ואנחנו מדברים על שוער שני. השאלה מה מצבו הפיזי.
מי השוער השני של בני יהודה?
מי השוער השני של הפועל חיפה?
גם שוערים שהם בגדול, שוערי לאומית.
הבעיה בהימור הזה הוא שאם עמוס מחר נפצע פציעה רצינית אכלת אותה. וזה הימור שלא בטוח שכדאי לקחת. אם מכבי נתניה חושבת שאלקסלסי הוא שוער העתיד, יש דוגמאות בספרד איך אפשר לתת קצת לשוער השני דק יותר משמעותיות . למשל בגביע, למשל להעלות אותו בכמה משחקי ליגה. אני לא מקבל את הקבעון המחשבתי שיש שוער ראשון אחד .

Sent from my iPhone using Tapatalk
(31-Dec-2017 12:02)עידן444 כתב: [ -> ]
(31-Dec-2017 11:51)אופיר34 כתב: [ -> ]אין פה עניין של קבעון , יש פה עניין של מציאות.

עובדה שמחפשים להשאיל ולא לשחרר.
אם הוא בריא- זה לא שהוא יחרב לך עונה במשחק וחצי וזה גם לא העניין. העניין הוא הקריירה של גולן שכרגע דורכת במקום ויש לך הזדמנות לעשות מהלך אדיר גם מבחינתו וגם בחינתך. יהיה טוב ברעננה? יש לך שוער לשנים לדעתי. יפשל ברעננה? תתחיל לחשוב על שוער זר ברמה גבוהה. שים בנתניה את שטקוס או זובאס במקום דני עמוס ויש לך ספק שקפצת מדרגה? (ולא שדני עמוס לא טוב... זה הם שפשוט רמה מעל לכל השוערים הישראלים... השוער הישראלי בכושר הכי טוב היום הוא ברק לוי אבל זה בליגה השניה אז אי אפשר בכלל לספור אותו...)

ולגבי אביב אברהם- הוא לא מהבודדים. הוא אחד שעם מאמן אחר בזמן אחר- משחק היום בלאומית ואני מוכן לחתום על זה. זו היתה הטענה שלי בזמנו ואני דבק בה.
גם אביב אברהם יכול היה היום להיות שחקן לאומית בקלות. ואז הוא לא היה מתפתח פיזית כפי שהתפתח כאן, לא עובד עם מאמנים ברמה גבוהה כפי שכאן, לא משחק ליד שחקנים כמו עלי מוחמד דיא וערן, והיה נטמע נהדר בנוף באיזו קרית גת או נצרת עילית וכבר לא חוזר... המרחק מאיפה שאביב היום למה שתיארת הוא כחוט השערה בעיני.

אלקסלסי שוער טוב (בטח כשוער שני) אבל אני ממש לא בטוח שהוא יהיה יותר טוב מעמוס גם אחרי שיושאל. והקריירה שלו חשובה זה נכון אבל טובת הקבוצה חשובה לא פחות ,ושוער שני זה משבצת שאתה לא יכול לזלזל בה. צריך לזכור ,ואלקסלסי יודע את זה, שהוא הגיע לפה כשוער שני בהגדרה. אין פה איזשהו שינוי בתוכניות שהוא צריך להיות מופתע ממנו.

ולגבי אביב, אתה צודק . עם מאמן אחר אולי הוא היה במקום אחר היום, אבל העובדה היא שאותו מאמן ,מכל הנפילים בני מחזורו, בסופו של דבר בחר בו ולא באחרים.
זה מבחינתי די מעיד על אותם כביכול כשרונות שכאילו יכלו להשתלב בבוגרת ולהיות חלק מהרוטציה.
הם ממש לא, ודרך אגב זה נכון גם למרבית הכשרונות של הקבוצה שמוליכה היום את ליגת הנוער בגאון.
השאלה הייתה לבדוק האם יש סיכוי לשחרור מלא מהחוזה (חס וחלילה).
גם אני בעד השאלה כדי שיצבור יותר דקות.
השאלה אם ברעננה מנסים לשכנע אותו לעזוב לגמרי אותנו..
אופיר מי היה שוער יותר טוב בלאומית, גל או אלקסלסי?
יפה שאתה קובע על פי 2 משחקים שאלקסלסי שוער טוב

אם אביב לא היה מקבל כל כך הרבה דקות כמו שהוא קיבל היינו מפספסים כישרון, בלאומית אף אחד לא האמין בו כשחקן הרכב..
עמודים: 1 2 3
Reference URL's