מכבי נתניה

גירסה מלאה: עדי קונסטנטינוס זה תלוי רק בך אנחנו רוצים ודוחפים שתצליח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
יש לך עכשיו הזדמנות קח אותה בשתי רגליים כנס חזק למשחק ותהיה בעל הבית !!!

אם ערן לוי לא יכול לשחק את תכריחו אותו עדיף שינוח ולא יפצע . יש עוד הרבה מחזורים והוא יוכל לתרום את התרומה שלו .

בנתיים עדן שרם ועדי קונסטנטינוס יכולים לנצל את ההעידרות של מוחמד ערן ידידיה על מנת לשחק ולהשפיע על המאמנים , שיהיה להם בעיה טובה את מי להרכיב .

מה דרוש מהם ?

שיעשו הכל לנצח את המשחק נגד רעננה שלא נתדרדר למטה חלילה . בהצלחה .
מהזמן הקצר ששיחקת היית בסדר , מקווה שתקבל עוד יותר דקות משחק במיוחד שיש הרבה פצועים ומורחקים
עד מתי עדן שרם!!!!!!!!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
קייטה הרבה יותר משחק דקות ממנו ולא עושה גם כלום אז מה יש לך להלין על שרם ? אני לא מחפש להגן עליו אבל הוא לא הבעיה
קייטה עושה הרבה יותר משרם. מאיים מושך מגינים מפנה שטחים. שרם וצריך לומר את האמת, לא מתאים את עצמו לליגת העל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מבחן התוצאה טל.מ הוא שקייטה מזמן כבר לא אותו חלוץ הוא רץ כמו אשה בהריון
(31-Dec-2017 11:14)זאב רווח כתב: [ -> ]מבחן התוצאה טל.מ הוא שקייטה מזמן כבר לא אותו חלוץ הוא רץ כמו אשה בהריון
כשהאדונים ערן ודיא יחליטו להזין אותו בכדורים/מצבים ולא בכאילו שזה מאד בלט אתמול אז הוא גם יבקיע, לא יודע למה, רק לי יש הרגשה ששני החברה האלה מכשילים אתו בכוונה?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
לי נראה שגם הכושר הגופני של קייטה רק יורד. הגיע לנתניה בכושר טוב יותר מהמצב הנוכחי.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
נכון כשקייטה הגיע היה הרבה יותר נמרץ והרבה יותר מאיים , עובר על השחקן משהו כדאי ששי או סלובו ידברו איתו
Reference URL's