מכבי נתניה

גירסה מלאה: מנסים לחבל לנו בקבוצה בגלל הצלחתה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מייד אחרי ניצחון על עכו ופתאום מופיעות כתבות על טים הוייבך על ערן לוי על עלי מוחמד ???

משהו יותר ממוזר ומסריח מתרחש לקראת המשחק נגד רעננה .

מכבי נתניה מועדון מסודר , ניהול ברמה גבוהה אמר שי גרסה רק לפני יממה , לכן אין מה לחפור בחוזי שחקנים כל שני וחמישי !!!

קפטן ערן , יש לך אופציה לעוד עונה מה בוער לך עכשיו ? למה לקלקל את הסיבוב ?
טים הוייבך או הסוכן שלו , החוזה איתו הוא לא לשלוש חודשים תמתין בסבלנות עד לקראת סיום העונה בשביל לקדם מכירות .
עציוני סיכמתם על מוחמד מה אתה עכשיו כל שני וחמישי לשגע את השחקן עם עוד סקאוטר ועוד אחד ? תן קצת מנוחה בראש עלי מוחמד הוא לא כל הקבוצה .

לכל האוהדים שבאוטומט מזדעקים לאייל סגל , גם אני רוצה לראות את כל חלקי הקבוצה נשארת ומתקדמת , אבל ראבקם הבן אדם השקיע מכיסו מעל 4-5 מליון שקל בעונה אחת , אל תגרמו לו לעזוב !!! גם לשחקנים אני פונה " אם החבר שלך ( סגל) דבש אל תלקק אותו כולו , תשאיר משהו למחר " .
זה מריח על פניו שיש משהו במה שאתה אומר.
צודק זאב.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
קבוצה שרוצה להיות קבוצה גדולה ומתוקשרת, צריכה לקחת בחשבון שגם "הצהוב" בתקשורת יחפש אותה על כל פיפס.
אני ממש לא חושב שמחפשים דווקא את מכבי נתניה והיא שונה פה מהפועל ב"ש שמחטטים לה בעניין שיר צדק ועכשיו נוואקמה, מחיפה שמחטטים לה בעניין זהות המאמן והמנהל המקצועי, בית"ר שמחטטים לה בענייני טביב, אוחנה ובן זקן וממכבי ת"א שמחטטים לה בעניין יחסי גולדהאר-קרויף.
מצד שני, קחו את הפועל עכו שממש מתפרקת בימים אלה בימים אלה ובקושי זוכה להתעניינות ואזכור.
(25-Dec-2017 16:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]קבוצה שרוצה להיות קבוצה גדולה ומתוקשרת, צריכה לקחת בחשבון שגם "הצהוב" בתקשורת יחפש אותה על כל פיפס.
אני ממש לא חושב שמחפשים דווקא את מכבי נתניה והיא שונה פה מהפועל ב"ש שמחטטים לה בעניין שיר צדק ועכשיו נוואקמה, מחיפה שמחטטים לה בעניין זהות המאמן והמנהל המקצועי, בית"ר שמחטטים לה בענייני טביב, אוחנה ובן זקן וממכבי ת"א שמחטטים לה בעניין יחסי גולדהאר-קרויף.
מצד שני, קחו את הפועל עכו שממש מתפרקת בימים אלה בימים אלה ובקושי זוכה להתעניינות ואזכור.

עדיין , מוזרים לי כל הסיפורים מסביב למועדון בכל פעם שיש רצף טוב.
מסכים עם זאב, משהו מריח לא טוב.
(25-Dec-2017 16:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]קבוצה שרוצה להיות קבוצה גדולה ומתוקשרת, צריכה לקחת בחשבון שגם "הצהוב" בתקשורת יחפש אותה על כל פיפס.

משה אין הדלפות ממכבי נתניה , זה לא מכבי חיפה שהתקשורת כבר מעל עשור שולטת בחדר ההלבשה , זה גם לא הפועל באר שבע שאוהבת את החשיפה מצד הבעלים וכל קבוצה אחרת שציינת .
אייל סגל הוא אוהד ולכן לא מחפש פרסום על גב הקבוצה , יתרה מכך המדיניות היא לא לערב את התקשורת בתוך הקרביים של הקבוצה ולכן מוזר שאחרי נצחונות בתזמון נדיר שלושה סיפורים כאלו יוצאים לתקשורת ובוודאי לא מההנהלה לא מהבעלים לא מהמאמנים אלא על ידי " סוכנים " , למה לא יצאו הסיפורים ישר אחרי ההפסד לבני יהודה ??

על מה מדברים השבוע ? על רעננה ? על שמעון אבוחצירא ? לא !!
בטוח מי שמחבל לנו בקבוצה זה הרי עיתונאים וכל העיתונאים סמולנים ימח"ש
השאלה למה ? איזה רע עשינו להם ?
כמו שבעלים של קבוצת כדורגל לוקח בחשבון שיהיו אוהדים שיבואו בטענות ודרישות לשינויים , כך גם האוהדים צריכים לקחת בחשבון שכדי להיות קבוצת צמרת מרכזית יהיו בתקשורת כתבות וידיעות מעצבנות ושמכל זבוב יעשו פיל, ושתמיד ינסו למצוא כותרת ועל מה לכתוב עלינו על כל פירצה קטנה בגדר

אז לא צריך להתרגש , ושיהיו הרבה כתבות עלינו ובקרוב מאוד נהפוך לקבוצה גדולה באמת לא רק בתת מודע בכל החברה הישראלית
Reference URL's