מכבי נתניה

גירסה מלאה: לנסות להחזיר את בן הרוש בינואר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
הרגשה שלי שאצלינו יצליח לחזור למה שהיה, יסגור לנו את עמדת המגן השמאלי.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
מגן בינוני מינוס אבל עדיין טוב יותר מהקיים.
(18-Dec-2017 11:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]מגן בינוני מינוס אבל עדיין טוב יותר מהקיים.
רק שהמשכורת שלו פי 4 בערך.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(18-Dec-2017 11:43)amir כתב: [ -> ]
(18-Dec-2017 11:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]מגן בינוני מינוס אבל עדיין טוב יותר מהקיים.

אם מכבי חיפה כל כך להיפטר ממנו בינואר ומוכנה להשלים לו את השכר הגבוה ו/או השחקן מוכן לרדת לשכר שתואם את יכולותיו על המגרש אז אני לא חושב שניתן למצוא משהו יותר טוב.
(18-Dec-2017 11:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(18-Dec-2017 11:43)amir כתב: [ -> ]

אם מכבי חיפה כל כך להיפטר ממנו בינואר ומוכנה להשלים לו את השכר הגבוה ו/או השחקן מוכן לרדת לשכר שתואם את יכולותיו על המגרש אז אני לא חושב שניתן למצוא משהו יותר טוב.
זה נכון, אבל לקצץ הוא בטח לא יסכים כי יש לו חוזה ובמצבו גם ככה הוא הולך ליציע אז מה אכפת לו, ובקשר לחיפה אני חושב שהמדיניות של שחר היא יותר לא להשלים שכר ככה שקשה לי לראות אותו לובש צהוב אבל לך תדע.

אפילו שמישל אבא שלו חבר ילדות אני טוען שאין טעם להביא אותו לנתניה , מגן שאין לו מהירות זה סתם נזק להגנה , מעדיף את אנס דאבור עליו או שחקן זר .
צריך צעיר וכאן אמרו שיש בנוער מגן שמאלי טוב יותר משני המגינים שלנו .
כשהוא הגיע למכבי ת"א אין ספק שהוא עשה שדרוג והיה טוב. הוא שיפר את הפיזיות שלו והיה עובד מאוד קשה. הוא כבר ממש תפס את חולצת ההרכב הראשון במכבי אבל משנה שעברה בערך אפילו יותר חלה ירידה ביכולת שלו והתחילו לאלתר על העמדה שלו ובקיץ כבר מכבי הבינה שהיא צריכה להיפטר ממנו. הם החתימו את דוידזאדה המגן תוקף ושיחררו את בן הרוש למכבי חיפה שששה להחתימו והתגאו ברכש טוב ממכבי ת"א והאפשרות לעשות למכבי ת"א מחטף "ראדי סטייל". אבל האמת היא שמכבי ת"א כנראה הבינה שהוא גמר את הסוס ויכול להיות שהם צודקים. בן הרוש תוקף הרבה פחות ממכבי חיפה ועשה המון טעויות שעלו להם בשערים בנוסף לזה שכנראה הוא עולה הרבה כסף. בשביל מגן שמאלי שלא עולה להתקפה ועושה טעויות בהגנה יש לנו את בן צעירי הוא גם הרבה יותר זול. לא חושב ששווה לנו לבזבז כ"כ הרבה כסף על שחקן כזה גם אם הוא שחקן בית

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
שחקן שאיבד מזמן את הרעב. לא רואה בארץ אופציות למעט מגן שמאלי זר.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
בהחלט יכול לחזור לעצמו בנתניה.
רק אם יחתום לעונה וחצי לפחות ,ויתאים את עצמו לרמת השכר של נתניה.
שאול עזוב צריך רעבים וצעירים נקסט
עמודים: 1 2
Reference URL's