מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא נשכח לא נסלח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
מתנה מהגמלים לכל יפי הנפש. [תמונה: b0778823e96a07910ef60bae3737af14.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
מעולם לא ראיתי בהם כאלה שהורידו אותנו ליגה. על כל העונה הזו היה רשום ירידת ליגה מהמינוי ההזוי של טל בנין למאמן ואחרי זה המשחק נגד קופס כבר הבנתי מה עומד להיות. מאמן חלש שבנה את הקבוצה השניה הכי גרועה בהיסטוריה שלנו עם בעיות בחדר ההלבשה והתנהלות הזויה. ובכל זאת השלט שלהם היה סוג של סכין בגב...
(18-Dec-2017 2:34)yaron73 כתב: [ -> ]מעולם לא ראיתי בהם כאלה שהורידו אותנו ליגה. על כל העונה הזו היה רשום ירידת ליגה מהמינוי ההזוי של טל בנין למאמן ואחרי זה המשחק נגד קופס כבר הבנתי מה עומד להיות. מאמן חלש שבנה את הקבוצה השניה הכי גרועה בהיסטוריה שלנו עם בעיות בחדר ההלבשה והתנהלות הזויה. ובכל זאת השלט שלהם היה סוג של סכין בגב...
יותר סכין בלב

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(18-Dec-2017 2:34)yaron73 כתב: [ -> ]מעולם לא ראיתי בהם כאלה שהורידו אותנו ליגה. על כל העונה הזו היה רשום ירידת ליגה מהמינוי ההזוי של טל בנין למאמן ואחרי זה המשחק נגד קופס כבר הבנתי מה עומד להיות. מאמן חלש שבנה את הקבוצה השניה הכי גרועה בהיסטוריה שלנו עם בעיות בחדר ההלבשה והתנהלות הזויה. ובכל זאת השלט שלהם היה סוג של סכין בגב...
ברור שהם לא הורידו... רק שמו את הפלומבה.
ולכל אלה ששאלו מאיפה השנאה ולמה ומדוע קיבלתם היום עוד סיבה קטנה...

אחת היותר שנואות עלי אבר

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
די. קצת הומור. נסו להעריך את היצירתיות.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
מעצבן בדיוק כמו שהשלט שהונף בוסרמיל "עצרנו בוסרמיל להשתין בדרך לאילת" היה גאוני מבחינתו ומעצבן מבחינתם.
הזוי שיש ב- 2017 עדיין אוהדים שלא מבינים "טראש טוק" בין אוהדים, זה חלק מהצבע במגרשי הכדורגל.
במקום להתעצבן כל כך העושים במלאכה ובמקרה הזה ארגון האוהדים הנפלא, צריכים לזכור את התאריך אתמול ולעקוץ בחזרה בזמן המתאים.
אני נפגעתי כי תמיד העדפתי אלופה מהפריפריה ולא את אותה מנגינה שחוקה מכבי תל אביב או מכבי חיפה , היום אני בהחלט מבין למה שונאים אותם
אני לא הייתי ממעיט בבדיקות קצת יותר מקיפות בנושא הסמים, נראה כאילו היה שם משהו מערכתי ולא נפילה חד פעמית...
פרימו ענה על זה הכי יפה היום

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגב, קחו את זה בהומור ואם קשה לכם עם זה כנסו לפייסבוק...
זה הפך להיות קרנבל די משעשע...

Sent from my iPhone using Tapatalk
ממה יש להיפגע?

אוהדי נתניה פשוט יצטרכו להיות יצירתיים בחזרה.
נניח והם לא לוקחים אליפות העונה? שלט למשחק החוץ הבא - "אל תשכחו, לכם יש 4 לנו יש 5"
משהו בכיוון הזה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's