מכבי נתניה

גירסה מלאה: מסיבות עתונאים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
האם המנהלת מחייבת השתתפות? מה המטרה? האם לקדם מכירות לקראת המשחק? האם זה באמת מקדם? העתונאים תמיד מוציאים מהמאמן או שחקנים התבטאות אומללה שלא מקדמת כלום.
למה?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
וואלה עכשיו שפתחת את זה זה העלה בי קצת מחשבות מה התכלית של זה.. פשוט כל שבוע אותן קלישאות שלא מחדשות כלום

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
לדעתי זה במסגרת סל התיגמולים שקבוצות יכולות לקבל מהמנהלת...
בתכלס אם זה לא יהיה במסיבת עיתונאים זה יהיה למחרת ברדיו או באינטרנט. בסוף זה אותם שאלות ואותם תשובות...

ובקשר לסלובו, יכול להתפלק לך פעם אחת, אבל אם יום אחרי יום אתה אומר את אותם דברים כנראה שבאמת אתה לא מחובר ושוכח שיש דברים שאוזן של אוהד לא אוהבת לשמוע....
קורס קטן בהתנהלות מול תקשורת לא יזיק...
תכלס הבנאדם מדבר שטויות ברצף ולא מוסיף לו כבוד… מה הבעיה להגיד אני חתום בנתניה וזהו? במקום זה אם תבוא קבוצה גדולה ויקנו אותי אין לי מה להגיד . יש לך מה להגיד … אם לא תרצה לא תלך, זה לא שוק עבדים .

Sent from my iPad using Tapatalk
עדיף שברדה ילך למסיבות העיתונאים, תמיד מדבר לעניין ופה לא צריך רוטציה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(15-Dec-2017 0:25)טל.מ כתב: [ -> ]תכלס הבנאדם מדבר שטויות ברצף ולא מוסיף לו כבוד… מה הבעיה להגיד אני חתום בנתניה וזהו? במקום זה אם תבוא קבוצה גדולה ויקנו אותי אין לי מה להגיד . יש לך מה להגיד … אם לא תרצה לא תלך, זה לא שוק עבדים .

Sent from my iPad using Tapatalk

תאמת גם לי זה הפריע

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא נורא הוא אומר את האמת אם למשל מכבי תל אביב יפנו אליהם בכסף גדול כאוהד לא מוכן שיעזבו כי בשבילי מכבי נתניה הקבוצה הכי גדולה , לחו"ל בכיף !!!
מבחינתו מכבי תל אביב או מכבי חיפה זה מקפצה בשבילנו האוהדים רק נתניה
Reference URL's