מכבי נתניה

גירסה מלאה: להזכיר לכל המפנטזים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
שמכבי נתניה פורקה לפני 18.5 חודשים והוקמה מחדש לפני 17 חודשים,כשהנכסים היחידים שנרכשו מהמפרקת היו השם הסמל ומינוס 9 נקודות.
בתחילת דרכה ולמרות התחזיות הפסימיות של לא מעט מכותבי הפורום,המועדון בנה עצמו צעד אחרי צעד ולהפתעת מרבית "יודעי הדבר"(גם כאן),עלה בסיום עונתו הראשונה חזרה לליגת העל.
ההכנות לעונה הראשונה התחילו בדיוק כמו לעונה הראשונה,בכותרות ופוסטים פסימיים לעתידה של העונה ושוב להפתעת מרבית(אותם) "יודעי דבר" נבנתה קבוצה בתקציב שכר של כ10 מיליון ש"ח שמסתכלת ב"לבן שבעיניים" לכל הקבוצות בליגה ואחרי 12 מחזורים,הפסידה בשניים,יצאה בתיקו ב5 וניצחה ב5 ובשום משחק לא השאירה את הבמה ליריבה.
זו מכבי נתניה דגם 17/18,קבוצה שלעיתים תנצח ולעיתים תפסיד ולעיתים (לא מעטות) תאבד נקודות ולעיתים תאכזב את אוהדיה(שיצרו לעצמם ציפיות).
אך זו גם מכבי נתניה שתעלה כל שבת(גם שתצא בראשון או שני) לשחק כדורגל ולהניע כדור ולבעוט לשער ולהבקיע.
לעיתים חלק מהשחקנים יבריקו ויגרמו לכולנו רגעי אושר והתרוממות רוח ואפילו לא מעט כותרות באתרים השונים.
ולעיתים אותם שחקנים יאכזבו ואחרים(אולי) יאכזבו יותר,בעיקר את אלו שהם בכוננות אכזבה.
אז בואו נקרא לילד בשמו,בנתניה לא נבנתה קבוצה להשגת תארים והיעד המרכזי שהוצב לצוות המקצועי כפול,להתייצב בליגת העל ולהתחבר לקהל.

ולפני שמבקרים שחקנים וצוות(בקורת שכל עוד שהיא נכתבת בעברית ובהגינות,היא לגיטימית),חשוב להצמד למטרות ולתקציב ולהבין שכשמחלקים 10 מיליון ש"ח עלות,לא ניתן להחתים 25 טאלנטים וכל מי שעולה למגרש עושה הרבה הרבה הרבה יותר ממגבילו בעלות כפולה משולשת או מרובעת.

ומכיוון שאני כבר לא(רק) כותב מהשורה,אז אסור לי לבקר מבקרים,אך בהחלט כמו שלא נוח לי לשמוע "ברכות" לא לגיטימיות ביציע,כך לא נוח לקרוא חלק מ"הפוסטים" שמזמן כבר לא לגיטימים בסגנון השיח.
ומכיוון שאני מוותיקי הפורום וחלק מהאנשים כאן הפכו לחברים במהלך השנים,אני מרשה לעצמי לבקש שהמתלהמים ימתנו את הסגנון,כי זה לא מכובד מצד אחד ומצד שני,לא רק אתם קוראים את זה.
האם אתה מדבר על הפורום או פייסבוק. אני לא יודע מה קורה בפייסבוק אבל לפחות פה בפורום ישנם חילוקי דעות והכל מתנהל לפי דעתי בצורה מכובדת ומכבדת.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
חחחחח. אייל אני לא דוגמא ולא דוגמן כשצריך ללטף לשחקנים ולמאמנים אני מלטף ומפרגן כשצריך לתת בראש אני נותן
עונה שעברה גם נתניה לא נבנתה לעליית ליגה עם מינוס 9 נקודות יהיו כאלו שנמכרו ירידה אני האמנתי ואמרתי שנעלה ליגה
העונה הזאת נתניה נבנתה שלא נרד ליגה אני מאמין שניקח אליפות !!!
בכל עונה אני מאמין ויפנטז שניקח אליפות
תגיד לסלובו ושי ויניב ובסון שאנחנו אוהבים אותם אבל גם רוצים שהקבוצה תשחק כל הזמן כאילו שאין מחר רק הרגע הזה

ותגיד לניקולטי הקמצנים , רציתי לקנות סלון חדש לאשתי אבל בגלל שתרמו על חסות של החולצה הכי מלהיבה בארץ כל כך מעט 350 אלף₪ לעונה שביטלתי את הקניה עד שיקבלו לפחות לחצי מליון ₪
(04-Dec-2017 16:38)חזום חזום כתב: [ -> ]האם אתה מדבר על הפורום או פייסבוק. אני לא יודע מה קורה בפייסבוק אבל לפחות פה בפורום ישנם חילוקי דעות והכל מתנהל לפי דעתי בצורה מכובדת ומכבדת.

תתפלא....הפורום עבר את הפייסבוק בחלק מהמקרים....
וזו הסיבה שאני פחות פעיל מבעבר(וזה בסדר וזו זכות האנשים לכתוב כל מה שבא להם...).
(04-Dec-2017 16:53)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Dec-2017 16:38)חזום חזום כתב: [ -> ]האם אתה מדבר על הפורום או פייסבוק. אני לא יודע מה קורה בפייסבוק אבל לפחות פה בפורום ישנם חילוקי דעות והכל מתנהל לפי דעתי בצורה מכובדת ומכבדת.

וזו הסיבה שאני פחות פעיל מבעבר(וזה בסדר וזו זכות האנשים לכתוב כל מה שבא להם...).
ממש לא, פה גם אם יש לעיתים ביקורת היא לא ברמה של כיתה ד לבעלי מוגבלויות ובטח לא ברמה של למה הוא פה תעיפו אותו וופה בטוח לא ירשמו למה לא מחתימים את מיכאל אוחנה ויוסי בניון.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
אייל הכוונה אליי כי כתבתי פוסט על יניב מדר ? אבל זה האמת השחקנים שיחקו עם משקולות על הרגליים גם הצוות סלובו-שי אמר שלא שיחקנו כמו לפני הפגרה , אין להם כוח לרוץ ולעשות לחץ 90 דקות
אייל צודק בכל מילה.תאום ציפיות נעשה בתחילת העונה והמטרות היו.חיבור לקהל/קבוצה והשארות מוקדמת ללא מאבקי ירידה.בל נשכח את כל אשר עברנו והבניה מחדש מהיסוד.
נכון לעכשיו כולנו נהנים מהבוגרים וודאי מהנוער.
בואו כולנו נשמור על שיח מכובד ועידוד השחקנים.ונקווה להמשיך ולה נות מהקבוצה ולדעת לקבל גם תוצאות פחות טובות.
כי אין לנו קבוצה אחרת.
שמעון אני לא מקבל את סוף דבריך לא כאב לי להפסיד נגד מכבי תל אביב טעינו שילמנו אבל שיחקנו טוב
פה גם אם היינו מנצחים כמו נגד רעננה מחצית אחת היתה קטסטרופה ושניה ניצחנו , כאן ישר אחרי הבקעת השער חלה ירידה ביכולת בלחץ , השחקנים שלנו פראיירים
(04-Dec-2017 16:53)אייל ס כתב: [ -> ]

לא יודע אני חושב וזה מאד סובייקטיבי שמרבית החברה מהפורום יוצאי חנה בבלי ומאחל לשאר הקבוצות פורום כזה.
נכון פעם התפלקו כמה איחולי בירכיים למינהם אבל היום כבר לא שם.
מידי פעם יש חילוקי דעות ברמה האישית דווקא בין החברה ולעיתים הם משתמשים בהשכלה הפסיכיאטרית או הפסיכולוגית שלהם. אנחנו יודעים כבר להבחין בין הצבעים של הכדורים והכל בסדר. יש אופטימיסטים חסרי תקנה. יש פסימיסטים חסרי הבחנה. יש מחנה ירדנה(ערן) יש מחנה עופרה("נגד" ערן). יש חובבי הסטטיסטיקה .יש חובבי הטקטיקה. אבל כולם אוהבים את נתניה ומחוברים לווריד ולפורום.

תעזוב חזום אייל לא צודק אין חוק שאוסר לפנטז , אני מפנטז על עונה באליפות וגביע
ואם פעם נגיע לליגת האלופות אני כבר מפנטז שהקפטן ערן לוי או מי שיהיה יניף את גביע האלופות
זכותנו האוהדים לפנטז זה מה שמחזיק אותנו 40 שנה שחונות
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's