מכבי נתניה

גירסה מלאה: להזכיר לכל המפנטזים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(05-Dec-2017 0:23)חזום חזום כתב: [ -> ]תסתכלו על מרבית המאמנים בליגה(למעט בכר) . משחקים באותה שיטה בונקר למתקדמים פלוס עקיצה. אחכ מתפלאים למה הכדורגל נראה קקה . מסיבה זו כולם אוהבים את הכדורגל של סלוברדה ונתניה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

כשאני חושב על זה אנחנו הקבוצה היחידה! בארץ שעדיין לא עשתה בונקר אפילו לא פעם אחת! כדי לשמור על תוצאה
והיחידה בארץ שלא ביזבזה זמן
מי אמר לך שאני בעד הכדורגל של הפועל חיפה ? קודם כל המחצית השניה שלהם הרבה יותר טובה. מעבר לזה אנחנו היחידים שניצחו אותם וכשאני רואה איך שתי הקבוצות הללו נראות לא ברור לי מה עשינו בשבוע שעבר ..
כשאני אומר להרוג משחק זה לדעת לסגור ברבע שעה האחרונה, להוריד חלוץ מהשלושה שאנחנו משחקים איתם ולהכניס עוד קשר או עוד בלם .לא להרוג משחק 40 דק או יותר, זה לא בדי אן איי שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05-Dec-2017 0:53)טל.מ כתב: [ -> ]מי אמר לך שאני בעד הכדורגל של הפועל חיפה ? קודם כל המחצית השניה שלהם הרבה יותר טובה. מעבר לזה אנחנו היחידים שניצחו אותם וכשאני רואה איך שתי הקבוצות הללו נראות לא ברור לי מה עשינו בשבוע שעבר ..
כשאני אומר להרוג משחק זה לדעת לסגור ברבע שעה האחרונה, להוריד חלוץ מהשלושה שאנחנו משחקים איתם ולהכניס עוד קשר או עוד בלם .לא להרוג משחק 40 דק או יותר, זה לא בדי אן איי שלנו.

הפועל ניצחה עם 36 אחוזי החזקת כדור, ו-4 בעיטות למסגרת.. נתונים של קבוצה שמפסידה 4-0
אבל ניצחה ובמקום הראשון. אז לאורך זמן , לכל המפנטזי אליפות של קבוצה קטנה - הדרך שלהם יעילה משלנו.

מי יותר טובה הפועל חיפה או מכבי חיפה?
רק אצלנו אחרי משחק כזה מכריזים שהפועל הוכיחה מי הקבוצה הטובה בכרמל..
זה לא מעניין בכלל. יש טבלה . במקום הראשון הפועל חיפה 27 נק. במקום השמיני מכבי חיפה 15. במקום החמישי נתניה עם 20. אם אתה רוצה לבטל את ההישג שלהם בגלל שהסטטיסטיקה לרעתם .. תגיד את זה להתאחדות.

(05-Dec-2017 1:13)טל.מ כתב: [ -> ]זה לא מעניין בכלל. יש טבלה . במקום הראשון הפועל חיפה 27 נק. במקום השמיני מכבי חיפה 15. במקום החמישי נתניה עם 20. אם אתה רוצה לבטל את ההישג שלהם בגלל שהסטטיסטיקה לרעתם .. תגיד את זה להתאחדות.

אז למה אתה נגד לסגור את המשחק 40 דקות לסיום? זה מביא תוצאות ונגיע כך למקום הראשון..
קודם כל - הפועל ממש לא סגרה 40 דק. איפה ראית את זה ? כל ה10 דק האחרונות היו שלהם . המחצית הראשונה אחרי שהבקיעו לא היתה טובה. במה זה היה שונה מהכדורגל שלנו השבת נגד אשקלון ? במחצית השניה המשחק היה שקול עם דק מומנטום לכל קבוצה.
נתניה לא מסוגלת לסגור משחק 10 דק בלי עשרה התקפי לב אתה רוצה לסגור 40 ? בנתניה יש פטור הגנה לחלק מהשחקנים. כמה שחקנים של הפועל חיפה ראית היום מאחורי הכדור ?

(04-Dec-2017 23:41)טל.מ כתב: [ -> ]
(04-Dec-2017 23:30)אלדד כתב: [ -> ]
(04-Dec-2017 23:11)moshe. כתב: [ -> ]רווח,בשביל לפנטז על אליפות צריך לבנות קבוצה עם סגל איכותי ורחב ולזה צריך הרבה כסף.הפועל באר שבע הדוגמה הטובה ביותר שכנראה תזכה גם השנה באליפות.להוציא את מקרה קריית שמונה,לא היתה קבוצה עם תקציב נמוך יחסי שזכתה באליפות.

תזכיר לנו כמה כסף ואיזה סגל רחב ואיכותי היה לקריית שמונה בזמנו?

בעוד שבועיים נשחק נגד בש ואז אני מניח שנראה את ההבדל בין מועמדת רצינית לאליפות לבין כזו שלא יכולה ולא בנויה לזה.

אני מניח שגם הנחת שאם נצא משם רק עם 4-0 במחזור הראשון צריך ללכת לבית הכנסת ולברך הגומל.

(05-Dec-2017 1:17)אלדד כתב: [ -> ]
(05-Dec-2017 1:13)טל.מ כתב: [ -> ]זה לא מעניין בכלל. יש טבלה . במקום הראשון הפועל חיפה 27 נק. במקום השמיני מכבי חיפה 15. במקום החמישי נתניה עם 20. אם אתה רוצה לבטל את ההישג שלהם בגלל שהסטטיסטיקה לרעתם .. תגיד את זה להתאחדות.

אז למה אתה נגד לסגור את המשחק 40 דקות לסיום? זה מביא תוצאות ונגיע כך למקום הראשון.. אתה סותר את עצמך

טל לא יאהב את זה אבל שמדובר בקבוצה אחרת פתאום המספרים מקבלים משמעות שונה. מבטיח לך שאם היינו מתחלפים היום עם הפועל חיפה הוא לא היה מדבר על ההישג...

ואני אומר שוב, הפועל חיפה היא לא מודל לחיקוי מבחינתי. זה לא הכדורגל שאני הייתי רוצה לראות מהקבוצה שלי. כן, זה יעיל, זה מביא נקודות ואולי אפילו יביא איזה תואר, אבל זה הרבה פחות מרגש וכיף. מה שראינו ב 65 דקות מהמובילה הגאה זה אנטי כדורגל אחד גדול.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's