מכבי נתניה

גירסה מלאה: לארי קיודה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ניסים פרסם סטטיסטיקת סיבוב ראשון בפייס. הנתון הבולט בעיני הוא של לארי קיודה - שער כל 68 דק. כובשי השערים הבאים בדרוג, הרחק הרחק מאחוריו. אם את זה מזרחי לא מבין ...
קיודה כובש כל 68.2 ד
קובי חסן 175.66 ד
עידו אקסברד 198 ד
עידן שריקי 231.6 ד

יש נתון ברור מזה ..?

לואיס מרין

קאיודה חייב לעבוד על הפיזיות שלו מאוד חלש פיזי חסר לו עוצמה אם הוא ישפר את הפרמטר הזה הוא יהיה שחקן תותח גם בליגת העל
(20-Dec-2013 0:42)טל.מ כתב: [ -> ]ניסים פרסם סטטיסטיקת סיבוב ראשון בפייס. הנתון הבולט בעיני הוא של לארי קיודה - שער כל 68 דק. כובשי השערים הבאים בדרוג, הרחק הרחק מאחוריו. אם את זה מזרחי לא מבין ...
קיודה כובש כל 68.2 ד
קובי חסן 175.66 ד
עידו אקסברד 198 ד
עידן שריקי 231.6 ד

יש נתון ברור מזה ..?

מזרחי מבין מצויין,הוא לחץ להביא אותו למרות כמה גאונים שכתבו בין היתר בפורום הזה שיש מספיק חלוצים..
בכלל,אני מציע לכולנו לתת קרדיט למזרחי על ההתנהלות בסיר הלחץ שלנו...
השנה צריך רק לעלות.נקודה. כל היתר לא חשוב.
אם הוא כל כך מבין אז קיודה היה צריך להיות ב11 כל שבת. להושיב את השחקן שכובש הכי הרבה שערים בקבוצה באופן קבוע על הספסל כשכל השאר כל כך הרחק מאחוריו נשמע לי תמוה.
(20-Dec-2013 13:47)טל.מ כתב: [ -> ]אם הוא כל כך מבין אז קיודה היה צריך להיות ב11 כל שבת. להושיב את השחקן שכובש הכי הרבה שערים בקבוצה באופן קבוע על הספסל כשכל השאר כל כך הרחק מאחוריו נשמע לי תמוה.

הוא לא כזה שחקן ענק כמו שאתה חושב...אותי מעניין לראות שאת שריקי כחלוץ שפיץ לי נראה שהוא משחק בתפקיד שבנין שם אותו שנה שעברה ומשם הוא לא ממש את הפוטנציאל שלו.בכל מקרה החלוצים שיש לנו היום מספיק טובים לליגה הזו וטוב שכולם ברמה יחסית גבוהה לליגה הזו כך שתמיד תהיה אופציה טובה מהספסל.
אני אמרתי שהוא ענק ? ענק יש רק אחד בארץ והוא משחק בבאר שבע..
אני אמרתי שהוא הכובש הכי טוב בקבוצה וככזה הוא צריך לשחק כל משחק וב11.

ואם יורשה לי להוסיף - אני מבטיח לך שאם הוא יחתום בנתניה בסוף עוד נמכור אותו בהרבה כסף. קח עוד הימור - קיודה השחקן הכי טוב בנתניה היום.
יוסי מזרחי מנהל את חדר ההלבשה בחוכמה מכבד את כבודם של הבכירים ויודע ללכת בין הטיפות לדעתי זה יותר חשוב מאשר לנהל את הקבוצה טקטית ...
קאיודה לדעתי יהיה טוב יותר בליגת העל נכון עושה מזרחי שמשלב אותו בהדרגה אל תשכחו שמדובר בשחקן צעיר ...מה גם שאם קראתם נכון את הסטטיסטיקה רוב הכרעות הם בדקות האחרונות ולפעמים חשוב בדקות האלה להיות עם הכלים הכי טובים שלך !!!
(20-Dec-2013 13:59)טל.מ כתב: [ -> ]אני אמרתי שהוא ענק ? ענק יש רק אחד בארץ והוא משחק בבאר שבע..
אני אמרתי שהוא הכובש הכי טוב בקבוצה וככזה הוא צריך לשחק כל משחק וב11.

ואם יורשה לי להוסיף - אני מבטיח לך שאם הוא יחתום בנתניה בסוף עוד נמכור אותו בהרבה כסף. קח עוד הימור - קיודה השחקן הכי טוב בנתניה היום.

פעם ראשונה שאתה מגלה אופטימיות בנושא מסוים.... הלוואי ואתה צודק ואני טועה...Tongue
(20-Dec-2013 13:47)טל.מ כתב: [ -> ]אם הוא כל כך מבין אז קיודה היה צריך להיות ב11 כל שבת. להושיב את השחקן שכובש הכי הרבה שערים בקבוצה באופן קבוע על הספסל כשכל השאר כל כך הרחק מאחוריו נשמע לי תמוה.

ואולי יש עוד פרמטרים/נתונים/אינדיקציות שלא ידועים לנו.
תן קצת קרדיט למאמן ותיק בליגה הזו שיודע דבר אחד או שתיים על שילוב של שחקנים.
ממה שאני רואה, מזרחי אוהב את האופציה של קאיודה על הספסל כדי שיגמור משחקים. המהירות שלו בדקות הסיום עושה את ההבדל וכנראה שגם קאיודה מבין את זה ואחרי השער ביום שני הוא רץ ישירות אל יוסי מזרחי (ולא בסטייל ויקטור פאצ'ה לאלי אוחנה).
לגבי קאיודה עצמו, צודק מי שכתב שהוא חייב להתחזק פיזית, הוא מפסיד בהמון קרבות מגע.
עמודים: 1 2
Reference URL's