מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם אנחנו טוענים לכתר או מתחזים?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(27-Nov-2017 12:58)amir כתב: [ -> ]
(27-Nov-2017 12:22)זאב רווח כתב: [ -> ]אסף אם תשלם חצי מליון יורו יותר לשחקן הוא יהיה טוב יותר ?
אין קשר לתקציב , זה שקבוצות עשירות משלמות יותר לדוגמא אנטוני וואקמה ממה שקיבל ברעננה הפך אותו לשחקן טוב יותר ?
הדבר היחידי הוא שהשחקנים הללו מגיעים לקבוצות העשירות ולא אלינו זה כל ההבדל ..
יש בזה משהו אבל כמו שאסף אמר תקציב זה גם ספסל טוב ומחליפים ברמה של השחקנים הפותחים ואת זה כדאי לשפר, להזכירכם מכבי ת"א לקחו אליפות ראשונה אחרי שהם הביאו את זהבי בינואר, וגם ק"ש הביאו את דויד סולרי שנתן להם פוש להגיע לתואר היסטורי, אז אם חיזוק נכון אפשר העונה לנסות לדגדג את הצמרת מי יודע.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

(27-Nov-2017 12:42)טל.מ כתב: [ -> ]מכבי נתניה ללא ספסל טוב שיכול להוות
תחליף ראוי לערן סבע ושות, ובנוסף צוות אימון שלא מגיב היטב למתרחש על הדשא לא תוכל להוות יריב לאליפות .
ברור לי שתקציבית זה מה יש ויש לא מעט. צריך לדעת להנות מזה ולא לפתח ציפיות גבוהות מידי.. מי יודע אולי יפול עלינו איזה גביע
הנתוח של קופר קצת מקומם. אנחנו מתחזים למשהו שמעולם לא אמרנו שאנחנו מועמדים אליו רק כי בחצי השני איבדנו את הסדר ? ראיתי אתמול את ולנסיה נגד ברצלונה , העתק של המשחק שלנו מבחינת דומיננטיות של מחציות. אז ברצלונה מתחזה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא אבל ולנסיה כן.

ולנסיה במחצית השניה היתה הרבה יותר טובה מברצלונה.
(27-Nov-2017 13:20)טל.מ כתב: [ -> ]
(27-Nov-2017 12:22)זאב רווח כתב: [ -> ]אסף אם תשלם חצי מליון יורו יותר לשחקן הוא יהיה טוב יותר ?
אין קשר לתקציב , זה שקבוצות עשירות משלמות יותר לדוגמא אנטוני וואקמה ממה שקיבל ברעננה הפך אותו לשחקן טוב יותר ?
יש בזה משהו אבל כמו שאסף אמר תקציב זה גם ספסל טוב ומחליפים ברמה של השחקנים הפותחים ואת זה כדאי לשפר, להזכירכם מכבי ת"א לקחו אליפות ראשונה אחרי שהם הביאו את זהבי בינואר, וגם ק"ש הביאו את דויד סולרי שנתן להם פוש להגיע לתואר היסטורי, אז אם חיזוק נכון אפשר העונה לנסות לדגדג את הצמרת מי יודע.

תחליף ראוי לערן סבע ושות, ובנוסף צוות אימון שלא מגיב היטב למתרחש על הדשא לא תוכל להוות יריב לאליפות .
ברור לי שתקציבית זה מה יש ויש לא מעט. צריך לדעת להנות מזה ולא לפתח ציפיות גבוהות מידי.. מי יודע אולי יפול עלינו איזה גביע
הנתוח של קופר קצת מקומם. אנחנו מתחזים למשהו שמעולם לא אמרנו שאנחנו מועמדים אליו רק כי בחצי השני איבדנו את הסדר ? ראיתי אתמול את ולנסיה נגד ברצלונה , העתק של המשחק שלנו מבחינת דומיננטיות של מחציות. אז ברצלונה מתחזה ?

לא אבל ולנסיה כן.

נכון ועדיין מה הסיכוי שהיא תקח תואר?

(27-Nov-2017 13:00)חזום חזום כתב: [ -> ]מה שבלט שלרועי קהת היה המון חופש במרכז השדה ואף אחד לא לחץ עליו.
כמוכן חיפה מאד צופפו קדימה בקו כמעט במרכז. כמה כדורים ארוכים מעבר להגנה היו פותחים אותה.
משחק פיספוס שלנו כי חיפה היתה חלשה ויכולנו לנצח במיוחד אחרי היתרון שהם פתחו את המגרש.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

לכן טענתי לחוסר התגובה שלהם למתרחש על הדשא. רועי קהת היה פנוי משחק שלם ללא שום לחץ עליו ואם חיפה היתה מנהלת את המשחק בצורה חכמה יותר הם היו מנצחים ולא כי הם היו טובים יותר.

(27-Nov-2017 13:22)amir כתב: [ -> ]
(27-Nov-2017 13:20)טל.מ כתב: [ -> ]

לא אבל ולנסיה כן.

נכון ועדיין מה הסיכוי שהיא תקח תואר?

זה תלוי באיך יחזור דמבלה ואיך ריאל תתאושש. כמו שברצלונה נראית בתקופה האחרונה - חוץ ממסי אין שם כלום מבחינה התקפית, כל חילוף רק מחליש את ההרכב. הספסל שלהם רובו המוחלט פשוט לא מתאים לרמה. אז ולנסיה בהחלט יכולה להוות איום.
הלוואי הגיע הזמן שהליגה הזאת תהייה קצת שיוויונית כמו האנגלית, דרך אגב יש מבצע 50 אחוז שם על מכשיר עין הנץ.

אנחנו עם 57% הצלחה.
גם אם הגיע לנו 75...
אלה העובדות.
אם נקפוץ לכיוון ה 70 נצמד למועמדות לאליפות(תלוי גם כמה הן תהיינה טובות)
אם נתחיל להתקשות יותר(שני המשחקים הבאים סופר מעניינים כדי להבין האם אנחנו באמת שייכים לגברים של הליגה ולא לילדים)- נטייל באמצע.
אם נשמור על הקצב הנוכחי- סיכוי טוב שנהיה במאבק על אירופה.
תנו לי דף- ואני חותם על סעיף 3 עכשיו.
(27-Nov-2017 14:35)עידן444 כתב: [ -> ]אנחנו עם 57% הצלחה.
גם אם הגיע לנו 75...
אלה העובדות.
אם נתחיל להתקשות יותר(שני המשחקים הבאים סופר מעניינים כדי להבין האם אנחנו באמת שייכים לגברים של הליגה ולא לילדים)- נטייל באמצע.
גם אני ולגבי אירופה רצה שמועה שלי נראית לא נכונה לגבינו, שקבוצה אחרי פירוק לא יכולה להשתתף במפעלים אירופאים מישהו יודע על זה משהו? או שאייל יחזור לפורום ויגיב בבקשה.

לא מעונין בכל מצב לשחק באירופה עדיף תמיד הליגה לאירופה אנחנו בפירוש רואים שזה מפריע לליגה .

לגבי ספסל ....חסר לנו קשר 50-50 אחד זה ברור . מעדיף ישראלי או מציאה ...חסר לנו גם קשר טכני שיכול להחליף את ערן לוי או את דיע סבע .
אם מביאים את שניהם קוגבניה יכול לחזור לעמדה הטבעית שלו בהתקפה ואז לא חסר חלוץ בכלל .

הלוואי וניקח אליפות הלוואי זה נשמע כזה הזוי שזה עוד יכול להתגשם , צריך שסבע ולוי יפסיקו להיות אנוכיים יודעת לפרגן ולבשל לקייטה ולכל שחקן פנוי שהבעמדה טובה יותר
הקבוצה דיי צעירה ויהיה לנו קשה להיות באמת טוענים לכתר כי כשאנחנו משחקים טוב אנחנו מפסידים 4-1 וכשאנחנו מורידים קצת רגל מהגז אז אנחנו חוטפים שוויון לא משקף.
אז אם בתקופה טובה שלנו אנחנו לא אוספים כ"כ טוב את הנקודות(יחסית ליכולת, בקיץ הייתי קונה 12/33 ולא 19/33)
אחת הסיבות הברורות לזה היא שהקבוצה מהיום הראשון של סלובוברדה לא משחקת על תוצאה, אנחנו מקבלים כדורגל איכותי שלא תמיד מביא מספיק נקודות. אולי עדיף שאנחנו משחקים על דרך כי אם נמשיך עם השחקנים והשיטה נמשיך להבשיל ולעתיד נוכל לגנוב את התואר שכולנו מייחלים לו. דני עמוס סיפר על עונת האליפות שלו עם קש והוא אמר ששם הם בנו קבוצה שבסוף התפוצצה ובעונה שהיה אפשר לגנוב משהו+ משחק על תוצאה (הרבו לנצח נצחונות קטנים) זה באמת משהו אפשרי.
קונסטנטינוס ראה מגרש העונה בכלל והוא קשר על העמדה של עלי/אביב ואם המאמנים לא מאמינים בו אז ניהיה חייבים מישהו במקום.
אני חושב שהוא+ריביירו היו אמורים להיות אלה שעולים מהספסל ומביאים ריענון למגרש אבל הם לא מקבלים דקות. נצטרך שחקנים על העמדות האלה+ מגן שמאלי יהיה אפשר לסיים 3-5. אבל הכי גרוע מקום 4 (ראו ערך 02/03,11/12) ומה שקרה שנה אחרי העונות האלה.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
(27-Nov-2017 14:56)amir כתב: [ -> ]
(27-Nov-2017 14:35)עידן444 כתב: [ -> ]אנחנו עם 57% הצלחה.
גם אם הגיע לנו 75...
אלה העובדות.
גם אני ולגבי אירופה רצה שמועה שלי נראית לא נכונה לגבינו, שקבוצה אחרי פירוק לא יכולה להשתתף במפעלים אירופאים מישהו יודע על זה משהו? או שאייל יחזור לפורום ויגיב בבקשה.

נשמע לא הגיוני.
אם יובה חזרה לאירופה כאילו לא קרה כלום נשמע לי מוזר שקבוצה שעברה תהליך פירוק מסודר לא תוכל לשחק באירופה.
בשער של חיפה עמוס עומד 7 מטר מהשער , אם הוא היה עומד בשער היה לו זמן להגיע לכדור
צא לכדור או תחזור לשער אי אפשר לעצור ככה אף כדור לפינה
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's