מכבי נתניה

גירסה מלאה: סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה סיכמו על חוזה לשלוש שנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
https://sports.walla.co.il/item/3113835?...cialbutton
יפה רק שימשיך איך שהתחיל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
ברכות. ההחתמה הכי חשובה.
מקווה שיהיו הגי רו הישראלים.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(23-Nov-2017 13:15)חזום חזום כתב: [ -> ]ברכות. ההחתמה הכי חשובה.
מקווה שיהיו הגי רו הישראלים.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

איתם ועם הניהול השקט והטוב אפשר בהחלט לחזור לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. הם צוות לטווח ארוך.
ועכשיו אחרי כול החתימו צריך שקט לשבת

Sent from my iPhone using Tapatalk
בינגו
הללויה הללויה
אין יותר מאושר ממני , ישנתי לא ראיתי את מסיבת העיתונאים אבל כשקמתי ראיתי בספורט 1 את כל מסיבת העיתונאים .
צריך לשים לב לכמה נקודות .

א) עדיין לא סגרנו את החוזה של ניב גולדשטיין חחחח צריך לדאוג שהוא לא יילך לשטויות כמו פוליטיקה חוץ מזה שהוא בטוח סמולני , הוא מנהל ענק שצריך להישאר במה שהוא הכי טוב בו וזה מכבי נתניה , ניב נועד לשמור על התחת של אייל וזה דבר לא קל....

ב) ההחתמה של סלובו-שי מסמלת לא רק את שביעות הרצון מהם אלא את הדרך הכי קצרה להצלחה , אין ולא יהיו בעיות מקצועיות ברגע שידוע שהמאמנים כאן לטווח ארוך , ברגע שהצוות המקצועי נשאר וזה כולל כמובן את מדר בסון וגם הצוות המסייע נשאר זה כניסה לדרך חדשה סיטרית להצלחה .

ג) לא לנוח על זרי דפנה - האוייב הכי גדול של הדרך הזאת היא גאווה ולחשוב שאנחנו יודעים כבר הכל ....צריך כל הזמן את הצוות המקצועי לשפר בהשתלמויות מקצועיות במועדוני הכדורגל הגדולים בעולם, בלימודי פסיכולוגית ספורטאים , ועוד הכי חזק שלהם בנתיים למצוא כשרונות צעירים ולהפוך אותם ליהלומים נוצצים. גם הצוות המקצועי כמו שהוא רוצה את שחקניו רעבים גם הצוות עצמו צריך להיות כל הזמן רעב ....

ד) צריך לצרף לצוות המקצועי אדם שמכיר את צורת המשחק להריון שלהם לכל שחקן ולהפוך אותו לסקאוטר , ברק בדש ? או מישהו שהם רוצים אותו , ואז הוא יישב כל הזמן על וידיאו של שחקנים לסוכרת ולנוער גם ישראלים וגם זרים .וכמובן להיעזר על ידי שחקני עבר כמו לואיש מארין , לאסלו צה ,טנסה וכו' ...

ה) מחלקת הנוער ומעקב השחקנים המושאלים , אסור לנו להפוך למכבי תל אביב ולמכבי חיפה בניהול המעבר מהנוער לבוגרים , אנחנו האוהדים רוצים כמה שיותר שחקני בית מצוינים כי בסופו של תהליך רק שחקני הבית יחזירו את מה שנתניה היתה .

ו) הנקודה הכי כואבת - חוסר מגרשי אימון , אנחנו האוהדים צריכים לשגע את ראשת העיר ולהפגין מול הבית שלה עד שתקים את מה שהבטיחה " בירת הספורט " עאלק ....איפה מגרשי האימון ? צריך מישהו שיערוך החתמת אוהדים לניסוח מכתב עם מתן זמן של חודש להעביר החלטה ואם לא להתחיל להפגין מול הבית שלה !!! 10 מגרשי אימון עם תאורה + 3 מגרשי אימון סגורים לחורף . רק ככה נהפוך לאימפריה .
ידענו להפגין על שטויות כמו אשר אלון ואוסידון אבל הדברים הבסיסיים ביותר להצלחה אמיתית אנחנו אדישים . זוהי חובת העירייה לדאוג למחלקות הנוער .

ז) נקודה אחרונה - אייל סגל הצוות המקצועי הניהולי וכל מה שנקרא מכבי נתניה צריכים להבין דבר בסיסי ביותר , הקהל שלנו אחרי עשרות שנות יובש צמא לתואר , אליפות או גביע . אפשר למלא יציעים ממשהו חדש ואטרקטיבי אבל בלי תארים זה לא יחזיק הרבה זמן , אם יש הזדמנות העונה אז לא להתבייש לקחת ולחטוף !!!
בקשה אחת לי מאייל,
שיפרוס את כל הטוב הזה לכמה שנים...
בתור אוהד אוהד נתניה, קשה לי עם כל הטוב הזה. גם עלי, גם דיא, גם המאמנים. נראה לי לא הגיוני מה שקורה כאן...

רווח ,אני מקווה שיאריכו גם לך את החוזה.....Smile
שאול היקר חחח אוהד זה לכל החיים ככה גם שחקני עבר הבית שגדלו בו זה לכל החיים .
(23-Nov-2017 16:39)אלון כתב: [ -> ]בקשה אחת לי מאייל,
שיפרוס את כל הטוב הזה לכמה שנים...
בתור אוהד אוהד נתניה, קשה לי עם כל הטוב הזה. גם עלי, גם דיא, גם המאמנים. נראה לי לא הגיוני מה שקורה כאן...

בתור ה"סו קולד" אופטימיסט שבחבורה אני יכול לך שני דברים:

1. יש פוטנציאל לעוד הרבה יותר טוב...
2. לא תמיד הכל יהיה טוב....

אז כמובן שעל המהלכים האחרונים מגיעים כל התשבוחות כי אם יש משהו שמועדון כדורגל צריך בשביל להצליח זה שקט ניהולי ואופק כלכלי ומיקצועי.
מה שנעשה כאן (בעיקר בנושא הצוות המיקצועי) דואג לדברים האלה.

מצד שני, בוא נשאר עם הרגליים על הקרקע. אנחנו מכירים את הדינמיקה של הכדורגל ואת התהפוכות שיכולות לקרות בזמן מאד קצר.

אני תקווה שאותה אנרגיה חיובית תהיה גם בתקופה שלא הכל ילך. זה מבחינתי יהיה המדד האמיתי לשינוי שחל אצלנו.
עמודים: 1 2
Reference URL's