מכבי נתניה

גירסה מלאה: דוד חטב בשבילך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כתבה מעניינת באתר ynet:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L...03,00.html

מקווה שלא מנחסים

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
דוד חטב בן 72 ? די נו ? עופר גלאם אני מכיר השאר בפנים רק .

לא מסכים אתכם בכלל , אני לא מסתכל למטה , מלבד חיפה וקריית שמונה .
אני מסתכל רק על הראשונה ומה הקירבה שלנו אליה , אני מאמין באליפות כן לא מתבייש ולא מפחד ממנחוס ולא גרביים .
לפני שנתיים לא היינו צריכים לרדת ליגה נקודה נעשו כל טעויות הניהול האפשרויות בזמנו ואם ירדנו ליגה כדי שאייל סגל יבוא אז מצוין ירידת הליגה .

אנחנו משחקים כדורגל לטעמי יפה יותר מעונת הדאבל , צריך רק להאמין לקוות ולעבוד חזק .
בואו ואומר לכם , אם ניקח אליפות זאת לדעתי האליפות הכי גדולה והמתוקה שיכולה להיות , כי אנחנו באחד התקציבים הקטנים בליגה כשיש מעל 4 קבוצות לפחות עם כסף גדול , מכבי תל אביב , באר שבע , מכבי חיפה , בית"ר ירושלים . ואנחנו רק עלינו ליגה עם סגל צעיר מאוד , זה אפשרי כן זה החלום שלי .
(20-Nov-2017 17:30)זאב רווח כתב: [ -> ]דוד חטב בן 72 ? די נו ? עופר גלאם אני מכיר השאר בפנים רק .

לא מסכים אתכם בכלל , אני לא מסתכל למטה , מלבד חיפה וקריית שמונה .
אני מסתכל רק על הראשונה ומה הקירבה שלנו אליה , אני מאמין באליפות כן לא מתבייש ולא מפחד ממנחוס ולא גרביים .
לפני שנתיים לא היינו צריכים לרדת ליגה נקודה נעשו כל טעויות הניהול האפשרויות בזמנו ואם ירדנו ליגה כדי שאייל סגל יבוא אז מצוין ירידת הליגה .

אנחנו משחקים כדורגל לטעמי יפה יותר מעונת הדאבל , צריך רק להאמין לקוות ולעבוד חזק .
בואו ואומר לכם , אם ניקח אליפות זאת לדעתי האליפות הכי גדולה והמתוקה שיכולה להיות , כי אנחנו באחד התקציבים הקטנים בליגה כשיש מעל 4 קבוצות לפחות עם כסף גדול , מכבי תל אביב , באר שבע , מכבי חיפה , בית"ר ירושלים . ואנחנו רק עלינו ליגה עם סגל צעיר מאוד , זה אפשרי כן זה החלום שלי .

אלי חטב.
אבא של דוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אה חשבתי דוד חטב
כתבה יפה כל הכבוד רק יותר חששות מי שלא מעיז לא זוכה
הלוואי והשחקנים ישמרו על צניעות כמו האוהדים בכתבה. אהבתי

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
כן ראיתי...הייתי בטוח שזה לידיעות נתניה...פתאום נהיה בארצי כותרות ראשיות...
נחמד לחוויה
דוד תעשה טובה בבקשה , איזה צעירים באיזה עמדות מתדפקים לסגל הבוגרים ? אלו שכאן ואלו שמושאלים .
לני ישראל - בלם . סגל הבוגרת .
סייף פאדול בלם ( מושאל לחדרה ? ) משחק ?
ירון ירושלמי קשר ( מושאל לחדרה ) משחק ?
??
זאב בכנות הדור יתחלף אני פחות ופחות מכיר...
ממה שאני מכיר...בשבת יש משחק ממש חשוב לנוער בוא נראה ...אם תהיה בשורה...
אם השאלה שלך היא לשחקני בית בכללי שמשחקים בחוץ אז...ואולי שווים בדיקה גם מבחינת שכר גם יכולת
עידו לוי, פיראס, עדי נימני, יש שחקן שגדל אצלנו בחדרה בשם אליאס זאנה , מאד מהיר בעל טכניקה נהדרת, נראה לי שיכול להשתלב הבנתי שהוא מתופקד מגן שמאלי...אולי גם שומוביץ שווה בדיקה. נוספת , אגב אני לא מזכיר שחקנים שרמת השכר שלהם גבוהה ...בלי להיכנס לתרומה מקצועית...
(22-Nov-2017 5:29)זאב רווח כתב: [ -> ]דוד תעשה טובה בבקשה , איזה צעירים באיזה עמדות מתדפקים לסגל הבוגרים ? אלו שכאן ואלו שמושאלים .
לני ישראל - בלם . סגל הבוגרת .
סייף פאדול בלם ( מושאל לחדרה ? ) משחק ?
ירון ירושלמי קשר ( מושאל לחדרה ) משחק ?
??

לני אהרון. לא לני ישראל.
פאדול בנשר- משחק מעט.
ירושלמי בחדרה שחקן הרכב.
ניסן דנון בקטמון- בערך במעמד שהיה בנתניה.
נפתלי שיחק קצת כשדורה היה בעכו. נראה לי שמאז שדורה פוטר לא שיחק.
נדמה לי שזהו בליגות המקצועניות.
יש עוד כמה בליגה א׳.
בנוער מרגיש שהתחלף דור. רואה הרבה שמות חדשים אז בטח הרוב מתחת 18.
יש חריגי גיל בנוער?

Sent from my iPhone using Tapatalk
דוד מה שהבאת כבר לא מתאימים מבחינת גיל וגם שבעים קצת מכסף והצלחה , אולי פיראוס היום היה עוזר לא יותר ...
עידן תודה על הרשימה
אם אני מוסיף את אליאס זאנה כמגן שמאלי שהביא דוד
אז יש לנו ככה .
שוערים צעירים מבטיחים : אלקסלסי ודין גל .
מגן שמאלי : אליאס זאנה , לגדל עוד ועוד
בלמים : לני אהרון , פאדול ( מאוד מאכזב הדקות שהוא מקבל )
מגן ימני : כחלון , צריך עוד אחד לגדל ...דחוף
קשרים אחוריים ???
קשר 50-50 ???
קשר קדמי : ירון ירושלמי , מה זהו ??
מה עם חלוצים ??

עידן מה משחק נפתלי ? איזה תפקיד ??

דוד זה רק לראות איזה עתודות יש לנו כפוטנציאל
עמודים: 1 2
Reference URL's