מכבי נתניה

גירסה מלאה: חנות המועדון - מטריות לגשם בעיצוב ולוגו צהוב שחור
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עוד מעט חורף מי לא ירצה לבוא עם מטרייה שחור צהוב למשחק ? איזה מראה מרהיב זה שכולם עומדים בגשם עם מטריות שחור צהוב !!!!

אפשר לעשות מכך כסף טוב חבל שאתם ( מי שמנהל את החנות ) לא שומע לעצה טובה .
תבררו מפעלים בסין בעליבבא תעשו הזמנה יעלה גרושים תרוויחו מליונים !!!
הממ....אנחנו כבר לא בקופסא....יש גג

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
מה הקשר ? דבר ראשון לא כולם תחת גג , דבר שני זה מוצר שבמקום לקנות מטריה שחורה מגעילה אתה מסתובב בעיר עם מטריה של הקבוצה האהובה שלך , זה לבד יכול להכניס כסף טוב למועדון זה לא שיש לי מפעל לייצור מטריות ואני מנסה לגזור קופון , אצלי זה ראיה נטו תמיד בשביל חיזוק המועדון , זה גם יעזור לחזק את הסגל ולא משנה מאיזו מחלקה
"? איזה מראה מרהיב זה שכולם עומדים בגשם עם מטריות שחור צהוב !!!!" (זאב רווח, הודעה קודמת)

ואז אתה שואל מה הקשר? אני חושב שלעמוד עם מטריה מתחת לגג זה יותר מחזה אדיוטי ממרהיב.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
לא הבנת אותי אבל לא משנה
התכוונתי שבמגרש הקופסא היו אז הרבה עם מטריות וראית גשם של מטריות , עכשיו תאר לך שהמטריות כולם היו צהוב שחור עם הלוגו ?
גם אלו שמכוסים באצטדיון עם הגג השורות למטה ולפעמים הגשם יורד באלכסון או בגלל הרוח חודר איזה 10 מטר לתוך מתחת לגג ואז או שאתה בורח למעלה מהגשם או שאתה נרטב או שאפשר לפתוח מטריות שלנו ....
חוץ מזה מוכרים ספל לשתיה חמה עם הלוגו ולא שאלו אם אנשים יקנו כי לא שותים באצטדיון עם כוסות ....
מי שירצה לטייל בגשם עם מטריה והוא אוהד מכבי נתניה אז יוכל לקנות מטריה אני לא מבין למה כל דבר לראות בו שלילי , סך הכל שיכנס כסף למועדון
עזוב מטריות.. יש כזה לפלאפון של מכבי נתניה?

[תמונה: carcasa-river-plate-carp-case-samsung-s3...2016-F.jpg]

[תמונה: River-Plate-Club-Estilo-Duro-Skin-sigilo...e-5-5s.jpg]
מתאים אלדד זה יכול להיות חטיף ממש
הנה עוד רעיון להכניס כסף למועדון
יש לי שלט לרכב (כמו נהג חדש) של מכבי נתניה מלפני 10 שנים (אולי אפילו יותר) שכבר מתפורר. הייתי רוצה להחליף.
עוד מוצר שלדעתי ילך טוב.

יש המון אפשרות ל- MERCHANDISING.
נכון כל הדברים האלו צריכים להיות בחנות המועדון על מנת לנסות ולהגדיל את הכנסות המועדון זה יחזיר את המותג מכבי נתניה לתודעה של אוהדי הכדורגל בארץ

תביאו עוד רעיונות

בזמננו היו חולצות עם הפנים של שפיגלר , עטיפות למחברות עם מדבקות של הקבוצה , תחשבו על עוד רעיונות , ושמי שאחראי על החנות לא יפחד לחשוב בגדול זה ישתלם מאוד
היה דבר כזה לפני 4 שנים
[תמונה: 2gn45qdmoxia.jpg]
עמודים: 1 2
Reference URL's