מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחזור הבא הוא קריטי להרבה קבוצות צמרת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אנחנו משחקים נגד מכבי חיפה שמגמגמת ולא יציבה אבל כרגיל מנחוסים כמונו רחמנים בני רחמנים תמיד מוצאים לנכון להוציא קבוצות ממשבר ....אבל לא הפעם .

אחרי ההצגה היפה אתמול התיאבון גודל , ניצחנו לא רק את מקום ראשון בצדק בלי קשר לשופט כי היינו טובים יותר אלא גם ניצחנו קבוצה שעד אתמול לא הפסידה העונה .

אם ננצח את מכבי חיפה אפילו ב 0-1 קטן משער עצמי של יענקלה שחר ....שימו לב
מכבי תל אביב במשחק חוץ נגד הפועל חיפה אחרי ההפסד הראשון של הפועל חיפה
תיקו הכי טוב לנו , אם מכבי תל אביב מנצחת אז הפועל חיפה נכנסת להפסד שני רצוף ומשברון ראשון ולך תדע לאן זה יוביל ....אם חיפה מנצחת הפער נשאר 5 נקודות אבל סף הבלאגן מהפסד של מכבי תל אביב גורם שם לסערות שיכולות לשבר את הספינה של ג'ורדי ...

בית"ר ירושלים תארח באותו מחזור את הפועל באר שבע , כל תוצאה אם אנחנו אכן מנצחים את מכבי חיפה בבית זה לטובתינו . אם בית"ר ובאר שבע מסיימות בתיקו מצוין לנו , בית " ר מנצחת בטדי באר שבע נסדקת , באר שבע מנצחת בטדי בית"ר נסדקת !!!

ואחרי זה יש 2 משחקים אחד בחוץ נגד אשקלון שזה סופר קשה אבל בא לי לסתום את פה הג'ורה של יובל נעים שהתנבא כמו שוטה שנתניה תהיה בתחתית ואחרי זה נגד בני יהודה המשתפרת אצלנו בבית .

זה יתכן זה אפשרי כל עוד אנחנו כאן ביחד שרים ושמחים ומתכוננים בלי שחצנות !!!
ומחזור אחרי יש דרבי חיפאי , שגם כאן כל תוצאה טובה לנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
דרך אגב רווח , יובל נעים חזר בו והודה בטעותו .

Sent from my iPhone using Tapatalk
באסה שנקבל את חיפה עם מאמן חדש, אחרי פגרה.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
טל.מ לא ידעתי שהוא חזר בו טוב שכך !!! בכל זאת צריך להוכיח גם לו ....
דוד יכול להיות שאז נתענין יותר על מה עשתה בית"ר או שעוד חודשיים יתענינו מה עשתה מכבי נתניה חחחח

אפשר לעשות זאת אני מרגיש את זה בעצמות בדם שזורם לי בעורקים כנגד כל הסיכויים
Reference URL's