מכבי נתניה

גירסה מלאה: מילה לגבי משטרת ישראל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני תושב קרית השרון. הדרך על הגשר מקרית השרון לחניית האצטדיון לוקחת חצי שעה! דרך של 150 מטר.מכיוון שכולם התרגלו ויודעים את זה חונים בקריה והולכים ברגל. רק מה שהחניות של האצטדיון ריקות...
והנה הבעיה: ניידת אחת, עם שוטר (שוטר קבוע, זה משחק שלישי לדעתי) לא חכם במיוחד שעושה פקק ומכוון את האנשים דרך החניה ולא דרך הכביש הסיבובי.
בשביל מה בנו כביש היקפי? בשביל מה בנו חניות, כדי שיהיו ריקות? כדי שיחסמו את הגישה אליהן באיזה מחסום?
מניסיון - אפשר גל ירוק, אפשר ריכוז מאמץ אפשר להסב את הכביש בכיוון אחד ל-15 דק. יש פתרונות.
מקריית השרון זו עוד הבעיה הקטנה, ראיתי בפוסטים אחרים כאן שאנשים נתקעו גם מכיוון דרום ואחרו למשחק. אז נכון שצריך לבוא מוקדם, אבל עדיין, היערכות משטרת ישראל (עם כל השוטרים המובטלים שהם מגיעים איתם) - לוקה בחסר (וזה בעדינות כי אני ממש מאושר הבוקר...)
אמת.
זאת ועוד...(וכתבתי את זה בפייס גם) -

2500 מחיפה 9000 מנתניה. מה עוד צריך לקרות כדי שהיציאה לכביש החוף תפתח ??
לא מבין את הקטע הזה. מה שונים אוהדי מכבי נתניה והפועל חיפה מאוהדי מכבי ?? למה אצלם כן ואצלנו לא ?

מעבר לעצבים ולזמן המטורף שמתבזבז על כלום הדבר הזה בפירוש הופך להיות שיקול בהחלטה של אנשים אם להגיע או לא למשחקי הקבוצה. ואל תגידו לי עכשיו תחנה בסלקום, באיקאה או בכיכר העצמאות....תמיד יהיו אלפים שיתקעו ביציאה. אם יש דרך שיכולה להקל משמעותית אז למה לא ??

המועדון חייב פה ליזום שיחה עם נציגי המשטרה\עירייה כדי לנסות ולהקל על כולנו.
זה פשוט לא נורמלי המצב הזה.
לי ולבן אין בעיה בכלל גם יהיו פקקים עד אילת או קריית שמונה , אנחנו מגיעים עם האופנוע שלו ועוברים כל פקק חחח
מסכים לחלוטין .. נושא החניון והיציאה מהן הוא ביזיון של העיריה והמשטרה.
למשחק מול מכבי תא לקח לי חצי שעה לצאת מחניון סלקום. באחד המשחקים חניתי בחניון העפר שמקביל לרמי לוי ולקח לי שלושת רבעי השעה.
יש צוואר בקבוק וחייבים להוסיף בכל חניון יציאות נוספות. זה יעזור חלקית כי כולן יתנקזו לאותו כביש…
הפתרון הטוב ביותר זה רכבות ושאטלים .
אתמול חניתי במרחק 10 דקות הליכה וזה היה שווה כל צעד…

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Reference URL's