מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההרכב שלי למשחק נגד הפועל חיפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נגד הפועל חיפה כאילו הכל ידוע עלינו ועליהם ולחפש הפתעה קשה .

אלקסלסי שוער גם ככה אין ברירה , נקווה מאוד שלא יקבל שום גול וישמור על רשת נקיה .

מגן שמאלי : קונסטנטינוס - זאת ההפתעה שלי ....
בלמים : טים הויבך ווארגוץ' .
מגן ימני : כחלון . זה הבאנקר שלי . ויקי שים לב להגנה אסור להרים הרמות מהצד שלך .

קשר אחורי : ניקו אולסק
קשרים 50-50 : אביב אברהם , עלי מוחמד . - המשחק תלוי בקילומטראז' שיעשו גם בהגנה וגם בהתקפה ובמהירות מהגנה להתקפה .

ערן לוי קשר התקפי כלבוניק , דיע סבע קשר מתחת לחלוץ .

חלוץ : קייטה - מצפה ממנו לעוד גולים ברבים .

מחליפים : דן גלזר , קוגבניה , שרם .

אני מבקש מהשחקנים כמו כל האוהדים במיוחד מערן לוי ודיע סבע בבקשה תנצחו את המשחק הזה בשבילנו !!!
(02-Nov-2017 10:29)זאב רווח כתב: [ -> ]נגד הפועל חיפה כאילו הכל ידוע עלינו ועליהם ולחפש הפתעה קשה .

אלקסלסי שוער גם ככה אין ברירה , נקווה מאוד שלא יקבל שום גול וישמור על רשת נקיה .

מגן שמאלי : קונסטנטינוס - זאת ההפתעה שלי ....
בלמים : טים הויבך ווארגוץ' .
מגן ימני : כחלון . זה הבאנקר שלי . ויקי שים לב להגנה אסור להרים הרמות מהצד שלך .

קשר אחורי : ניקו אולסק
קשרים 50-50 : אביב אברהם , עלי מוחמד . - המשחק תלוי בקילומטראז' שיעשו גם בהגנה וגם בהתקפה ובמהירות מהגנה להתקפה .

ערן לוי קשר התקפי כלבוניק , דיע סבע קשר מתחת לחלוץ .

חלוץ : קייטה - מצפה ממנו לעוד גולים ברבים .

מחליפים : דן גלזר , קוגבניה , שרם .

אני מבקש מהשחקנים כמו כל האוהדים במיוחד מערן לוי ודיע סבע בבקשה תנצחו את המשחק הזה בשבילנו !!!
קוסטה? אחלה יצירתיות.
האמת? עד היום (בדקות ששיחק) לא ראיתי ממנו כלום חוץ מאשר תזזית שנעה במהירות יחסית על המגרש ללא שום מטרה. כפי הנראה גם הצוות המיקצועי ראה משהו בסגנון הזה, עובדתית לא כל כך נספר

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
מגן שמאלי : קונסטנטינוס - האם שיחק אי פעם בתפקיד זה ??? הוא קשר לדעתי ורווח אתה הרי תמיד אומר שקובי מור מגן טוב ( ואני מסכים איתך ) - אז למה הוא לא בהרכב ועוד בתפקיד הטבעי שלו ???
בלמים : וורגוץ - כן , הויבך ? לדעתי צריך לשקול את דודי במקומות למשחק זה. הוא יותר מהיר .
מגן ימני : ויקי - אין שאלה.
קישור : גלזר חייב לחזור להרכב במשחק כזה . ערן לוי יחכה על הספסל בכדי להכריע את המשחק בחצי השני ( יכנס במקום אולסק או גלזר). את הקישור ישלימו אולסק, עלי , אביב ודיע .
חלוץ: קייטה - ברור ...
שי הבנתי שקובי מור פצוע לכן לא פותח ברור שהוא עדיף על צעירי וקוסטה
Reference URL's