מכבי נתניה

גירסה מלאה: ברור לכם שאנחנו יורדים למקום חמישי 8 הפרש מהפועל חיפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אין מה לעשות כשלא מנצחים בליגה של 3 נקודות יורדים ישר מקום
כשמנצחים לא בטוח שעולים מקום אלא צריך רצף נצחונות ושהיריבות בצמרת יעשו תיקו והפסדים כדי לעלות .

שוב אחרי נצחון דחוק ביחסי הכוחות לא בתוצאה אנחנו נופלים במשחק שאחריו
אם נעזוב ששיחקנו ב 10 שחקנים מה שמשנה זאת התוצאה ונכון גם לא בטוח שב 11 שחקנים היינו מנצחים ...

על מנת שנמשיך העונה לחלום ולחייך חייבים לנצח את הפועל חיפה בבית
הפועל חיפה זאת קבוצה עם הגנה חזקה שמשחקת סגור עם מתפרצות , קישור מעולה עם רוסלן ברסקי פלקוצ'נקו וממן ....התקפה קטלנית עם תורג'מן ובן בסט
לכל הדעות קבוצה מאוזנת שמשחקת לא לספוג לפני הכל ולנצל כמה מצבים מועטים שניתנים לה .

סלובו ושי צריכים לעשות חריש עמוק לחפש ולמצוא את נקודות התורפה של היריבה , לא מספיק לומר נשחק את המשחק שלנו כי הפעם גם התוצאה מאוד מאוד חשובה .
נצחון ואנחנו 5 נקודות מהמקום הראשון תיקו והפער יכול לגדול אם בית"ר תנצח הפסד ונגמרו חלומות האליפות ....
חלומות האליפות לא היו לי אף פעם...עם קבוצה כל כך צעירה 2 מגינים שבקושי לליגת העל ...2 זרים בני 21
ו-2 קשרים בעונה ראשונה בליגת העל אין לי הרבה ציפיות...מה כן אני מצפה לשחק שמח להמשיךלצבור ניסיון .להגדיל את כמות הקהל לשמור על השחקנים הטובים לשפר את נק' התורפה...
ואולי לסיים בין 4 הראשונות או 6 הראשונות...
ולהנות בעיקר
היי, הפועל חיפה חייבת להפסיד מתישהו העונה וזה נראה כמו המשחק הכי קשה שלה עד כה העונה. התסריט לניצחון נתנייתי לא נראה כל כך לא מציאותי, אבל אני אהיה מרוצה גם מתיקו.

התוצאה שהושגה בסכנין היא בסדר גמור, משחק חוץ לא פשוט שמהדקה ה35 היית בחיסרון של שחקן. נקודה יקרה.
דוד וראזק כל מילה שאתם אומרים נכונה אבל תסכימו שכל היופי בכדורגל שמותר לחלום מותר לייחל לקוות
מקווה שיש עוד הזדמנות לצמצם את הפער מהמקום הראשון
Reference URL's