מכבי נתניה

גירסה מלאה: יניב מדר - האם זה המקסימום ששחקן ישראלי יכול להגיע ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יניב מדר מאמן הכושר שלנו אני מחזיק ממנו בין הטובים ביותר בתחום הכושר הגופני בארץ ...
השאלה הנשאלת ואנחנו קוראים ולומדים סטטיסטיקות של שחקני ליגת העל ( דבר חדש שלא היה קיים ) שזהו חידוש מרענן וטוב ודרך של מעקב ....

האם זה הטופ ששחקן בליגה הישראלית יכול להגיע ?

לדוגמא אלמוג כהן כשהגיע לגרמניה תיאר שהוא היה בהלם למרות שלותר מתיאוס הכין אותו למה שעומד להיות איתו ...ובכל זאת לקח לו כמעט עונה שלמה להדביק את הפער משאר השחקנים ....אותו הדבר עם טוווטחה שכאן נחשב לבעל כושר מעולה ומהיר אבל כשהגיע לגרמניה לקח לו עונה שלמה להכנס לכושר " גרמני " .

יניב מדר האם אתה יכול להביא את מכבי נתניה לכושר אנגלי או גרמני ?
למשל שי ברדה אמר בראיון שבזמן שאתה לא לוחץ על מנת לנוח הכדור חייב להיות אצלך , משמע לחץ לפרקים וכשאתה לא לוחץ אלא במנוחה מסירות בין השחקנים על מנת לנוח !!!

כמובן הכוונה לכושר גופני בלי פציעות חלילה כי אז מה זה שווה ?
תראה סטטיסטיקות בין הכדורגל של מכבי נתניה לקבוצות באירופה לדוגמא האנגלי או הגרמני .

יניב אני חייב שתבין שזה יכול להיות ההבדל בין קבוצה של 20 מליון ש"ח לקבוצה של 100 מליון ש"ח .....בין מקום שישי למקום ראשון !!!
ללא ספק השחקן הישראלי חייב לעבוד קשה מאד שינוי החשיבה חייב להגיע מגילאים צעירים...
ילד ש רוצה היום להיות שחקן כדורגל חייב לעשות 20 דקות ריצה לפני בית ספר, אימון עם הקבוצה ו- 3 פעמים בשבוע חדר כושר אחרי אימון או לפני...
אם בשחיה זה אפשרי (תבדקו סדר יום של שחיין אולימפי) ותבינו , כדורגל בעולם זה מזמן לא לקום ב-12
לעשות אימון ב-15 וללכת לבית ק פ ה....
ועוד לא דיברנו על תזונה ....
דוד מדבריך עם הבוגרים שלנו היום זה בלתי אפשרי ?
בכל זאת הבאתי דוגמאות של אלמוג כהן וטטווטחה שלא גדלו ככה והגיעו לזה
בטח שכן
נו אם כן וביקשתי לפני הקיץ מיניב מדר להשתלם בחו"ל אז למה השחקנים לא נמצאים בכושר אנגלי או גרמני ?

אפילו סלובו תיאר איך הבן שלו הגיב לאימוני הכדורסל בסרביה וטען שהוא רוצה להביא כאן את תרבות הספורט האמיתית אז מה הענין ? למה זה לא עובד ?
אני מעריך שיש לזה המון סיבות שרובם הם עצלנות , לדעתי השינוי הוא גם לא תוך חודשים זה תהליך ארוך של בניית מסת שריר...אגב באנגליה עושים אבטיית קרח , יש לי חבר שבנה כזו למכבי ת"א כדורסל זה עוזר להתאוששות ...אני מאמין שיש מומחים בכל תחום גם בתחום הזה... אני מכיר את מדר בתור מאמן נערים בטוברוק(שומו שמיים) איש נעים ומקצוען , פחות מכיר אותו בתור מאמן כושר אבל אני חושב שהקבוצה בכושר טוב .
אמבטיית קרח זה הדבר.. רק חבל שהחבר לא בנה גם לקבוצת הכדורגל
[תמונה: 453940.jpg]
וואלה? אתה מחזיק ממנו? ומי אדוני? פרשן מומחה בתחום הכושר?
ריבונו של עולם...
(26-Oct-2017 21:02)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]וואלה? אתה מחזיק ממנו? ומי אדוני? פרשן מומחה בתחום הכושר?
ריבונו של עולם...

ראזק אני לא חייב להיות פרשן לעיניני כושר גופני
מספיק לי כאוהד לקרא את שי ברדה ואת דראפיץ' ואת דיע סבע ועוד שחקנים שאומרים שיניב מדר מצוין כמאמן כושר ...
מספיק לי שמאמנים של קבוצות אחרות אומרות שנתניה נמצאת עם כושר גבוהה בזכות הלחץ הגבוה שהיא עושה

עכשיו לעינינינו

מאוד הייתי רוצה לראות את שחקני מכבי נתניה עם כושר גופני עילאי כזה שיסגור את פערי האיכות של הכסף הגדול זהו מה שאמרתי למה אתה לוקח כל דבר למקום שלילי ?
במקרה ניתקלתי ביום אימון של שחקן נוריץ...
מגיע ב-8:00 למתחם אימון של חצי שעה, אימון באולם שנראה כמו סוג של עבודה על חיזוק שרירים עם גומיות , פיתה וכאלה , אח"כ ארוחת בוקר במתחם.
אימון נוסף של זריזות מהירות 45 דקות באולם נראה כמו מגרש קט רגל סינטטי אז ארוחת צהריים, אימון רגיל במגרש , בין לבין שקילה, בדיקות דם , וידאו והסבר על מה המאמן רוצה ממך ...ויטמינים , משקאות אנרגטיים...
אימון כח בחדר כושר...
אל תתפסו אותי על הסדר אבל זה הרעיון הכללי...
עכשיו מלבד העובדה שזה ממלא לך את היום ולא משאיר לך זמן לקשקושים אתה גם לוזר עייף ולא יוצא לבלות...
ההורמונים של החברה האלה עובדים שעות נוספות...
עמודים: 1 2
Reference URL's