מכבי נתניה

גירסה מלאה: חובה לפתוח גם לעלי את החוזה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ברגע שקבוצה שמה את סעיף השיחרור שלו אנחנו מפסידים אופציה של מכירה עתידית ,שהיא יכולה להגיע להרבה כסף עתידי כמובן ,וגם לדעתי הוא השחקן הכי טוב בקבוצה ב2 רמות מעל כולם.
זאת הצהרת כוונות גם של הקבוצה שמשאירה אצלה את השחקנים הטובים.
אייל תודה על הכל בזכותך זה לא היה קורה, הכייף שאנחנו עוברים השנה
כנראה שזה כבר מאוחר...גם במקרה עלי...ובמיוחד במקרה דיא הם כבר משחקים כאילו הם סופרים את הכסף...באמצע המשחק...
דוד כל עוד הצוות המקצועי ברדה וסלובו ממשיכים הם דיע ועלי ימשיכו , אני סומך על אייל שאמר שהם ישוחררו רק לחו"ל ואשמח מאוד ששחקנים יצאו מנתניה לחו"ל והכוונה לקבוצות בכירות ולא לקבוצות בלוף של דודו הסוכן ....
אייל ישאיר גם את עלי בלי אופציה של שחרור בארץ וגם את סבע כנ"ל עד עכשיו חוץ מהטעות עם חיפה בקשר לוייסמן אייל לא טעה בכלום
(22-Oct-2017 10:14)דוד חטב כתב: [ -> ]כנראה שזה כבר מאוחר...גם במקרה עלי...ובמיוחד במקרה דיא הם כבר משחקים כאילו הם סופרים את הכסף...באמצע המשחק...

כלום לא מאוחר מידי.. לתת למוחמד הצעה שלא יוכלו לסרב לה , משכורת הכי גבוהה בקבוצה פלוס אחוזים ממכירה עתידית לאירופה
באופן תיאורטי יש לך מספיק מילונים כדי לספק את רצונו שישאר בקבוצה ויבטל את אופציית המכירה

אין לי בעיה שימכר בינואר אפילו לקבוצה באירופה והקבוצה תקבל אחלה כסף , רק שיבטל את סעיף המכירה הלא הגיוני הזה
שום שחקן לא יותר גדול מהקבוצה היחידים שחשוב להחתים זה הצוות המקצועי גם עלי גם סבע כוכבים בקבוצה שאין אליהם לחץ בשבת סבע היה חלש מאוד נראה לכם שבקבוצה גדולה היו נותנים לו להגיע לדקה 80 היו מחליפים אותו במהירות המניפה אז כול הכוכבים לרגע כדאי שתרדו לקרקע תנו עונה שתיים טובות ואז תצאו לאירופה מנתניה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני סומך על אייל סגל שהבטיח בצורה הברורה ביותר שכל שחקן שמגיע למכבי נתניה כיוון היציאה הוא אירופה בלבד
אסור לנו כאוהדים לדבר על זה יותר זה גורם לסוכנים המניאקים לסחוט את אייל סגל

תהיו חכמים כמעט כל הסגל צריך להישמר פרט לאלו שהמאמנים לא ירצו להשאיר , הכי טוב בשבילנו לשמור על שקט בענין .
Reference URL's