מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם דני טינקל גם ממקבלי המעטפות?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
איך אתה ישן בלילה עתונאי קטן שלי
.אף מילה על סוחר הילדים הצח והטהור[תמונה: d2dba5a0c023bd6601d660cdd179d7f2.jpg]

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
אין מה להסיט אוהדים כעוסים שפוגעים בקבוצה שלהם, גם לפני שהפוסט פורסם היה כעס גדול של האוהדים על אריק
אריק בישל דייסה שיאכל אותה, אין לו למי לבוא בטענות, אם אריק היה פועל בצורה נקייה 100% אף אחד לא היה כועס עליו
ואיך הכתב הזה הגיע לאלימות? שיבקר את האיומים של אריק בראיונות שלו שהוא רומז על סגירת חשבונות
הוא צודק,

יש קצת דלילות הגנתית..
אם הכוונה אלי בענין הפוסט אז העיתונאי יכול לקפוץ לי , אני לא מסית אבל כן קורא לאוהדים לא לקנות ממנו דלק לא לעשות אצל הזבל הזה החלפת שמנים
דני טינקל נתנייתי ??
(20-Oct-2017 16:18)זאב רווח כתב: [ -> ]אם הכוונה אלי בענין הפוסט אז העיתונאי יכול לקפוץ לי , אני לא מסית אבל כן קורא לאוהדים לא לקנות ממנו דלק לא לעשות אצל הזבל הזה החלפת שמנים

אל תדאג אפילו המשטרה לא תצליח לגלות מי זה זאב רווח
(20-Oct-2017 17:05)דוד חטב כתב: [ -> ]דני טינקל נתנייתי ??
לא, מרעננה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
אייל סגל לא הסית זה אני פתחתי את הפוסט ואין לו קשר לפוסט בכלל
אבל מה זה משנה ? לא אכפת לי מהדרישות של איזיקוביץ' אבל כן אכפת לי שהוא עושה זאת בכוונה שעתיים שלוש לפני משחק צמרת ולכן הוא בן זונה .
קורא לאוהדים ביציע כל המשחק כל משחק לקלל אותו חייב שמשהו יתפוס בסופו של דבר
ומבקש מאייל סגל לפנות למרים פיירברג שתפסיק לו כל פריבילגיה בנתניה כי הוא לא פועל לטובת העיר ומחבל בקבוצה בכוונה
ידיעות נתניה תפס צד,זה התחיל בכתבות על כל "טעות"(לכאורה) במחלקת הנוער,שום פירגון על העבודה שנעשת במחלקת הנוער על השת"פ בין סלובו למחלקה על האימונים הנוספים שכל קבוצה במועדון מקבלת על יום מרוכז לשחקנים המובילים ומצד שני פירגון אין סופי לנעשה בליגה השניה לנוער ועל ה"טאלאנטים" שגדלים שם ומצד שלישי התעלמות כמעט מוחלטת מהנעשה בקבוצה הבכירה,תוך כדי "חיפוש" על כל צעד ושעל והפוסט של טינקל שמתעלם מהתנהלות צעד א' ובקורת על צד ב' זו הדוגמא הקלאסית.
מכיוון שהקבוצה הבכירה בעיר מגיעה מטוברוק,מכבי נתניה בחרה להשאיר לה את הבמה העירונית ולהסתפק בעיתונות הארצית.
שכחת ראיון הזוי בידיעות נתניה, שקראתי אותו הייתי בטוח שאני הוזה עם המנהל המקצועי....
כמה עולם הכדורגל צבוע...למי ששכח איזיקוביץ אחראי באופן ישיר על ההרחקה מהמגרשים לשנה של אותו מנהל מקצועי
עמודים: 1 2
Reference URL's