מכבי נתניה

גירסה מלאה: plata o plomo
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
. יצא לי לראות לא מזמן את הסדרה נרקוס המצוינת ממליץ מאוד למי שלא ראה על חייו של הארכי פושע פבלו אסקובר . הייתה לו אסטרטגיה יעילה שנקראה "plata o plomo", שפירושה בספרדית "כסף או עופרת" ושכוונתה - קבל שוחד (כסף) או שתוצא להורג (עופרת – הכדורים). בין השאר, הוא היה אחראי לרצח שלושה קולומביאנים מועמדים לנשיאות, פיצוץ טיסה 203 של חברת התעופה אוויאנקה ופיצוץ של בניין בית המשפט, עכשיו לא התכנסנו כאן לדון בפבלו אלה בדילמה שעומדת בפני מאמן כדורגל מצד אחד יש את איש התארים גוזה מוריניו שלמרות שהוא מאמן את הקבוצה הכי גדולה באנגליה בדור האחרון יוצא למשחק מול ליברפול בסגל חסר ולא עושה חשבון לאף אחד מחנה את האוטובוס ברחבה משחק כמעט רק עם קשרים אחוריים ומשאיר על הספסל את היצירתיים שעוד נותרו לו וחוזר עם נקודה,
מצד שני יש מאמנים שאתמול למרות סגל חסר משחקים פתוח הרפתקני וגם בשיווין חושבים רק על ניצחון ו3 נקודות אבל חוזרים בלי כלום, אז מה עדיף לחיות מכוער או למות יפה?
הרבה דילמות הרבה מחשבות אחרי אתמול.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
היות ומוריניו הוא המאמן השנוא עליי אז קצת קשה לי להגיב אוביקטיבית...
כשכתבתי באחד הפוסטים פה שהספסל קצר אז הסתכלתי במחצית על הספסל ולא ממש ראיתי מה בדיוק אפשר לעשות...
אולי לשחק עם ויקי מגן וחגי קשר הגנתי במקום קוגבניה...
תזכור גם שזה מסוג המשחקים שיכל להיגמר גם 4:1 לנו, אני מעדיף את הדרך של סלובו....
הגעיל אותי מקצועית השבת גיא לוזון שנגד 10 שחקנים הוציא את סלליך והכניס את ורמוט זה מאמן פחדן שלעולם לא הייתי רוצה לראות מאמן אצלנו....
נחזור למוריניו יש לו תכנון עונתי וידוע שנגד הגדולות (יש 6 כאלה באנגליה) בחוץ הוא בא לתיקו ובמקרה הטוב מצליח לגנוב גול ככה הם לא בורחים לו או במקרה ליברפול נצמדים אליו...
מעניין יהיה לראות בדצמבר בדרבי באולד טרפורד איך הוא יעלה (אני נוסע למשחק ואם יגמר 0:0 זו תהיה אכזבה אדירה אבל אני מעריך שסיטי יגיעו עם יתרון של לפחות 3/5 נקודות מה שיצריך את מוריניו לשחק התקפה...
לשחק יפה פתוח לא צריך את הנקודה הזאת
בספרי ההיסטוריה יירשם 4 1 לבית"ר אף אחד לא יזכור שנתניה שיחקה לפרקים יותר טוב באשר למוריניו קבלן תארים הדרך פשוט חשובה לו

אמיר אתה צודק אבל כשכתבתי אתמול שנתניה קבוצה רזה לא ידעתי כמה מהר נקבל תשובה.. כשאביב וגלזר בחוץ אין לך יותר מידי אופציות לסגור משחק. דידייה היה מצוין אתמול ועדיין הוא לא האיש שיסגור את האמצע. כשעל הספסל מחכים בדש ריביירו שרם וקוסטה - אף אחד מהם לא שחקן קישור הגנתי, ובנוסף תירם וכחלון - אתה מוגבל.
(17-Oct-2017 11:58)טל.מ כתב: [ -> ]אמיר אתה צודק אבל כשכתבתי אתמול שנתניה קבוצה רזה לא ידעתי כמה מהר נקבל תשובה.. כשאביב וגלזר בחוץ אין לך יותר מידי אופציות לסגור משחק. דידייה היה מצוין אתמול ועדיין הוא לא האיש שיסגור את האמצע. כשעל הספסל מחכים בדש ריביירו שרם וקוסטה - אף אחד מהם לא שחקן קישור הגנתי, ובנוסף תירם וכחלון - אתה מוגבל.
קודם כל נכון דבר שני בגלל זה העלתי דילמה לא קבעתי עובדה דבר שלישי לדעתי מוריניו היה מחממם את דודי במחצית השנייה ואיך שהשווינו ישר היה מכניס אותו במקום ערן, קוגבנייה היה מקבל הוראה שאם הוא עובר את החצי הוא חוזר לנתניה ברגל שני המגינים גם ככה לא יודעים לתקוף אז שישארו ברחבה שלנו ויש עוד פתרונות איך לחלץ נקודה השאלה למה אתה שואף.

(17-Oct-2017 12:04)amir כתב: [ -> ]
(17-Oct-2017 11:58)טל.מ כתב: [ -> ]אמיר אתה צודק אבל כשכתבתי אתמול שנתניה קבוצה רזה לא ידעתי כמה מהר נקבל תשובה.. כשאביב וגלזר בחוץ אין לך יותר מידי אופציות לסגור משחק. דידייה היה מצוין אתמול ועדיין הוא לא האיש שיסגור את האמצע. כשעל הספסל מחכים בדש ריביירו שרם וקוסטה - אף אחד מהם לא שחקן קישור הגנתי, ובנוסף תירם וכחלון - אתה מוגבל.
קודם כל נכון דבר שני בגלל זה העלתי דילמה לא קבעתי עובדה דבר שלישי לדעתי מוריניו היה מחממם את דודי במחצית השנייה ואיך שהשווינו ישר היה מכניס אותו במקום ערן, קוגבנייה היה מקבל הוראה שאם הוא עובר את החצי הוא חוזר לנתניה ברגל שני המגינים גם ככה לא יודעים לתקוף אז שישארו ברחבה שלנו ויש עוד פתרונות איך לחלץ נקודה השאלה למה אתה שואף.

אוקי יש בזה משהו אבל השניים לא נוטים להרוג משחק .. תכלס אתמול יכולנו לנצח הגענו לככ הרבה מצבים והחטאנו את כולם, היה ברור שנחטוף . סף השבירה שלנו מאוד נמוך, התפרקנו בשתי דק ומכלום נהיה 3:1.. הבעיה היא שאני לא רואה לזה פיתרון בשחקנים הקיימים. קטונתי להבין בדינמיקה של קבוצת כדורגל אבל אולי זה החיסרון של מנהיג אמיתי במרכז המגרש כקשר אחורי. מישהו שיעצור את הrun and gun ששיחקנו אחרי השיויון, שיחקנו להם לידיים בשיטה הזו כשהם טסים ככ מהר למעלה עם שחקנים טכניים מול הגנה איטית שלנו.
(17-Oct-2017 12:32)טל.מ כתב: [ -> ]
(17-Oct-2017 12:04)amir כתב: [ -> ]

אוקי יש בזה משהו אבל השניים לא נוטים להרוג משחק .. תכלס אתמול יכולנו לנצח הגענו לככ הרבה מצבים והחטאנו את כולם, היה ברור שנחטוף . סף השבירה שלנו מאוד נמוך, התפרקנו בשתי דק ומכלום נהיה 3:1.. הבעיה היא שאני לא רואה לזה פיתרון בשחקנים הקיימים. קטונתי להבין בדינמיקה של קבוצת כדורגל אבל אולי זה החיסרון של מנהיג אמיתי במרכז המגרש כקשר אחורי. מישהו שיעצור את הrun and gun ששיחקנו אחרי השיויון, שיחקנו להם לידיים בשיטה הזו כשהם טסים ככ מהר למעלה עם שחקנים טכניים מול הגנה איטית שלנו.
מדויק אני ידעתי וגם אמרתי את זה שאם ב10 דק אחרי השוויון כשהיינו במומנטום לא נכבוש ברור שנספוג בהרכב שהיה על המגרש זה היה צפוי.

עדיף לחיות יפה....

ואני אישית מעדיף קבוצת אמצע טבלה שבאה בכל משחק ומנסה לתת שואו ולא קבוצת צמרת שמשיגה את הנקודות שלה בחטא.
כדורגל זה משחק להמונים. לא צריך לסבך אותו עם טקטיקות מתוחכמות ומיותרות.
ראינו כבר בעבר את ״קבוצת הצמרת״ של ראובן עטר וכמה הקהל נהר לראות אותה. אין מה לעשות אנשים לא קונים את הבלוף הזה , ובצדק.

ולגבי אתמול, כפי שאמרו פה זה גם יכל היה להגמר הפוך. בדיוק כמו שקרה מול פ״ת.
אני חושב שקוגבינה למרות שנתן משחק טוב אתמול, מחליש אותנו הגנתית. הוא לא יודע לסגור ,הוא יותר מידי רך ולא אגרסיבי ,ולכן אתמול עם אביב או גלזר אני לא בטוח שהיה לביתר כל כך קל להגיע למצבי ההבקעה שלה.

בשורה התחתונה, למרות התוצאה הלא מחמיאה ,אני מרוצה מהדרך וברגע שאביב או גלזר יחזרו לכשירות אני גם די בטוח שהגנתית נשתפר ותוצאה לא הוגנת כמו אתמול לא תחזור על עצמה עוד הרבה פעמים.
שום גול לא היה קשור לקישור הגנתי כזה או אחר.. כולם בכדור ארוך לאגף לעזרא או ורד ומשם פרפור המגן/בלם כדור רוחב וגול. אנחנו סובלים מחולית הגנה לא טובה מספיק ולא מהירה וכשיש לך בצד השני כאלה שחקנים זו התוצאה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's