מכבי נתניה

גירסה מלאה: עם הפנים למשחק הבא
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
לשכוח מהר מהמשחק הזה ולהתכונן בנחישות למשחק הבא. ניצחון על קש שאני לא זוכר מתי ובאם נצחנו אותם אי פעם בבית ישכיח את המשחק המוזר מהיום.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
אפרופו ק״ש
שעת המשחק יכולה להשתנות לטובת הדתיים ביננו?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מעבר להפסד הכואב( והוא כואב )המשחק אתמול מהווה לכולנו תמרור אזהרה!!! מי שחושב שבית"ר באה בלי אסטרטגיה וסתם ככה בפוקס ניצחה טועה. היא ויתרה מראש על מרכז השדה בידיעה מראש שאין לה סיכוי בתחום זה עם נתניה( כמו כל קבוצות הליגה) וידעה ברגעים המתאימים לצאת ולעקוץ.גם מול עכו שהיא קבוצה הרבה פחות טובה זה קרה. במשחק מול ק"ש חייבים לשנות גישה. לשחק פתוח, לתקוף אבל לא בכל מחיר! בית"ר אתמול בכל מסירה כמעט פירקה את קו ההגנה הדליל. למי ששכח לק"ש יש את גוזלן וויסמן שיכולים בקלות להביך הגנה דלילה והרפתקנית....
חייבים לנצח את קריית שמונה ולחזור למומנטום החיובי וגם החיוכים יחזרו לפנים
לקריית שמונה יש לא רק את גוזלן וויסמן...
איסמעיל ריאן מהיר מאוד ושחקן קו מסוכן ביותר, שגיב יחזקאל לא אינטיליגנט כ"כ אבל עם הרבה כישרון סטייל גורדנה רק יותר התקפי ויש עוד עזרים התקפיים מהספסל בדמות האסלביינק, אחמד עבאד ואנס מחמיד שהיה כוכב בגיל נוער.
במשחק נגד סכנין,שמסתמנת כקבוצה דיי אפורה, הם יצאו פראיירים גדולים: פנדל שהוחמץ, 2 הצלות של סכנין מהקו, החמצות מרושלות של וייסמן וגוזלן ועוד פנדל שלא נשרק נגיעת יד ברורה...
הם עלו נגד סכנין רק עם טייארה וברוסו במרכז ואפשר להשתלט עליו אבל כמו שאמרתם כבר לא מספיק לשלוט במרכז כדי לנצח...
ההגנה שלהם בעלת ניסיון ומהירות ואין לי ספק שהם ירצו לעשות לנו כמו ביתר...
בגובה תאמת אני חושב שיש לנו מרכז הגנה חזק אבל כנראה שהם ינסו לקחת את הכדור למצב של 1-1 עם המגן שלנו ולמסור למרכז כמו שביתר עשתה פעמיים ובפעם השלישית כבשה ולמגנים החלשים שלנו באמת קשה לי למצוא פיתרון.
דיניז בלם לא כזה גבוהה ואולי כדי להצמיד אליו את קייטה וקוייאר מאוד גבוה אבל מבוגר על הצד שלו עדיף לנו מהירות.
עוד יתרון שלנו זה הקהל שמקווה שנגיע לפחות 4 (אם היינו מנצחים אתמול הייתי מצפה ל7) ומקווה שזה אולי יהיה השובר שיוויון...
נקווה לשקט עד הסופש עם דיא עלי וחברים ושנסיים את המשחק עם הנקודות Smile
(17-Oct-2017 0:58)משה.ד כתב: [ -> ]לשכוח מהר מהמשחק הזה ולהתכונן בנחישות למשחק הבא. ניצחון על קש שאני לא זוכר מתי ובאם נצחנו אותם אי פעם בבית ישכיח את המשחק המוזר מהיום.

הפעם האחרונה שהצלחת לנצח את ק"ש בבית - לפני 8 שנים במחזור ה22 של עונת 08-09 (זאת הפעם היחידה שניצחנו אותם במשחק ליגה בבית... נתון מטורף שחושבים על זה)

היריבה הזאת היא נאחס רציני שהיא משחקת מולנו בנתניה. לא מצפה לניצחון.
(17-Oct-2017 16:27)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]
(17-Oct-2017 0:58)משה.ד כתב: [ -> ]לשכוח מהר מהמשחק הזה ולהתכונן בנחישות למשחק הבא. ניצחון על קש שאני לא זוכר מתי ובאם נצחנו אותם אי פעם בבית ישכיח את המשחק המוזר מהיום.

הפעם האחרונה שהצלחת לנצח את ק"ש בבית - לפני 8 שנים במחזור ה22 של עונת 08-09

יש כמה מועדונים שלא ניצחנו בליגת העל כבר שנים וזה כולל את ק"ש, מכבי חיפה, הפועל חיפה, מכבי ת"א וכ'ו
(17-Oct-2017 12:58)5stars כתב: [ -> ]מעבר להפסד הכואב( והוא כואב )המשחק אתמול מהווה לכולנו תמרור אזהרה!!! מי שחושב שבית"ר באה בלי אסטרטגיה וסתם ככה בפוקס ניצחה טועה. היא ויתרה מראש על מרכז השדה בידיעה מראש שאין לה סיכוי בתחום זה עם נתניה( כמו כל קבוצות הליגה) וידעה ברגעים המתאימים לצאת ולעקוץ.גם מול עכו שהיא קבוצה הרבה פחות טובה זה קרה. במשחק מול ק"ש חייבים לשנות גישה. לשחק פתוח, לתקוף אבל לא בכל מחיר! בית"ר אתמול בכל מסירה כמעט פירקה את קו ההגנה הדליל. למי ששכח לק"ש יש את גוזלן וויסמן שיכולים בקלות להביך הגנה דלילה והרפתקנית....

אתה מודע לעובדה שבלי הטעויות שלנו בהגנה בית"ר היו בועטים רק פעם אחת למסגרת במשחק שלם בבית? השער הרביעי הגיע שכבר הפקרנו את ההגנה בדקה 92 כשהמשחק גמור..
אחלה אסטרטגיה
ננצח אפילו בשיניים את קריית שמונה
אין לנו ברירה כל הנטיה של העונה למעלה או למטה תלויה במשחק הזה
(17-Oct-2017 16:34)yaron73 כתב: [ -> ]
(17-Oct-2017 16:27)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]

הפעם האחרונה שהצלחת לנצח את ק"ש בבית - לפני 8 שנים במחזור ה22 של עונת 08-09

יש כמה מועדונים שלא ניצחנו בליגת העל כבר שנים וזה כולל את ק"ש, מכבי חיפה, הפועל חיפה, מכבי ת"א וכ'ו

הבנת הנקרא, בויה. הכוונה כאן ספציפית למשחק בית. היו לך הרבה משחקי בית מול ק"ש, הצלחת רק פעם מסכנה אחת בלבד לעשות את זה.
הצלחת לנצח את ק"ש בחוץ לא מעט פעמים, בבית? וואלה לא...
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's