מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל צריך להחתים כבר מעכשיו את הצוות המקצועי ל 5 שנים .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
סלובודן דראפיץ' ושי ברדה ומדר עושים עבודה נפלאה בתקציב מינימלי .
הכדורגל הכי יפה שראיתי מאז שמואל פרלמן ז"ל האגדי .

לפני שקבוצות גדולות ינסו לחטוף לנו ( מכבי חיפה , מכבי תל אביב , באר שבע , בית"ר .....) אנחנו צריכים לסגור את הענין ומהר .

לא נמצא בשוק מאמן שיכול להעמיד קבוצה אטרקטיבית בתקציב מינימום .

עוד ענין שצריך לחתוך ומהר זה מספר שחקנים .
עלי מוחמד לבטל סעיף השחרור יציאה רק לחו"ל לליגה בכירה באמת .
לסיים הבוררות על דיע סבע במחיר הכי נמוך ולהחתים אותו לכמה שנים רק על אפשרות יציאה לליגה בכירה באמת .
הויבך להמשיך איתו עוד שנה בלי שיוכל לעבור לקבוצה בארץ ....
לבדוק כל החוזים של השחקנים שאין איזה מלכודת .
דני עמוס להחתים , כחלון , מור , אולסק , אביב , וכמובן ערן לוי .
השלד הצעיר והמצוין הזה חייב להמשיך ולהתקדם אסור להפסיק את התהליך .

כבר מעכשיו לבדוק שחקנים ישראלים צעירים מליגה לאומית שאפשר לצרף לעונה הבאה !!!
שחקנים שפורשים מכדורגל פעיל למצוא להם מקום במחלקת הנוער אם הם אכן שווים .
והכי חשוב לקדם עוד שחקנים במחלקת הנוער . אני רוצה עוד פנים חדשות אחרי אביב אברהם.
אמרו שיש שחקן צעיר מאוד מוכשר בנוער שמכבי חיפה ניסו לחטוף לנו בבקשה מצד אחד לסגור לו את האופציה הזאת להחתים לכמה שנים בנתניה מצד שני שערן לוי ודיע סבע יעבדו איתו ויאמצו אותו כחונכים . אותו דבר עם ברק בדש שיאמץ חלוץ מהנוער כחונך שלו ....

אייל סגל זאת הפעם הראשונה בחיים שאני מקנא במישהו, בך , אתה מגשים לי את החלום הפרטי שלי . מצד שני בגלל שאני לא עשיר אז כואב לי מאוד על ההוצאות הכספיות מכיסך .
תמשיך בבקשה כמה שאתה רק יכול אתה מהווה גאווה גדולה לכולנו .
באותה הזדמנות גם תודה רבה למנהל המקצועי ניב גולדשטיין ולעמית ולאריאל שעוזרים לך ואם אני לא יודע עוד מי שמסייע לך אז בשם כל מי שמכבי נתניה יקרה לליבו תודה רבה !
בתחילת הדרך הסוכן של סלובו העלה בפייסבוק משהו על המשרד שלו ועל סלובו וכל האוהדים פרגנו בצורה עיוורת ואני הזכרתי לסוכן /אוהד הזכרתי לו שהמבחן הוא לא עכשיו אלא כשתגיע הצעה ...
צודק דוד אבל לא משנה מה הסוכן ישיג לסלובו ושי קבוצה וחוזה , אם למשל סלובו ושי יקבלו חוזה במכבי חיפה או מכבי תל אביב בהרבה יותר כסף הם יעדיפו את מכבי נתניה .

הבעיה היא שאם הם ירגישו שלא חותמים איתם ואכן תגיע הצעה מפתה מאוד מהקבוצות האלו נאבד אותם ....
אם הצוות המקצועי נשאר ערן לוי דיע סבע ועלי מוחמד ישארו מרצונם כאן למרות הצעות טובות יותר מקבוצות אחרות .

לכן אני בדעה שבענין הזה של הצוות המקצועי כדבר ראשון צריך לסגור אתמול
Reference URL's