מכבי נתניה

גירסה מלאה: ערן לוי ודיע סבע על אותו מגרש שספרד שיחקה תתנו הצגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אלישע לוי מאמן טוב אבל טמבל כבר אמרתי , כשיש לך שחקנים חמים בליגה אתה צריך שהם ישחקו בהרכב הראשון . התבוסה המחפירה לספרד נכון רק 1-0 אבל תבוסה במשחק בצורת המשחק שיחקנו כמו ליגה ג מול ליגת העל .....

ערן לוי אחד השחקנים הכי פחות מוערכים בכדורגל הישראלי למרות המספרים , אין לי מושג מה קרה איתו מאז ההצעה של אינטר מילאנו ליעקב שחר שמעתי על זה רק בימים האחרונים , שחקן כזה קם פעם בדור , לכן אני מצפה ממנו לבוא על המגרש שאלישע לוי לא רצה אותו להראות מה יש לו בראש וברגליים , אין סטירה יותר מצלצלת מניצחון בטדי עם הצגה של הצמד ערן ודיע ...

לדיע סבע אני אומר בפשטות וגם לערן לוי , גם את עודד מכנס ודוד לביא לא ספרו בנבחרת למרות היותם החלוצים הטובים והפוריים במדינה בזמנו ....אתם במקום טוב !!!
דיע סבע צריך לבוא בטדי ולתת חותמת וסטירה חזקה על מנת שהמאמן הבא בנבחרת יבין שנבחרת בלי דיע זה נבחרת בלי נשמה בלי תעוזה בלי ברק בלי תקוה ....

האמת אני מסתפק ב 1-0 קטן בטדי משער עצמי אפילו אבל מקווה מאוד שכל השחקנים יתנו הצגה שנהפוך לשם דבר בליגת העל .
מישהו מוכן לומר מה כל הדיבורים שהיו מדברים על ערן לוי ? מתי מי דיבר ולמה ? כולם אומרים מתראיינים שערן לוי בעבר ...אבל מה ? מה הסיפור של השחקן הנפלא הזה ?

כמו שערן משחק עכשיו כמו כלום הוא יכול לשחק עד גיל 35 ...מקווה שיתן את המספרים שלו כי רק לפי זה מודדים אותו וחבל אחרי מה ששמעתי איזה מנהיג הוא ואיזה נשמה גדולה כל השקלול צריך להיחשב !!!

להמשיך להמשיך תנו לנו להמשיך את החלום ביום שני 35 שנה של יובש ונאחס חייבים להסתיים השנה רוב הגדולות צולעות יש לנו הזדמנות להדהים את המדינה בכדורגל הכי יפה שיש , בבקשה תנצחו ביום שני .
Reference URL's