מכבי נתניה

גירסה מלאה: צוות מקצועי מחו׳ל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.

לואיס מרין

אני חושב שאם רוצים גם בתקציב שפוי של 25 מיליון ש״ח להשתדרג צריך לעשות כמו מכבי תלאביב להביא מאמן מהאקדמיות בספרד בדומה לאוסקר גרסייה שהיה כאן ושיביא איתו 2 מאמני כושר ברמה שיביאו לפה מקצוענות רק ככה נצליח וגם מנגר כמו גורדי קרויף יכול לשדרג את המועדון מאוד אם כל הכבוד למזרחי צריך פה צוות מספרד מקצועי שיכול להביא לנו גם זרים מהליגה השנייה מספרד בזול יש שם משבר כלכלי רק ככה נוכל להתחרות בגדולות
צודק אבל לא בטוח שבתקציבים הללו זה ישים

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
גם אוהדים צריך לייבא (או לפחות שכל)
למה להסתפק בג'ורדי? בוא נביא את יוהאן...

לואיס מרין

תומר לידיעתך גורדי עבד בלרנקה מועדון יותר קטן מנתניה אז אני לא אומר שצריך להביא אותו כי זה גם לא יקרה אבל כן צריך להביא מנגר מאירופה שהוא יביא מאמן איתו מחול וצוות מקצועי רק ככה נצליח גם בתקציב שפוי , באירופה לא מחפפים ולכן צריך את המקצוענות שלהם צריך להגיד ליוסי בסוף עונה שלום ותודה
(17-Dec-2013 14:07)לואיס מרין כתב: [ -> ]תומר לידיעתך גורדי עבד בלרנקה מועדון יותר קטן מנתניה אז אני לא אומר שצריך להביא אותו כי זה גם לא יקרה אבל כן צריך להביא מנגר מאירופה שהוא יביא מאמן איתו מחול וצוות מקצועי רק ככה נצליח גם בתקציב שפוי , באירופה לא מחפפים ולכן צריך את המקצוענות שלהם צריך להגיד ליוסי בסוף עונה שלום ותודה

לרנקה מועדון יותר גדול ממכבי נתניה
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90.%D7%...7%A7%D7%94
Reference URL's