מכבי נתניה

גירסה מלאה: נפסיד לביתר אם לא נרגע
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ככה זה שקבוצה אחת מגיעה באופורייה והשניה אחרי מכה שחטפו, אשר לא שיקפה את יחסי הכוחות במשחק שהיה.

- ההפסד של ביתר משקר, הם היו הרבה יותר טובים ורק רצף החמצות מזעזעות, מאמן טירון ובעיקר זלזול גרמו להם להפסיד.
- להגיע באופורייה זו פריבילגיה שאין לנו.

בשני המשחקים האחרונים, נתניה פותחת באיטיות בצורה מבוקרת, כאשר כנראה המטרות הן: לא לגמור כוחות במחצית הראשונה ולא לחטוף גול ראשונים.
ובמחצית השניה, אנחנו פותחים מבערים ודי מפרקים את הקבוצות שיש להם סף שבירה נמוך.

אני לא יודע האם זה בכוונה, אבל בדיעבד זה עובד נהדר.
זה יעבוד גם מול ביתר אם נדע לצאת מהשאננות ולהבין שלביתר יש כלים די דומים לשלנו, התקפה מהירה ויכולת להעניש אחרי כל טעות שנעשה.

לצערי, אני מעריך שנגיע באופוריה ונחטוף.
לצערי אני לא מצליח להבין אנשים שכותבים שהקבוצה תגיע באופוריה .. למה נראה לך שהיא תגיע באופוריה ? אני מניח שאתה לא נוכח באימונים לא חי את השחקנים ביום יום לא יודע מה המאמנים אומרים להם.. מספיק טדי מלא על מנת להכניס כל קבוצה לדריכות. מכבי נתניה לא תגיע באופוריה, היא תגיע לנצח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-Oct-2017 15:00)arika כתב: [ -> ]ככה זה שקבוצה אחת מגיעה באופורייה והשניה אחרי מכה שחטפו, אשר לא שיקפה את יחסי הכוחות במשחק שהיה.

- ההפסד של ביתר משקר, הם היו הרבה יותר טובים ורק רצף החמצות מזעזעות, מאמן טירון ובעיקר זלזול גרמו להם להפסיד.

בשני המשחקים האחרונים, נתניה פותחת באיטיות בצורה מבוקרת, כאשר כנראה המטרות הן: לא לגמור כוחות במחצית הראשונה ולא לחטוף גול ראשונים.

זה יעבוד גם מול ביתר אם נדע לצאת מהשאננות ולהבין שלביתר יש כלים די דומים לשלנו, התקפה מהירה ויכולת להעניש אחרי כל טעות שנעשה.

מי שנמצא פה באופוריה לפני כולם זאת התקשורת שכהרגלה בקודש יודעת להרים את כולם לשמיים שקצת הולך ולפרק לחתיכות שמשהו לא מתסדר.
זה כמובן גורם גם ללא מעט אוהדים קצת לצאת מפרופרציות ולפנטז במחזור 6 על תארים ואליפויות...
אם כל זה מחלחל לשחקנים ?? אי אפשר להגיד שאנחנו חיים בואקום ולכן פה החלק של הצוות המיקצועי מאד חשוב. עד היום הצלחנו לשמור על סוג של רעל ברב המשחקים. נקווה שגם בטדי הרעל ישאר...

ודרך אגב, אם נרצה או לא מכבי נתניה בתקופה הנוכחית מייצרת סוג של הרתעה מול כל קבוצה שתשחק מולה. לשחק התקפי ולפתוח מולנו זה נחמד אבל עלול להיות לזה מחיר גם ליריב שעומד מולנו....זה לא כזה טרוויאלי לשחק פתוח מולנו.
(07-Oct-2017 16:27)אופיר34 כתב: [ -> ]
(07-Oct-2017 15:00)arika כתב: [ -> ]ככה זה שקבוצה אחת מגיעה באופורייה והשניה אחרי מכה שחטפו, אשר לא שיקפה את יחסי הכוחות במשחק שהיה.

מי שנמצא פה באופוריה לפני כולם זאת התקשורת שכהרגלה בקודש יודעת להרים את כולם לשמיים שקצת הולך ולפרק לחתיכות שמשהו לא מתסדר.
זה כמובן גורם גם ללא מעט אוהדים קצת לצאת מפרופרציות ולפנטז במחזור 6 על תארים ואליפויות...
אם כל זה מחלחל לשחקנים ?? אי אפשר להגיד שאנחנו חיים בואקום ולכן פה החלק של הצוות המיקצועי מאד חשוב. עד היום הצלחנו לשמור על סוג של רעל ברב המשחקים. נקווה שגם בטדי הרעל ישאר...

ודרך אגב, אם נרצה או לא מכבי נתניה בתקופה הנוכחית מייצרת סוג של הרתעה מול כל קבוצה שתשחק מולה. לשחק התקפי ולפתוח מולנו זה נחמד אבל עלול להיות לזה מחיר גם ליריב שעומד מולנו....זה לא כזה טרוויאלי לשחק פתוח מולנו.

עמיה יעמיק

יהיו הרבה עליות וירידות לאורך העונה ...אבל דווקא המשחקים נגד הגדולות פחות מפחידים אותי זה לא אומר שננצח אבל שאננות לא בטוח שתהיה כאן....
אם אני נכנס לראש של סלובו יש 2 קבוצות שהוא מרגיש חובה להוכיח מולם בית"ר זו אחת מהם...(חיפה השניה)
אין לי עדיין תחושה לגבי תוצאה אבל מבטיח הרבה גולים....טוב זה לא חוכמה...
עמיה יעמיק

[/quote]

אהבתי אלון!
מכיר עוד מישהו שמקפיד לחתום כך כל פוסט בחודש האחרון.

וזה עמה יעמיק...

#רקומר
עמה יעמיק זה של ב"ש לא אוהב העתקות...
לא חסר בטריפולטאית...(ואני לא טריפולטאי רק הסביבה) כל מיני משפטים נגד עין הרע...
מה זה עמה יעמיק זה לא קיים במילון
המילון הנתנייתי
דופק טראחה=מועד בשגגה.
וואלה בספר תורה=שבועה ברמה הכי גבוהה שקיימת באיזור חיוג 09.
סמאטה=כינוי לבחורה שאינה חכמה במיוחד.
שארבה מקרונה=רביולי עגבניות.
״שה שה״=אני אזרוק עכשיו משהו לגובה וכולם ינסו לתפוס.
מדרובה=בוגרת הפקולטה מרכז הנוער.
קאמשה=קבוצת אנשים.
רוזטה=תמצית שקדים מהולה במים.
יא חאסרה=געגועים לזמנים עברו,נוסטלגיה!
רולה=מכשפה .
הראאאא זה=חושב שאני פראייר שגדל פה באחד המושבים.
עוודה=מילה המתארת מצב מאוד שחוזר על עצמו שוב ושוב.
דואה פרה= כלום ממה שהוא אומר לא נכון.
נהר אל חראף=היום הכי גרוע בהיסטוריה.
קסקסה-=אישה שאוהבת לשבת ולרכל.
פנאני=כמו פנאן רק של נתנייתים.
סכין תוקע= משחק ידוע בשכונת דורה שכבר מגיל קטן מחונכים לסכינים והשתלטות פיראטית על השטח תוך כדי איומים והשלכת סכינים.
מצ׳קאל זבאק=יעני כבד.
צ׳עפלקה=מצב רוח ירוד.
פאחצ׳ולי זאבי=ניפחת לי ת׳מוח.
יא ג׳ועה= יעני קמצן.
שאנלא יקום אליך=איום של ערס נתנייתי שפירושה שאני לא ארצח אותך.
גיש=מעפאן.
מתחנגל=כינוי להומו.
סחאלה גורניה=הידוע כביטוי לאיש שפל חסר משמעות.
תמע=אדם השומר בקנאות את רכושו וקניינו.
אורס בויה=בראש אבא שך?
מטארטאר=אדם בעל רמת משכל נמוכה.
סמאטה ורקקה=מעצבנת ומציקה.
גרדנה=כינוי המבטא אדם שאין ביכולתו לקנות מסטיק בזוקה.
וואה וואה על הטארמה=איזה תחת.
וועליה=וואו, צורת פליאה נתנייתית.
שאווה בויה=מה נשמע אחי?
שאווה דה=מה זה?
חאווה בפנים=גניבה באיומים של דבר ביודעין וללא נסיון הסתרה.
רגל וחצי בותיקים=פירוש1: בדרך לשכונת ותיקים.
פירוש2: רגל וחצי בקבר.
יא כלי=אחלה גבר.
טראחות=מכות.
צ׳רשי=הרוטב פסטו של הנתנייתים.
יא בויה סחוניה של מוץ׳=מזג האוויר חם מהרגיל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
בית"ר ירושלים בלחץ אחרי תיקו והפסד , צריך להכות בברזל בעודו חם .....אם במחצית הראשונה החלשה יותר שלנו נצליח להוביל יש סיכוי גדול לנצח את בית"ר ירושלים בטדי כי הקהל ילחץ אותם יותר ויותר במיוחד אם דיע סבע יחגוג מולם חחחח
(08-Oct-2017 10:26)עדיאלבז כתב: [ -> ]עמיה יעמיק

אהבתי אלון!
מכיר עוד מישהו שמקפיד לחתום כך כל פוסט בחודש האחרון.

וזה עמה יעמיק...

#רקומר
[/quote]

מתנצל. לא מהעדה

עמודים: 1 2
Reference URL's