מכבי נתניה

גירסה מלאה: החלטת בית הדין
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
נתניה לא נענשה במשחק רדיוס על רימון העשןהדיין עו"ד וופא זועבי פאהום החליט שלא להפעיל את העונש על תנאי שעמד כנגד הקבוצה, וקנס אותה ב-7,500 לאור מאמציה למגר את האוהדים המתפרעים

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
חובב ציון הדיין הזה...
מצד אחד שמח שאין רדיוס הייתי בטוח מליון אחוז שיש רדיוס
מצד שני 7500₪ יכלו בשקט לכסות משכורת של אחד מעובדי המועדון לא חבל ?

אני מקווה מאוד מאוד מאוד שהאוהדים תגידו קומץ תגידו אחד יתאפקו מלזרוק דברים אסורים ומסוכנים ולא יגרמו שוב לעונשים על המועדון

אמיר תודה רבה שהבאת לנו את הידיעה אתה נכס לפורום

כואב לי מאוד כי כשמפרסמים מחירי מנוי כמה בוכים שזה יקר וצריך לעשות הנחות ולהבין 650₪ זה יקר אבל 7500₪ זה לא יקר כי אותו בן זונה שזרק לא משלם מהכיס שלו ואלו שיודעים ושותקים לא משלמים מהכיס שלהם ...איזה מן בני אדם אלו ??
(27-Sep-2017 21:58)אופיר34 כתב: [ -> ]חובב ציון הדיין הזה...
שטויות...
קבוצות לא מקבלות על זה אפילו רדיוס על תנאי...
לא ברור למה קיבלנו על זה רדיוס על תנאי מלכתחילה...
אז לממש אותו?
ולמרות שהמועדון עושה הכל כדי להלחם בתופעה?
(28-Sep-2017 11:01)עידן444 כתב: [ -> ]
(27-Sep-2017 21:58)אופיר34 כתב: [ -> ]חובב ציון הדיין הזה...
שטויות...
קבוצות לא מקבלות על זה אפילו רדיוס על תנאי...
לא ברור למה קיבלנו על זה רדיוס על תנאי מלכתחילה...
אז לממש אותו?
ולמרות שהמועדון עושה הכל כדי להלחם בתופעה?

למה קיבלנו זה לא האישיו כרגע.
בפועל היה לנו עונש על תנאי בדיוק על אותה עבירה שנעשתה פעמיים כבר בחודשים האחרונים .
גם בפעמים הקודמות המועדון הסביר לבית הדין עד כמה הוא מנסה להלחם בתופעה ועדיין זה לא מנע מהאידיוט התורן לעשות את המעשה בפעם השלישית.

הדיין אם היה הולך לפי הספר יכול היה לזמבר אותנו יפה יפה בלי קשר להחלטות עבר של בית הדין.
נתפסו ונעצרו 2 אוהדים בהשלכת רימון העשן
דבר ראשון צריך לחקור אותם עד הסוף כולל מצ"ח מהיכן ואיך הגיעו מצה"ל
דבר שני לקרוע להם ת'תחת בבית המשפט בגרימת נזקים כספיים בגרימת שם רע למועדון ובגרימת עוגמת נפש וסבל לאוהדים שקנו מנויים .

אייל סגל עכשיו תתפוס את השור בקרניו אין הזדמנות אחרת למען יראו וייראו תשים סוף לענין הזה בעודו באיבו .
(27-Sep-2017 21:58)זאב רווח כתב: [ -> ]מצד אחד שמח שאין רדיוס הייתי בטוח מליון אחוז שיש רדיוס
מצד שני 7500₪ יכלו בשקט לכסות משכורת של אחד מעובדי המועדון לא חבל ?

אני מקווה מאוד מאוד מאוד שהאוהדים תגידו קומץ תגידו אחד יתאפקו מלזרוק דברים אסורים ומסוכנים ולא יגרמו שוב לעונשים על המועדון

אמיר תודה רבה שהבאת לנו את הידיעה אתה נכס לפורום

כואב לי מאוד כי כשמפרסמים מחירי מנוי כמה בוכים שזה יקר וצריך לעשות הנחות ולהבין 650₪ זה יקר אבל 7500₪ זה לא יקר כי אותו בן זונה שזרק לא משלם מהכיס שלו ואלו שיודעים ושותקים לא משלמים מהכיס שלהם ...איזה מן בני אדם אלו ??

אתה צודק אבל למה השפה הזו???
הרי זה בטח לא מוסיף כבוד...אנחנו המבוגרים צריכים לתת דוגמא לאוהדים חסרי הפרופורציה...
בושה שהאריכו לנו את עונש הרדיוס על תנאי למשך שנה מהיום
אם במשך השנה הבאה תהיה התפרעות אוהדים קטנה של אפילו זריקת חפצים לכר הדשא או זריקת חפץ לעבר מישהו נקבל עונש רדיוס?
השופטים לא יכולים לנצח לא להפעיל את העונש על תנאי
היו צריכים לבטל את העונש על תנאי או אפילו לא להאריך אותו ושיסתיים כמה שיותר מהר, או לחילופין להפעיל עונש כזה לכל הקבוצות באופן שווה ולא רק למכבי נתניה
סתם שאלה - באיזה מקרים העונש הוא משחק עם קהל אבל במרחק X ק"מ מהאיצטדיון הביתי, ובאיזה מקרים העונש הוא משחק בית בלי קהל?
ובינתיים
במכבי נתניה החליטו להילחם בכל הכוח באלימות האוהדים שגוררים קנסות ועונשים מבית הדין המשמעתי. בעקבות הפעלת לחץ של ראשי הקבוצה על המשטרה, נעצרו שני אוהדים שעל פי החשד הדליקו רימון עשן במשחק מול אשדוד ביציע שאכלס את אוהדי הקבוצה.

העולה החדשה החליטה לשלול לשניים את המינויים עד לסיום העונה והם לא יורשו גם לחדש את המינוי בעונה הבאה. במקביל שני האוהדים הגיעו לבית משפט בפ"ת שם הורחקו מהמגרשים לתקופה ארוכה ושוחררו בתנאים מגבילים.

"לא ניתן למספר אוהדים לגרום נזקים לקבוצה ויותר מזה לפגוע במי שמגיע לעודד ולראות משחק כדורגל", אמרו בנתניה. למועדון יש עונש על תנאי של משחק רדיוס אחד ומתחילת השנה הבעלים אייל סגל כבר שילם עשרות אלפי שקלים על התנהגות חלק קטן מהקהל ולכן החליט שלא לשתוק יותר.

במקביל הודיעו בנתניה רשמית כי ברגע שתסתיים חקירת המשטרה נגד האוהדים שבגללם נענשה הקבוצה, תוגש נגדם תביעות אזרחיות ומסר בנושא הועבר גם לדייני בית הדין המשמעתי

(28-Sep-2017 23:19)Bilev כתב: [ -> ]סתם שאלה - באיזה מקרים העונש הוא משחק עם קהל אבל במרחק X ק"מ מהאיצטדיון הביתי, ובאיזה מקרים העונש הוא משחק בית בלי קהל?
אם הדיין לא מחמיר ורק בנסיבות חריגות הרדיוס הוא עם קהל.

עמודים: 1 2
Reference URL's