מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי פתח תקוה משחק מוקש גדול אחרי ניצחון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני מתכוון אחרי הניצחון שלנו באשדוד יש לנו משחק מוקש גדול בלי קשר לתוצאה שלהם נגד סכנין .
אנחנו חייבים להמשיך לבוא למשחקים באגרסיביות ולחץ , אני מעדיף את החצי הראשון לפתוח באיזי ולשחוט בחצי השני כי פעמיים העונה הובלנו 1-2 במחצית ולא ניצחנו .
עלי מוחמד צריך לנוח השבוע באימונים מרגישים עליו שהוא שפוך אולי מאמץ יתר , יש שחקנים שהמאמנים צריכים לשים לב מתי הם עייפים ולמצוא להם מנוחה לפני המשחקים כדי שיבואו למשחק רעננים.
פעם ראשונה שאנחנו יכולים לשמוח ולהירגע מחולית ההגנה שאתמול היתה מושלמת , וארגוץ' חזר להיות אנרג'ייזר , הויבך פשוט תענוג , ועדיין מחכה על הספסל דודי תירם , ומגן שמאלי יש , ומגן ימני יש שניים ....

נגד מכבי פתח תקווה בגביע הטוטו ראינו בעצמנו עד כמה הם מסוכנים כשחזרו ב 20 דקות ממשחק אבוד וניצחו , אנחנו חייבים את הנקודות האלו בבית בשיניים .
אביב אברהם היה בינוני ומטה נגד אשדוד הוא צריך לחזור לאביב של המשחקים הראשונים . קוגבניה פשוט חושך אין אפילו משהו קטן שיזכיר את קוגבניה של עונה שעברה כנראה הבחור עוד בפגרה , אנחנו צריכים אותו בכושר ....

אהבתי את החילוף אחרי 2-0 כצמד המאמנים הכניס את גלזר במקום להכניס שחקן התקפי , בכך הם לא רק שמרו על ההגנה ועל התוצאה אלא גם דיללו את הגנת אשדוד שעלתה גם למעלה ואיפשרה לדיע וקייטה לעקוץ .
הצוות המקצועי נותן צ'אנס לכל השחקנים, אם ערן לא כשיר הגיע הזמן של ריביירו/קוסטה לפתוח בהרכב ולראות מה הם שווים
קוגבנייה לא נתן מהלך אחד טוב עד עכשיו, בלי קשר לזה צריך לעשות רוטציה..
אכן ריביירו גם לא נראה לי הכי מוכן כמו קוגבניה במקום לשחק פשוט הוא הרבה דריבל עושה עד שהוא בעצמו מתבלבל
קוסטנטינוס מקווה שיתן את מה שאהבתי אצלו כשהיה בירושלים מהירות פסים הרמות ושערים

אותי כאוהד לא מענין מי משחק האמת העיקר לנצח
סלומון ומסי היווני עם אבידור זה משולש מהיר מאוד ומסוכן נצטרך לשים לב אליהם

המבחן שלנו זה לחבר 2 נצחונות כי אסור להיות קבוצת נדנדה

אני מקווה שהשחקנים יתנו אקסטרות במשחק הזה ולא ינוחו על זרי דפנה כי ערן לוי חוזר
Reference URL's