מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל אשריך ותודה רבה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
אני ממש לא אוהב את ההתחרדות שהעיר הזו עוברת...
וכשאבא לילדים קשות לי השעות המאוחרות לדוגמא סופ"ש האחרון הגעתי הביתה ב-24:30 לא כייף בטח לא אחרי משחק כזה....
כל הכבוד הלוואי וזה היה מצליח

netanya1973

(28-Aug-2017 10:22)דוד חטב כתב: [ -> ]אני ממש לא אוהב את ההתחרדות שהעיר הזו עוברת...
וכשאבא לילדים קשות לי השעות המאוחרות לדוגמא סופ"ש האחרון הגעתי הביתה ב-24:30 לא כייף בטח לא אחרי משחק כזה....
תתבייש לך דוד מה אוהדים דתיים הם סוג ב' אני במקומך הייתי חוזר בתשובה על מה שכתבת יום כיפור קרב ובא תחשוב על זה

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
(28-Aug-2017 12:11)netanya1973 כתב: [ -> ]
(28-Aug-2017 10:22)דוד חטב כתב: [ -> ]אני ממש לא אוהב את ההתחרדות שהעיר הזו עוברת...
תתבייש לך דוד מה אוהדים דתיים הם סוג ב' אני במקומך הייתי חוזר בתשובה על מה שכתבת יום כיפור קרב ובא תחשוב על זה

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

אם פתחת את זה אז אני רק יכול להגיד לך שבעיני מי שמאמין באלוהים הוא לא שפוי...
הדת היא פתח לכל המלחמות...
דוד לטענתך 95% מהעם מאמין באלהים אז כולם לא שפויים ?
אני לא באתי מבית דתי אבל יש לי בן שחזר בתשובה וכלה עם נכדים נפלאים אתה בהחלט טועה דוד
איך לעזאזל אפשר להאמין שהעולם קיים 5777 שנה, כאשר יש עדויות על עצמים וחיות ישנות יותר?

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
מחפשים סיבה לוויכוח ללא תכלית?
יש לי מספיק בארסנל..
כל אחד יחיה באמונתו.
(28-Aug-2017 20:58)זאב רווח כתב: [ -> ]דוד לטענתך 95% מהעם מאמין באלהים אז כולם לא שפויים ?
אני לא באתי מבית דתי אבל יש לי בן שחזר בתשובה וכלה עם נכדים נפלאים אתה בהחלט טועה דוד

אין לי בעיה עם דתיים מה שהעלה לי את העצבים זה ההפחדה...עוד מעט כיפור...יענו הבן אדם מפחיד אותי...
אני חי בשלום עם דתיים כל עוד הם לא כופים עליי כלום...שיתפללו מצידי מ-4 בבוקר עד 12 בלילה רק אל תפגעו במי שזה לא מעניין אותו אני שונא צביעות והמון יהודים צבועים בנושא הדת...אבל אין לי כח לפתוח את זה ...נשאר אוהדים של אותה קבוצה גם ככה אין לאף אחד מאיתנו יכולת השפעה על שעות המשחקים...
(28-Aug-2017 21:17)אייל ס כתב: [ -> ]מחפשים סיבה לוויכוח ללא תכלית?
יש לי מספיק בארסנל..
כל אחד יחיה באמונתו.
גם לארסן ונגר

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's