מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק נגד הפועל רעננה - שחקנים אהובים פתחתם איתנו חשבון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
חחחח אלדד התחלת עם טל.מ חחחחח
קוגבניה שחקן מצוין מיוחד מצד אחד ניצוצות של שחקן ענק , מצד שני נרדם חלקים גדולים של המשחק .
הוא צעיר עוד יהפוך לאחד הזרים הטובים בליגה עם עלי וריביירו
זה בסדר שיש דעות שונות והעדפות מגוונות גם בכדורגל
אני למשל חושב שערן לוי צריך להיות על הדשא גם כשאין לו כח לזוז, והוא צריך לסיים כל משחק 90 דקות ולא משנה מי היריבה ואם אנחנו בפיגור או ביתרון, רוב האנשים לא יסכימו עם זה

(01-Sep-2017 14:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]מי שראה את הגול של רביירו במשחק אתמול מול חיפה קיבל שוב הוכחה שמדובר בשחקן עם יכולות טבעיות הרבה מעל הממוצע של הליגה הישראלית.
יחד עם זאת מדובר בשחקן בוסר שעדיין צריך שיפור בכמה אלמנטים במשחק שלו כדי לעלות מדרגה ולא לגמור כמו עוד דלה ימפולסקי.
מי שמשתמש בו אבל כחלוץ שפיץ כמו נגד עכו טועה ופוגע בו כי הוא פשוט לא שחקן לעמדה הזו.

איפה אפשר לראות את השערים של ריביירו?
(01-Sep-2017 15:44)אלדד כתב: [ -> ]לטעמי לא יהיו לנו 6 זרים, אחד יושאל
כמו שאמרתי מזמן הייתי משאיל את קוגבניה לקבוצה מליגת העל/לאומית

אני בעד שתשאיל אותו לקבוצה שנלחמת איתנו על הירידה. אם כבר אמירות חכמות אז לך בגדול. ואם הוא יבקיע מולנו , לא נורא ריביירו יבקיע שניים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(01-Sep-2017 15:18)mordii2 כתב: [ -> ]מעניין מי מהזרים לא ישחק יש לנו היום שישה זרים

תכלס - הם כולם יהיו בסגל אחרת כולם יוצאים מטומטמים ..
קוגבנייה - הוחתם ל3 שנים - כדי להיות מושאל ?
ריביירו - הוחתם כי הוא ״הדבר הבא״ אז יושאל ?

יותר הגיוני - תיפרד מדנון, אולי מכמה שחקני נוער שעוד בסגל, ועם יהיה מזל ונביא מגן שמאלי אכשהו עד תום החלון , ישאילו את קובי מור, כי דראפיץ רצה את צעירי. הבעיה תהיה מה אם יביאו מגן שמאלי זר... אז זה בהחלט קוגבנייה או ריביירו. להערכתי - ריביירו כי אחרת אי אפשר להצדיק החתמת זר לשלוש שנים כדי להשאיל אותו לליגה השניה ( לא רואה מצב שמישהו מושאל לקבוצות תחתית מליגת העל ובטעות עוד יוריד אותנו ..). בנוסף לא רואה את קוגבנייה יורד ליגה שוב.

(01-Sep-2017 16:47)טל.מ כתב: [ -> ]
(01-Sep-2017 15:44)אלדד כתב: [ -> ]לטעמי לא יהיו לנו 6 זרים, אחד יושאל
כמו שאמרתי מזמן הייתי משאיל את קוגבניה לקבוצה מליגת העל/לאומית

אני בעד שתשאיל אותו לקבוצה שנלחמת איתנו על הירידה. אם כבר אמירות חכמות אז לך בגדול. ואם הוא יבקיע מולנו , לא נורא ריביירו יבקיע שניים.

(01-Sep-2017 15:18)mordii2 כתב: [ -> ]מעניין מי מהזרים לא ישחק יש לנו היום שישה זרים

תכלס - הם כולם יהיו בסגל אחרת כולם יוצאים מטומטמים ..
קוגבנייה - הוחתם ל3 שנים - כדי להיות מושאל ?
ריביירו - הוחתם כי הוא ״הדבר הבא״ אז יושאל ?

יותר הגיוני - תיפרד מדנון, אולי מכמה שחקני נוער שעוד בסגל, ועם יהיה מזל ונביא מגן שמאלי אכשהו עד תום החלון , ישאילו את קובי מור, כי דראפיץ רצה את צעירי. הבעיה תהיה מה אם יביאו מגן שמאלי זר... אז זה בהחלט קוגבנייה או ריביירו. להערכתי - ריביירו כי אחרת אי אפשר להצדיק החתמת זר לשלוש שנים כדי להשאיל אותו לליגה השניה ( לא רואה מצב שמישהו מושאל לקבוצות תחתית מליגת העל ובטעות עוד יוריד אותנו ..). בנוסף לא רואה את קוגבנייה יורד ליגה שוב.

כבר עכשיו יש שש זרים אין אפשרות להחתים יותר זרים ואין שום סיבה להחתים זר כמגן שמאלי שיש לך את שון גולדברג
בשבוע הקרוב אני מקווה שבאמת ניפרד מדנון בדש ואולי גם מור . לדעתי כדאי להשאיל לעונה את רייבירו שישתפשף בליגה הלאומית

(01-Sep-2017 17:03)אלדד כתב: [ -> ]טל תפתח סקר - את מי היית משאיל ריביירו או קוגבניה? ותראה מה יהיו התוצאות

פתחת , עניתי וחבל שעניתי. סקר מיותר לגמרי. אני בעד מכבי נתניה.

מחקתי
תודה

ערן לוי במגרש פתוח למי שלא ראה https://youtu.be/cWE9bqChjKc
אם יהיה מאמן עם מספיק אופי שלא מפחד מהתקשורת ויקח את ערן לנבחרת אפילו למשחק ידידות בתור בדיקה הוא יצליח בגדול
בנבחרת שאנחנו לרוב מצופפים ומשחקים סגור נגד קבוצות חזקות עם ערן הסיכוי לנצח גדול יותר
ונגד הקטנות יותר כמו המשחק של היום עם ערן על המרגש היינו רואים מחוייבות הרבה יותר גדולה
בכלל מה שקורה עם הנבחרת זוועה במקום לקחת שיניים צעירים ולהריץ אותם דווקא בבית קשה שהזיכויים לעבור בכל מקרה בלתי אפשריים
וככה להכשיר אותם למשחקי המוקדמות הבאים
לדוגמא סגל כזה

ג׳רפי/גלזר-בשער
אלי דסה -מגן ימני
אבו עביד,דור פרץ/שיר צדק-בלמים
בן ביטון/אבי ריקן-מגנים שמאליים
ניר ביטון,אביב אברהם,אלמוג כהן-קשרים הגנתיים
דיע סבע/אמיר עגייב/מנור סולמון/מאור בוזגלו-קשרים התקפים
ערן לוי(!)/מיכאל אוחנה מאחורי חלוץ
ערן זהבי(חלוץ מדומה),תומר חמד-חלוצים
והנה לכם סגל מלא של נבחרת צעירה שצריכה לקחת את הסגנון שלנו בלחץ על הכדור
רק ששם יהיה יותר איכות ונסיון אבל תראו נבחרת לוחצת שתעשה הרבה יותר מהסגל הנוכחי גם עם החוסר בנסיון.
אלדד תודה שהבאת את הראיון עם ערן לוי
הוא צודק בכמעט כל מילה שאמר , אין לי מושג מה הסטיגמא שנדבקה בו או מה אמרו עליו , אני כמעט בטוח שהוא שיחק במכבי נתניה בתקופת עטר והיה צעיר ומהיר קיצוני שמאלי או שאני טועה בשחקן ...

כל הכבוד לו בקיצר שימשיך עם הביקורת העצמית כי זה המדד הכי טוב לשפר את עצמך
מקווה מאוד בשבילנו וכמובן בשבילו שיהיה קודם בריא ושימשיך לתת מספרים , אני הכי אהבתי אותו נגד רמת גן בחוץ ב 3-5 פשוט תענוג
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's