מכבי נתניה

גירסה מלאה: הכנה לקויה ביותר וניהול משחק של גן ילדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
חילופים זוועה. איך זה היה ברור שהאדום לא יעשה את ההבדל

אופי של קבוצה קטנה עדיין. איך קוגבנייה לא משחק איך??? שרם וריביירו כאלה טובים שעולים לפניו

רק שלא נבכה על ה 2 נקודות האלה
הדבר היחידי שצריך להגיד שפו לצוות המקצועי זה הגול של סבע רואים שעבדו על התרגיל באימון כול הכבוד

Sent from my iPhone using Tapatalk
הגול השני הוא 100% חוסר משמעת של המגינים. איך עכו הגיעו ליתרון מספרי במצב נייח דקה 91. מזכיר את השוויון של לוד שנה שעברה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
(27-Aug-2017 11:39)Nir Simoni כתב: [ -> ]הגול השני הוא 100% חוסר משמעת של המגינים. איך עכו הגיעו ליתרון מספרי במצב נייח דקה 91. מזכיר את השוויון של לוד שנה שעברה.

אני לא אומר את זה כדי להצדיק את ההפקרות חלילה פשוט אתה לא הראשון שאני רואה שמזכיר "מצב נייח". אז לא היה שום מצב נייח, היה אאוט לעכו בחלק המגרש שלהם שהוציאו לשיש אני חושב שהעיף למעלה. אלא אם כן החשבת את האאוט בתור המצב נייח ואז תשכח מזה.
4000 אוהדים סך הכול
כניסה ויציאה מהאיצטדיון כאילו היו 8000

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
בינתיים אלקה חתם באשדוד חבל יכל להיות יופי של תשע

Sent from my iPhone using Tapatalk
(27-Aug-2017 14:10)Gadi כתב: [ -> ]
(27-Aug-2017 11:39)Nir Simoni כתב: [ -> ]הגול השני הוא 100% חוסר משמעת של המגינים. איך עכו הגיעו ליתרון מספרי במצב נייח דקה 91. מזכיר את השוויון של לוד שנה שעברה.

אני לא אומר את זה כדי להצדיק את ההפקרות חלילה פשוט אתה לא הראשון שאני רואה שמזכיר "מצב נייח". אז לא היה שום מצב נייח, היה אאוט לעכו בחלק המגרש שלהם שהוציאו לשיש אני חושב שהעיף למעלה. אלא אם כן החשבת את האאוט בתור המצב נייח ואז תשכח מזה.

עדיין הפקרות...

עמודים: 1 2
Reference URL's