מכבי נתניה

גירסה מלאה: כצפוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(27-Aug-2017 17:48)רון סאבן1 כתב: [ -> ]דיברתי עם אלמוג כהן ...השאיר במתח


דיברת ..?


Sent from my iPhone using Tapatalk
עוד מעט תוכל לדבר עם אלמוג הרבה אחרי שיחתום במכבי

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(27-Aug-2017 17:36)טל.מ כתב: [ -> ]
(27-Aug-2017 17:00)זאב רווח כתב: [ -> ]שטויות אם ריביירו שבוע הבא יבשל או יכבוש אותם אלו שעכשיו קוטלים אותו יגמרו עליו את ההלל זה טבעם של אוהדים מתוסכלים
בגלל ובזכות שאני סומך על הצוות המקצועי והניהולי אני לא מודאג כמו כמה מהאוהדים המודאגים והמתוסכלים
כל התיקו הזה לא בא בגלל כדורגל לא נכון או איוש לא נכון אלא בגלל אי רצינות ומנטליות של שחקן ישראלי , זה מה שאני אוהב אצל ברק בכר שהשחקנים שלו תמיד רעבים ויודעים לנצח משחקים "קלים " .
בזה שי וסלובו צריכים ללמוד מברק בכר רק זה כי בהכל הם טובים ממנו בכמה דרגות


בודאי שמאיוש לא נכון.

את מי היית מרכיב ? קוגבניה ? ואם היינו מפסידים עם קוגבניה ? היית מאשים מישהו אחר ? טל.מ אני מבין את התסכול שלך אבל אני בטוח שאם התוצאה היתה נשארת 1-2 לנתניה היית משנה את העליהום ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
רווח אתה ממש לא מבין . אני לא מתוסכל ולא נעליים. דראפיץ עשה אתמול טעויות בחילופים ובניהול המשחק. זה היה ברור לכל מי שנכח באצטדיון. קרא את הפוסט של חטב - יסכם לך את הנושא .
לגבי קוגבנייה עוד יחשבו שאני הסוכן שלו ... אם דראפיץ מתכוון לייבש שחקן עם היכולות שלו על הספסל אז חבל שהוא הוחתם . זר אמור לשדרג לא להיות המחליף השלישי בדקה ה85.
לא כל מה שכותבים פה הוא עליהום ולא הייתי משנה דבר.


Sent from my iPhone using Tapatalk
כרגע קוגבניה לא מספיק טוב לצוות המקצועי
טל.מ אתמול חשבתי שצריך להוציא חצי קבוצה בזמן המשחק חוץ מהבלמים גלזר והשוער וזה כולל את אביב אברהם שהיה חושך בלחימה על הכדור
אני לא אומר שהכל היה וורוד להיפך אבל אני סומך על הצוות המקצועי יותר טוב משיקול דעתי והאמוציות שלי במשחק
אתמול גם עדן שרם היה חושך
מקובל. ואז מי עולה ? בקישור שלושה שחקנים עם אוריינטציה הגנתית. בהתקפה חלוץ שלא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים , הקשרים משחקים דרך האמצע והשחקן היחיד שבא מהקישור לאגף לא נספר. ואז עושים חילופים - במקום החלוץ נכנס שחקן אגף שהיכולת שלו כרגע לא שייכת למעמד, במקום קשר 50:50 נכנס ניקו שהוא קשר אחורי ובדקה ה85 שולכים את קוגבנייה להיות חלוץ .. מזרחי היה קורא לזה שקשוקה .. רק שבסוף דחפו לנו את הפלפל החריף ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
לא יודע מה להשיב לך טל.מ יכול להיות שאתם צודקים אבל המאמנים נמצאים וחיים עם השחקנים יותר מאתנו האוהדים ובוחנים אותם כל הזמן לכן אני מעדיף לסמוך על שיקול דעתם , מודה שגם מאמנים מהמרים בחילופים לפעמים זה מצליח ולפעמים לא
(27-Aug-2017 18:35)טל.מ כתב: [ -> ]מקובל. ואז מי עולה ? בקישור שלושה שחקנים עם אוריינטציה הגנתית. בהתקפה חלוץ שלא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים , הקשרים משחקים דרך האמצע והשחקן היחיד שבא מהקישור לאגף לא נספר. ואז עושים חילופים - במקום החלוץ נכנס שחקן אגף שהיכולת שלו כרגע לא שייכת למעמד, במקום קשר 50:50 נכנס ניקו שהוא קשר אחורי ובדקה ה85 שולכים את קוגבנייה להיות חלוץ .. מזרחי היה קורא לזה שקשוקה .. רק שבסוף דחפו לנו את הפלפל החריף ..


Sent from my iPhone using Tapatalk

מתאים לי הסידור הזה....
הפריחה העונתית הזאת שלך כל כך צפויה שזה נהייה משעמם כבר...

אביב לא שחקן עם אוריאנטציה הגנתית. סתכל על המספרים והנוכחות שלו בחלק הקדמי של המגרש ותבין. כנ"ל עלי שחזק יותר בחלק ההגנתי אבל מחלץ כדורים ודוחף קדימה כל הזמן.
החלוץ לא בא לידי ביטוי לא כי אין משחק אגפים כי הוא פשוט לא מספיק איכותי. גם אתמול וגם בב"ש עם טיפה יותר יכולת וריכוז הוא מסיים עם שניים שלשה שערים.

לגבי החילוף - ריביירו היה חייב להכנס למשחק אבל לא על חשבון שרם ,כנ"ל בדש שכרגע הוא החלוץ הטבעי היחידי בסגל שלנו. ערן היה חייב לצאת קודם.
לגבי החילוף של אביב, אם הוא לא היה עייף וביקש לצאת לא היה שום צורך להחליף אותו.
וקוגבינה לא יפתור את בעיית המחץ שלנו.
טל.מ אני חושב שהכניסו את ריביירו על חשבון קוגבניה כי רוצים להכניס אותו יותר לעינינים דווקא שילוב של שניהם היה טוב ...
בוא נראה עוד שבועיים נגד רעננה איך השחקנים יעלו מי ואיך ישחקו
טל, את כל מה שרשמת על ריביירו הבנת מ... חצי שעה נגד ב״ש מתוכה ב 20 דקות היינו ב 10 שחקנים וכל מה שעשינו זה לבעוט לו למעלה ובכל זאת הוא הצליח לגרום לבאר שבעים להחסיר פעימה ועוד 35-40 דקות אתמול שגם בהן הוא משחק די לבד כי לערן כבר אין כוח לזוז ודיא היחיד שהיה ברדיוס של 30 מטר ממנו?
שמע, חייבים לצרף אותך לצוות המקצועי!


Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's