מכבי נתניה

גירסה מלאה: כצפוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
עוד משנה שעברה,
לא יודעים להרוג משחק !!!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
ברדה עוד מחפש חלוץ שיתאים לשיטה רק שיזדרז ויסתכל על התאריך.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(27-Aug-2017 1:45)yaron73 כתב: [ -> ]בד.נ.א. של המועדון לא קיים לדעת לשחק על תוצאה או מגדילים או סופגים.....

זה מה שחסר לנו בשנים האחרונות לדעת לשחק על תוצאה. זה כבר הוריד אותנו ליגה בעכו במשחק ה4-3 המפורסם, ומול סכנין באותה עונה, זה הוריד אותנו במשחק המכריע מול הפועל באר שבע. וזה קרה שנה שעברה בכמה משחקי התיקו המפורסמים. והנה שוב קורה, חייבים לדעת לשחק בכדורגל המודרני על תוצאה.
זה כבר לא נתניה של שנות ה80.
ערב מאכזב . במזג אויר נוראי ולח הציגה הקבוצה משחק לא משכנע לאורך רוב שלבי המשחק .
כמות הקהל (4350) לאחר התצוגה המצויינת בבאר שבע ולאור משחק הבית הראשון העונה בליגת העל מאכזב ביותר .
מתי אבל מתי ידע המועדון הזה לשחק גם על תוצאה ולנצח משחק שבו אנו לא מטיבים לשחק אבל שהיה בידיים שלנו .

שחקנים :

עמוס :בסדר גמור . לא אשם בשערים
כחלון : חלש ואשם מרכזי בשער שספגנו בדקה האחרונה ( חבל אוהב אותו אישית )
הויבך : טוב מאד . בלם מצויין .
תירם : פחות טוב מאשר נגד באר שבע אבל עדיין טוב
גולדנברג : בינוני . לא תומך בהתקפה .
עלי : נפילה דרמטית לעומת שבוע שעבר . חלש
אביב : פחות טוב מאשר מול באר שבע אבל עדיין טוב . השחקן שעשה את ההתקדמות הגדולה ביותר משנה שעברה .
ערן : שני בישולים מעולים אבל רוב המשחק יכולת בינונית . היה צריך להיות מוחלף דקה 60.
דיא : אמנם נעלם בדקות רבות אבל שחקן בחסד . סך הכל עשה את שלו ולא היה צריך להיות מוחלף
עדן שרם : מצטער מאד אבל משחק גרוע ביותר . החלש במגרש . גם נגד באר שבע לא הרשים
כך שנשארנו בלי חלוץ .
רביירו : לדעתי שחקן אגף עם פוטנצייל אדיר ,מהיר מאד דריבל טוב אבל לא יכול להיכנס במקום חלוץ מרכזי . היה צריך להיכנס עם בדש ואז הפעולות שלו באגף היו אפקטביות .
סה״כ משחק מאכזב בתנאי מזג אויר קשים מול קבוצה קשוחה שצופפה באמצע טוב מאד .
גם הצוות המקצועי שלנו ידע ימים טובים יותר.
עד שלא נתחזק מנטלית ונדע לנצח משחקים כאלה לא נעשה קפיצת מדרגה מבחינת המועדון ושוב כמות הקהל אכזבה .
בתקווה להמשך טוב יותר .
הנה שוב פעם ביקורות למה זה שיחק ולמה ההוא לא הוחלף
הרי טל.מ אם קוגבניה היה משחק ופותח היית אומר למה לא שרם ? למה לא בדש ? בשביל מה הביאו זר את ריביירו שישב על הספסל ? וזר צריך להיות טוב מישראלי .....

זה לא קשור לכלום חוץ מזה שעמוס וגלזר שיחקו בסדר כל השאר יצאו למחנה נופש , גם ערן לוי שבישל באמנות 2 שערים שיחק חלש , גם סבע שכבש שיחק חלש , כולם היו חלשים בלי חשק לשחק כאילו עשו טובה שהם רצים על המגרש , היו לנו נפילות כאלו עונה שעברה ועדיין לא נגמלנו מהן וחבל .

כנראה הסופרלטיבים שקיבלו עשה להם שתן בראש והם עלו בשחצנות כאילו הליגה קטנה עליהם , אלקרנאווי עשה באגף שמאל מה שהתחשק לו

בנתיים הפועל חיפה הכי מרשימה סכנין בשקט בשקט אוגרת נקודות המקום השישי שלנו משקר כי חיפה תל אביב וקריית שמונה ובאר שבע לא יהיו במקומות הללו הרבה זמן , אנחנו צריכים לאגור נקודות דחוף כדי שלא ניקלע למלחמות מיותרות בהמשך .

ביקורת זה טוב אבל אל תקטלו שחקנים ומאמנים בגלל משחק חלש אחד זה לא מכובד וזה גם טיפשי
(27-Aug-2017 1:42)טל.מ כתב: [ -> ]במה ריביירו טוב ? מה יש בו ?
דריבל ? בעיטות לשער ? מסירות יוצאות דופן ? ראית משחק ?
הבנאדם חילוף ראשון כבר שלושה משחקים בעמדה שהוא לא יודע לעשות אותה . בוא תסביר לי , לנו, לדעתי כולם רוצים לדעת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז אני אגיד לך שוב במה אני חושב שהוא טוב -
יש לו מהירות
יש לו כח פריצה
יש לו טכניקה טובה

כל מה שצריך שחקן אגף טוב.
ונכון, הוא צעיר והוא טועה לפעמים והוא קצת מפוזר אבל אלה דברים שעם הזמן ילכו וישתפרו.
זה שאתה בונה עליו להיות הסקורר שלך ומפיל עליו את כל בעיות המחץ של הקבוצה זה בעיה שלך ,לא שלו.

(27-Aug-2017 1:48)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב אופיר .. בחירת מילים .. השאנטי לכאורה של קוגבנייה הביא 8 שערים ומספר בישולים בעונה שעברה. אז כן אני ממש רוצה לראות את ה״שאנטי ״ הזה על הדשא.

בחירת המילים נעשתה בקפידה...
עם השאנטי הזה כנראה שבליגה לאומית אפשר לחיות. בליגת העל, קצב המשחק והדינאמיות יותר גבוהים ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו עוד שחקן שישוטט במגרש ופעם ביובל יעשה איזשהו מהלך, מדהים ככל שיהיה. יש לנו שניים כאלה בהתקפה. עוד אחד כזה ובאמת שזה יראה כמו משחק בליגת הותיקים....
(27-Aug-2017 9:45)אופיר34 כתב: [ -> ]
(27-Aug-2017 1:42)טל.מ כתב: [ -> ]במה ריביירו טוב ? מה יש בו ?
דריבל ? בעיטות לשער ? מסירות יוצאות דופן ? ראית משחק ?
הבנאדם חילוף ראשון כבר שלושה משחקים בעמדה שהוא לא יודע לעשות אותה . בוא תסביר לי , לנו, לדעתי כולם רוצים לדעת.

אז אני אגיד לך שוב במה אני חושב שהוא טוב -
יש לו מהירות
יש לו כח פריצה
יש לו טכניקה טובה

כל מה שצריך שחקן אגף טוב.
ונכון, הוא צעיר והוא טועה לפעמים והוא קצת מפוזר אבל אלה דברים שעם הזמן ילכו וישתפרו.
זה שאתה בונה עליו להיות הסקורר שלך ומפיל עליו את כל בעיות המחץ של הקבוצה זה בעיה שלך ,לא שלו.

(27-Aug-2017 1:48)טל.מ כתב: [ -> ]דרך אגב אופיר .. בחירת מילים .. השאנטי לכאורה של קוגבנייה הביא 8 שערים ומספר בישולים בעונה שעברה. אז כן אני ממש רוצה לראות את ה״שאנטי ״ הזה על הדשא.

בחירת המילים נעשתה בקפידה...
עם השאנטי הזה כנראה שבליגה לאומית אפשר לחיות. בליגת העל, קצב המשחק והדינאמיות יותר גבוהים ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו עוד שחקן שישוטט במגרש ופעם ביובל יעשה איזשהו מהלך, מדהים ככל שיהיה. יש לנו שניים כאלה בהתקפה. עוד אחד כזה ובאמת שזה יראה כמו משחק בליגת הותיקים....

ברור לך שאחד המאפיינים של קוגבנייה זה שהוא לא מפסיק לרוץ במגרש, כן? קצת לא מסתדר עם התאוריה שאתה מלביש עליו. רק בגלל שפת גוף שבהחלט מתפרשת כזריקת זין, אבל ממש לא!
(27-Aug-2017 1:45)אלון כתב: [ -> ]מה שטל אמר.
אין לי מושג למה ריביירו הוא החילוף הראשון.
פרט למהירות לא ראיתי ממנו כלום.
הצוות המקצועי חושב שיש לו פוטנציאל? תשאילו אותו ללאומית. גם קאיודה התחיל שם. היום זה לא הזמן. בטח ובטח כשזה בא על חשבון שחקן מוכח עד עכשיו.
מה שצוות המאמנים עושים כרגע, זה להרוג שתי ציפורים במכה. והגימיק שלשחק ללא חלוץ, לא עובד. מצטער.
ועוד נקודה, איבוד הנקודות היום יש בו הרבה מין הזחיחות ולצוות המקצועי יש הרבה בכך.

לא ראית ממנו כלום כמו שלא ראית מקאיודה כלום בהתחלה וגם מחברך קוגבינה (ויאללה תכחיש גם את זה....)
חוסר הסבלנות פה לשחקנים זרים היא תופעה ידועה ומוכרת וחבל שהיא חוזרת שנה אחרי שנה.
ריביירו לא הבעיה שלנו ולמרות שהכי קל ליפול עליו אני מציע להתמקד בבעיית המחץ שלנו (שמטופלת) ובאשראי המוגזם שלדעתי ערן לוי מקבל במשחקים מסוימים.

(27-Aug-2017 9:54)עידן444 כתב: [ -> ]ברור לך שאחד המאפיינים של קוגבנייה זה שהוא לא מפסיק לרוץ במגרש, כן? קצת לא מסתדר עם התאוריה שאתה מלביש עליו. רק בגלל שפת גוף שבהחלט מתפרשת כזריקת זין, אבל ממש לא!

זהו שזה לא ברור לי.
אנחנו זוכרים לו הרבה מהלכי כדורגל מדהימים מהעונה שעברה ,ובצדק כי שזה מתחבר לו זה בהחלט מדהים ,אבל אני זוכר לו הרבה מאד משחקים שהבן אדם פשוט לא הגיע. ההעלמויות שלו לאורך דקות ארוכות בלא מעט משחקים מאד בעיתיות ובליגת העל זה עוד עלול לפגוע בנו יותר.
באמת שלא חושב שקוגבינה הוא כרגע התרופה לבעיית המחץ שלנו. אין לי בעיה שיקבל דקות (ועדיף יותר מ 10) אבל באמת שהוא לא הפתרון לדעתי. וכמו שאמרו פה אין מקום לו ולריביירו באותה קבוצה. נאלץ להפרד מאחד מהם במוקדם או במאוחר ואני אישית מעדיף ללכת עם ריביירו.
אופיר אתה אלוף העולם בלבנות לעצמך מציאות שתסתדר עם ההעדפות שלך ...
ריביירו לא חלוץ , לא שחקן לרמות האלה , ההשוואה לקאיודה בתחילת דרכו פשוט מעליבה את האחרון . קוגבנייה לא שאנטי ולא באנטי.. שחקן שעובד על המגרש ונותן מספרים. כל ההרכבים האחרונים וכל החילופים במשחקים השנה הם מוזרים ולא מתאימים .
רווח - לא הייתי מתלונן על ההוא ועל ההוא.. אני אומר את אותו הדבר מתחילת העונה ..
שרם לא ברמה של וויסמן וחלוץ אחר ממנו, ריביירו מתגלה כפלופ, וקוגבנייה שטוב משניהם מתייבש על הספסל . שלושה קשרים אחוריים = אחד פחות בהתקפה , אני מבין את זה נגד בש בחוץ פחות נגד עכו בבית. כשאין לך איך לתקוף בסוף תחטוף..

(27-Aug-2017 10:09)טל.מ כתב: [ -> ]אופיר אתה אלוף העולם בלבנות לעצמך מציאות שתסתדר עם ההעדפות שלך ...
ריביירו לא חלוץ , לא שחקן לרמות האלה , ההשוואה לקאיודה בתחילת דרכו פשוט מעליבה את האחרון . קוגבנייה לא שאנטי ולא באנטי.. שחקן שעובד על המגרש ונותן מספרים. כל ההרכבים האחרונים וכל החילופים במשחקים השנה הם מוזרים ולא מתאימים .
שרם לא ברמה של וויסמן וחלוץ אחר ממנו, ריביירו מתגלה כפלופ, וקוגבנייה שטוב משניהם מתייבש על הספסל . שלושה קשרים אחוריים = אחד פחות בהתקפה , אני מבין את זה נגד בש בחוץ פחות נגד עכו בבית. כשאין לך איך לתקוף בסוף תחטוף..

לא היו 3 קשרים אחורים היה רק את גלזר מאחורה ועלי ואביב שיחקו 50 50 ולפי השיטה של צוות המאמנים קוגבנייה יכול כרגע רק להחליף את אביב אולי בשפיץ אין לו מקום.

(27-Aug-2017 10:53)amir כתב: [ -> ]
(27-Aug-2017 10:09)טל.מ כתב: [ -> ]אופיר אתה אלוף העולם בלבנות לעצמך מציאות שתסתדר עם ההעדפות שלך ...

לא היו 3 קשרים אחורים היה רק את גלזר מאחורה ועלי ואביב שיחקו 50 50 ולפי השיטה של צוות המאמנים קוגבנייה יכול כרגע רק להחליף את אביב אולי בשפיץ אין לו מקום.

אם כבר היה צריך קוגבנייה להכנס לפני ניקו שלא עשה כלום.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's