מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחזור 2 || מכבי נתניה - הפועל עכו || הדיון המרכזי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
טוב הנה זה מתחיל המחזור הראשון ...
כל ההשערות, ההרכבים, ניחוש תוצאות והספקולציות לגבי המשחק.

דיון פורה לכולם!!

הימור . שנחזור עם חיוך מהמשחק הזה Heart

אנחנו במקום 6 כרגע בליגה.
נגד שלומי דורה תמיד זה מעניין
חייבים להרגיע את השחקנים 6 צהובים זה הרבה!!!
ויאלה ניצחון
לגבי הצהובים, תתכונן יהיו לנו עוד הרבה כאלה העונה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מקווה שימשיכו כמו שהתחילו , כאוהדים נהננו מצורת המשחק וההקרבה של השחקנים רק שימשיכו ככה וינצחו את עכו , עכו לא פראיירים היא קבוצה חזקה חזרה מפיגור 0-2 נגד מכבי חיפה ובפוקס סכנין ניצחה אותה , מחכה שדיע וערן ועדן יכבשו ....בכל מצב להזהר מהמתפרצות של עכו
(25-Aug-2017 0:06)זאב רווח כתב: [ -> ]עכו לא פראיירים היא קבוצה חזקה

אם את עכו אתה מגדיר כ"קבוצה חזקה", אז את הפועל אשקלון, הפועל רעננה, מ.ס אשדוד, הפועל חיפה ובני יהודה אתה כבר עושה ל"בנפיקה" או "אנדרלכט". התיקו נגד ב"ש הוא בונוס. הלחם האמיתי הוא נגד הקבוצות הנ"ל. אם את עכו לא ננצח אז את מי כן?
בשבת סוג משחק שלנתניה קשה לשחק קבוצה שרק מתוגננת ויוצאת למתפרצות מסוכנות אני מקווה שהצוות המקצועי ידע להתמודד מול משחק כזה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אותי בעיקר מסקרן אם נצליח להגיע לאותה רמת מוטיבציה ותשוקה כמו שהיה בטרנר.
האמת אני מסופק....

(25-Aug-2017 1:28)אופיר34 כתב: [ -> ]אותי בעיקר מסקרן אם נצליח להגיע לאותה רמת מוטיבציה ותשוקה כמו שהיה בטרנר.
האמת אני מסופק....

המשחק נגד עכו מזכיר את המשחק נגד רעננה בגביע הטוטו. שני המשחקים באו אחרי משחק נגד קבוצה ״גדולה״ שבו בנו עם שיא המוטיבציה.
נקווה שהפעם למדו את מקרה רעננה.

משחק חשוב מאוד.
אני לא אוהב להאדיר משחקים ספציפיים ולהיכנס להגדרות מפוצצות אבל אני באופן אישי אתאכזב מאוד אם אחרי התיקו בב״ש נמעד מחר.
פחות מעניינת אותי הדרך. אני יודע שהקבוצה הזו מסוגלת לשחק כדורגל נהדר(ראינו את זה בב״ש, ראינו את זה לפרקים נגד רעננה, ראינו את זה מחצית נגד מכבי פ״ת).
אני רוצה לראות קבוצה שיודעת להביא נקודות! וגם אם היא לא תהיה טובה שתדע לכבוש שער אחד יותר מהיריבה(רצוי גם מידי פעם לסיים משחק בלי לספוג- קרה רק מול מכבי ת״א כשהיא לא בדיוק מתאבדת על המשחק).
ההבדל בין נצחון לאי נצחון הוא הבדל בין יצירת מומנטום חיובי לבין פתיחה בעייתית שתביא אותנו בלחץ למשחק הבא.
חשוב מאוד להביא את כל הקופה מחר! אם זה יהיה עם כדורגל טוב- נפלא! וגם עם משחק פחות טוב אקבל באהבה.

אנחנו משחקים בעיקר נגד הזמן, ועכו יבזבזו זמן וירצו להוריד קצב, חשוב מאוד לשחק מהר, במיוחד דני עמוס מתמזמז יותר מידי עם הכדור, כל הוצאת חוץ וכל עבירה להוציא תוך שנייה להפתיע כמה שיותר
לכן המשחקים מהסוג הזה נקראים משחק מוקש יגאל
עכו תסתגר ועכשיו היא העבירה את הבלם הטוב שלה בבקרה והיא מצהירה בבטחון שהיא באה לנצח , לא יהיה לנו קל , אני באמת הייתי שמח לומר שעכו זה פיסטוקים ( לא אוהב גריעינים ) אבל אני בטוח שהיא קבוצה חזקה והלוואי ואתבדה , אני צריך לומר לחבר'ה לבוא מרוכזים ? לבוא מחוייבים ? בואו נפתח את העונה בצורה טובה נברח מהתחתית כדי שנשחק כדורגל חיובי .!!!

בשבילי זה משחק העונה ורק נצחון בא בחשבון אסתפק ב 0-1 קטן מגול עצמי אבל בהחלט מצפה לראות משחק כמו שבוע שעבר אבל עם נצחון
סומך על ערן לוי כי הוא הקפטן והברומטר , סומך על דיע סבע כי הוא המסי שלנו , סומך על עדן שרם כי הוא הרונאלדו שלנו , סומך על איסקו שלנו אביב אברהם , ועל גלזר הבוסקטס
בשבילי שחקני נתניה הם הכי טוב של ריאל וברצלונה

תנו לנו נצחון בבקשה את האהבה שלנו כבר קיבלתם
שי וסלובו תהיו עם האצבע על הדופק אם וארגוץ' עדיין לא כשיר דודי תירם מצוין
עמודים: 1 2
Reference URL's