מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרסום מההתאחדות לכדורגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הודעת ההתאחדות לכדורגל: ״ערוץ הספורט העבירו את השידור למושבה. כרגע המשחק שלכם מתוכנן כרגיל, רק בלי שידור. השופט כמובן יקבל החלטה בהמשך על פי תנאי השטח.״
צריך לבטל את המשחק ולדחות ליום שני
עדכון: נכון לעכשיו המשחק מתנהל כרגיל , שופט המשחק יחליט בשטח אם המשחק התנהל כרגיל או ידחה. בנוסף השידור העובר למושבה, למשחק בין הפועל פ״ת להפועל נצרת עילית.

לואיס מרין

מי שהולך במזג האוויר כזה למשחק ועוד לוינטר צריך בדיקה פסיכיאטרית
איזה בעסה,כבר הכנתי הכל כדי שב 15:00 אהיה מתחת לכירבולית ואראה את המשחק...צריך לראות מה עושים Confused
רק בהתאחדות מטומטמת כמו בישראל מאשרים משחק ביום כזה במגרש כזה.
ביום שכל האצטדיונים בארץ יהיו מקורים כמו נתניה, מושבה, טדי יהיה אפשר לקיים משחקים בתנאים כאלה.
(13-Dec-2013 12:14)זיו פלם כתב: [ -> ]הודעת ההתאחדות לכדורגל: ״ערוץ הספורט העבירו את השידור למושבה. כרגע המשחק שלכם מתוכנן כרגיל, רק בלי שידור. השופט כמובן יקבל החלטה בהמשך על פי תנאי השטח.״
על פי מזג האוויר ברדיוס של 4 ק"מ מווינטר(ואני חיי שם ב25 שנים האחרונות) ועל פי תנאי המגרש הבסיסיים,לא ניראה לי שהמשחק התקיים.
בכל מקרה "הפשרתי" את ציוד החורף ומוכן ומזומן למערכה....
בשל העובדה שאני שוכב במיטה חולה בניתי על השידור אבל ערוץ הספורט הרס לי גם את זהConfusedAngry
(13-Dec-2013 12:52)זיו פלם כתב: [ -> ]בשל העובדה שאני שוכב במיטה חולה בניתי על השידור אבל ערוץ הספורט הרס לי גם את זהConfusedAngry

ערוץ הספורט פשוט דאג לצוות שלו והעביר את השידור למשחק עם תנאי שידור נורמליים.
חבל שבהתאחדות לא דואגים ככה לבריאות השחקנים והציבור.
(13-Dec-2013 13:01)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(13-Dec-2013 12:52)זיו פלם כתב: [ -> ]בשל העובדה שאני שוכב במיטה חולה בניתי על השידור אבל ערוץ הספורט הרס לי גם את זהConfusedAngry

ערוץ הספורט פשוט דאג לצוות שלו והעביר את השידור למשחק עם תנאי שידור נורמליים.
חבל שבהתאחדות לא דואגים ככה לבריאות השחקנים והציבור.
כצעד חריג הם דחו כבר אתמול כל ליגות הילדים/נערים/נוער ודחו את כל המשחקים של הליגות הלא מקצועניות שלא משוחקות על סינטטי,להערכתי צעד דומה יעשה לגבי כל משחקי היום.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's