מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה-עכו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
בבית נגד קבוצה שלא תשלוט במשחק ותבוא להתגונן בעיקר , לא חושב שיש צורך לעלות עם 3 קשרים אחוריים כביכול, הייתי מוסיף את ריביירו להתקפה ואז ההרכב הזה שווה לפחות 2-3 שערים במשחק

[תמונה: mzmjlzngrjyh.png]
שני דברים.
1. קוגבנייה קוגבנייה קוגבנייה
2. הבנו אנחנו קבוצה גדולה . השתכנעתי. אפשר חלוץ ? תודה !

Sent from my iPhone using Tapatalk
ואני דבר אחד...
ריביירו ריביירו ריביירו לפני קוגבינה קוגבינה קוגבינה....

ככל שניתן לו יותר דקות כך נקצר זמן ההבשלה.
תנו לו לשחק!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
לדעת טעות לא לעלות עם ניקו או גלזר הגדולה של עלי מוחמד היא 50-50 ואביב קשר אחורי ? למה ? הוא כל כך טוב ופורח ליד השער וגם עושה הגנה .
לרייבירו אסור להתחיל במשחק , הוא צריך להכנס בזכות המהירות שלו כשההגנה עייפה אחרי 60 דקות משחק .

לכן מעדיף את דידייה קוגבניה כחילוף ראשון ורייבירו יחד איתו גם ככה עדיין אין חלוץ נוסף לכן לא חייב לבוא אחד על חשבון השני .
ההרכב שלי כזה .

עמוס
קובי מור / גולדנברג , תירם , הויבך , כחלון
אולסק / גלזר
מוחמד , לוי , סבע , אברהם
שרם .

2 חילופים ראשונים קוגבניה ורייביירו .
רביעית הקישור הזאת מוחמד לוי סבע אברהם , אצלי היא באנקר , פשוט נהנתי מהמשחק נגד באר שבע , רק שלא תבוא ירידה בהתלהבות .
(22-Aug-2017 2:43)זאב רווח כתב: [ -> ]לדעת טעות לא לעלות עם ניקו או גלזר הגדולה של עלי מוחמד היא 50-50 ואביב קשר אחורי ? למה ? הוא כל כך טוב ופורח ליד השער וגם עושה הגנה .
לרייבירו אסור להתחיל במשחק , הוא צריך להכנס בזכות המהירות שלו כשההגנה עייפה אחרי 60 דקות משחק .

לכן מעדיף את דידייה קוגבניה כחילוף ראשון ורייבירו יחד איתו גם ככה עדיין אין חלוץ נוסף לכן לא חייב לבוא אחד על חשבון השני .
ההרכב שלי כזה .

עמוס
קובי מור / גולדנברג , תירם , הויבך , כחלון
אולסק / גלזר
מוחמד , לוי , סבע , אברהם
שרם .

2 חילופים ראשונים קוגבניה ורייביירו .
רביעית הקישור הזאת מוחמד לוי סבע אברהם , אצלי היא באנקר , פשוט נהנתי מהמשחק נגד באר שבע , רק שלא תבוא ירידה בהתלהבות .
מסכים למעט העמדה של מגן שמאלי. כאן צריך לפתוח גולדנברג

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
להציע הרכב שאין בו את דן גלזר, או לחילופין ניקו אולסק (לפחות אחד מהם) זו שטות, במקרה הטוב...
(22-Aug-2017 9:31)אלדד כתב: [ -> ]
(22-Aug-2017 9:16)עדיאלבז כתב: [ -> ]להציע הרכב שאין בו את דן גלזר, או לחילופין ניקו אולסק (לפחות אחד מהם) זו שטות, במקרה הטוב...

איך אתה מתכוון לפרוץ בונקר עם 3 וחצי שחקני התקפה בלבד?
מוחמד ואביב יודעים מלבד לעשות הגנה גם לתקוף, וכאלה שחקנים צריך שיודעים לעשות הכל מתי שצריך

אולי לא הסברתי את עצמי טוב, אז אנסה שוב:
1. גם אני מבין שצריך לעשות התאמות בהרכב.
2. גם אני חושב ששיטת המשחק מול עכו לא תהיה דומה למשחק חוץ בטרנר.
3. בכל הרכב שלא יהיה, צריך את גלזר וניקו, או לפחות את אחד מהם - בעיקר לנוכח העובדה שבהרכב שלנו יש שני שחקנים שרצים "קצת" פחות, ועושים עבודה הגנתית "קצת" פחות מכל השאר...
(22-Aug-2017 9:16)עדיאלבז כתב: [ -> ]להציע הרכב שאין בו את דן גלזר, או לחילופין ניקו אולסק (לפחות אחד מהם) זו שטות, במקרה הטוב...

איך אתה מתכוון לפרוץ בונקר עם 3 וחצי שחקני התקפה בלבד?
מוחמד ואביב יודעים מלבד לעשות הגנה גם לתקוף, וכאלה שחקנים צריך שיודעים לעשות הכל מתי שצריך
עם הרכב כמו שהבאתי אתה אולי כן תספוג שער אבל מצד שני תתן 4
לא קיים בהסטוריה משחק קל אלא אם אנחנו עושים אותו קל , מי אמר שעכו תעשה בונקר ?
אנחנו צריכים לשחק את המשחק שלנו בדיוק כמו נגד באר שבע , אלא אם כן מישהו הורחק או פצוע
לעלות רק התקפי זאת התאבדות ולא נשכח שגם כחלון התקפי אז לאט לאט קשר נסוג זה ההגה של הסירה מאחור
תן לי לנצח 0-1 מספיק לי אנחנו לא צריכים לדבר כאילו קונוסים משחקים מולנו
סכנין ניצחה בפוקס את עכו , חיפה הוציאה 2-2 נגד עכו , לא לזלזל באף קבוצה , מהרגע שמזלזלים מקבלים בראש וחבל .

אם אפשר גם להוסיף מערן לוי , אביב אברהם , ודיע סבע , לבעוט מרחוק ( מחוץ לרחבה ) יותר כדורים , לא חייבים להגיע עד תיבת ה 5 . כשבועטים מרחוק ההגנה חייבת לצאת ....
אפשר רעיון מהפכני ששם את כל הכלים החזקים שלנו בפנים ?
3-5-2
שלושה בלמים , בלי מגנים , 5 קשרים . שנים מהירים בצדדים.
2 באמצע. ואחד מתחת ל 2 חלוצים.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's