מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה-עכו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(23-Aug-2017 15:05)טל.מ כתב: [ -> ]רק אני מוטרד מזה שעוד לא הוחתם חלוץ ..? אכשהו הנושא נעלם מכל הפורומים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כולם מוטרדים אבל רק אתה כותב על זה....

אני יותר ממשוכנע שלא יושבים ישיבה מזרחית ,מסתכלים על השמיים ונושאים תפילה ליושב במרומים שישלח לנו חלוץ....

מחפשים חלוץ. ברגע שימצאו מישהו שיענה על הצרכים אני בטוח שיביאו אותו. אם זה לא יקרה עד סוף מועד ההעברות זה יקרה בהמשך.
להביא רק כדי שיגידו שהבאנו זה לא המטרה.
אם זה לא יקרה עד סוף החלון , מה כבר הסיכוי שתביא בינואר .

(23-Aug-2017 17:48)אלדד כתב: [ -> ]לא צריך חלוץ... כחלון צריך לעשות הסבה לשפיץ, עם המהירות שלו, סבע , וריביירו יש לך את החוד הכי מהיר בארץ Tongue

ביום שריביירו יבעט לשער וכחלון ירים כדור מדויק כל משחק ולא פעם בעונה .. עד אז - תביא חלוץ, יותר עדיף..

ריביירו לא גולר אם היה גולר הוא היה מזמן באירופה
בנתיים יש לנו את עדן שרם כשימצאו מישהו טוב ממנו יביאו
אין טעם להביא זר שעדן שרם טוב ממנו
כסף לא הבעיה כאן אייל הסביר כמה פעמים
(23-Aug-2017 22:43)זאב רווח כתב: [ -> ]ריביירו לא גולר אם היה גולר הוא היה מזמן באירופה
בנתיים יש לנו את עדן שרם כשימצאו מישהו טוב ממנו יביאו
אין טעם להביא זר שעדן שרם טוב ממנו
כסף לא הבעיה כאן אייל הסביר כמה פעמים

איך מזמן בקושי סיים עממי...
זמן זה הגדרה יחסית , זבוב חי כמה שעות וזה בשבילו עד זיקנה , כלב נדמה לי 18 שנה , תוכי 80 שנה ......

בשביל ריביירו בגיל 20 אם הוא היה גם כובש כבר לפחות 4-5 שנים היה באירופה בנוער ובוגרים . ראית שאין לו בעיטה חזקה , הוא צריך להתאמן על בעיטה מדויקת ויכול להיות חלוץ גדול .

לענינינו !!!

המשחק הזה אמור להיות של דיע סבע וערן לוי , שניהם לא כבשו וזה מציק להם , גם עדן שרם צריך לכבוש כי חלוץ הופך לעצבני כשהוא לא כובש
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's