מכבי נתניה

גירסה מלאה: עזרה ורעיון להגדלת מספר צופים (בקטנה כנראה ) מניסיון אישי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(22-Aug-2017 21:56)Lidod כתב: [ -> ]לי דווקא כן יש רעיון להגדלת הקהל וגם לתזרים המזומנים.

מה דעתכם על סוג של כרטיסיה או מנוי חלקי?
הרעיון הוא למכור סוג של מנוי עם x כניסות למשחקים ששיעור ההנחה הגלומה בו הוא קטן ממנוי מלא אבל עדיין יותר זול מרכישת כרטיס בודד, הקאצ' הוא שהוא על בסיס מקום פנוי וחייבים לרכוש אותו בתחילת עונה ואי אפשר לרכוש אותו בהמשך.

הרעיון שעומד מאחורי הכרטיסיה הזו הוא שחלק מהמשחקים משוחקים בשבת ואוהדים שומרי שבת מלכתחילה מרגישים קצת באסה כי הם מפסידים את ההנחה ברכישת המנוי. יתרון נוסף הוא ששומר השבת יכול לחסוך את הזמן ברכישת הכרטיס ולרוץ ישירות ליציע. עוד יתרון הוא בגיוס אוהדים חדשים שלא יודעים כן או לא, שלא בא להם להתחייב. ברגע שהם יקנו מיני מנוי זה ירגיש להם יותר טוב ואחרי שיבלו ביציע מאוד יכול להיות שהם יצהיבו מהר ושנה לאחר מכן הם כן ירכשו מנוי.
תזרים המזומנים יגדל ויתרה מזאת הוא יהוון לתחילת עונה מה שייתר הלוואות כאלה ואחרות ויחסוך הוצאות ריבית במיוחד בהתחלה שצריך לשלם לסוכנים וכאלה.

אני חושב שהרעיון עומד בחזון הערכי והחינוכי של המועדון ויטפח אוהדים פוטנציאלים להמשך ויועיל כלכלית.

אייל, אשמח לשמוע את דעתך לעניין, לא בדקתי היתכנות וכדאיות כלכלית, את זה אני משאיר לך ולצוות. אם לא לעונה הזו אז אולי לעונה הבאה.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

רעיון יפה..
אפשר אולי לשומרי שבת, במחיר של מנוי לקבל לדוגמא 16 כרטיסי זהב (ואם בסופו של דבר יוצא יותר משחקים, אז מוסיפים להם) שמתאימים למעבר בכל משחקי הבית, ובסוף העונה הוא מחזיר את הכרטיסים שנותרו לו שהוא לא השתמש בהם כי לא היה יכול להגיע בגלל השבת וכ'ו.. ואז הוא מקבל החזר יחסי או הנחה/זיכוי לעונה הבאה או משהו בסגנון
אלדד לא הבנתי את ההצעה שלך .. כמה משחקי בית יש במנוי ? 16 ? אז משחקים שאני לא אוכל ללכת מכל מיני סיבות אני אוכל להזדכות עליהם מול המועדון ? או שההטבה שמורה רק אם לא יכולתי להגיע בגלל השבת ואני אוחז כרטיסיה ... באר נמק והבא דוגמאות.
הבאתי רק רעיון כללי.. אפשר שהמנוי הזה יעלה יותר ב100 שח , וההחזר יהיה כדאי רק במקרה של 5 משחקים ומעלה שלא ניצלת
כך לאלה שלא שומרים שבת לא יהיה משתלם לקנות את זה אם הם יפספסו מקסימום 3 משחקים
ואפשר להוסיף שיהיה אפשר לקבל החזר יחסי/ זיכוי לעונה הבאה רק על משחקים ששוחקו בשבת...
ובתנאי שמחזירים באמת את כל הכרטיסים ששוחקו בשבת
אף אחד לא יזכה ולא יחזיר כסף כמו שלא מחזירים לי כסף אם אני לא מנצל את המנוי. אין פה איזה כח קניה מטורף של שומרי שבת שלא באים וכדאי לתעדף אותו. תתדחה משחקים ל9 לא יבואו ילדים. מעולם לא ראיתי שדחיית משחק לשעה מאוחרת במוצש או דחית משחק ליום חול עשתה איזשהו שינוי בכמות הצופים, לדעתי זה לא יותר ממספר זניח. אם המועדון רוצה להכנס להנפקת מיני מנוי אז בבקשה. אני חושב שזה מיותר לגמרי.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's