מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוגין אנסה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(09-Aug-2017 12:10)עדיאלבז כתב: [ -> ]
(09-Aug-2017 11:46)אייל ס כתב: [ -> ]
(09-Aug-2017 11:35)roeyshaul כתב: [ -> ]אייל, הלוואי שיצליח, הביקורת שנשמעה כאן ובפייסבוק היא על חוסר ניסיון משווע ( 22 הופעות ב- 4 עונות, כך נכתב, ונדמה לי גם שקראתי ששיחק בכלל בליגה השניה).

ומצד שני - קאיודה שיחק אולי 4 משחקים ולא כבש שער אחד אפילו במסגרת בוגרים לפני שהגיע לכאן. שיהיה בהצלחה והלוואי שאכן כך יהיה!

יש מצב לא רע שזה יהלום שצריך ללטש, ואם ככה - אין מקום טוב יותר עבורו מאצל היהלומים...

לא מתאים לך "קראתי"....
תבדוק...
ובקורת זה לגיטימי,רק צריך לזכור שאנחנו ישראל ועבורנו פושה מהליגה השניה בישראל זה חלום,או שון וויסמן שלא עשה(וכניראה גם לא יעשה) דבר וחצי דבר במכבי חיפה הוא חלום,אבל מחליף לגיטימי בלוקרן הוא בעל רזומה לא רציני.
לגבי הרזומה:
עונת 13/14(בישראל היה חריג גיל)-השתתף ב11 משחקיפ,פתח ב1(הכל בליגה הראשונה בבלגיה),שער 1.
עונת 14/15(גיל 20)-השתתף ב14 משחקים מהם פתח בשניים,בלוקרן,2 שערים ובישול.
עונת 15/16(גיל 21)-חצי(11 משחקים בלוקרן) וחצי( 13 משחקים בליגה הבלגית השניה)מהם פתח ב2 הקבוצות ב9 משחקים,3 שערים.
עונת 16/17-חזר ללוקן והשתתף ב5 משחקים.
ולסיכומו,מדובר בחלוץ שמגיל 18 מתאמן ושותף בחלק ממשחקי לוקרן שנחשבת לאחת מהקבוצות המובילות בבלגיה,בהחלט שווה בחינה(על פי תפיסת עולמי).

ושוב תודה!
שאלה:
מה יקרה אם שוב יתברר שיש פוטנציאל אבל הוא עדיין "בוסר" (לפי כל המילים שלמדנו בחודש האחרון)? האם שוב יקרה מקרה ריביירו ונחתים רק בכדי לא לפספס?
#רקשואל
איך אומרים במטכל ״המעז מנצח״
אנחנו רוצים חלוצים עם קבלות. במינימום את קוטיניו ואמפבה, אפשר גם להתפשר על ראשפורד וזלאטן שהולך ומחלים

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
לפני שהגיע לנתניה הרזומה של וייסמן גרוע , אז זה אומר שהוא לא שחקן ולא צריך לבחון אותו?
צריך רק לברר למה הוא לא שיחק, היו להם שחקנים יותר טובים ומנוסים ממנו או שהיתה פציעה..
(09-Aug-2017 11:32)אייל ס כתב: [ -> ]זה בדיוק הדיסונאונס.
האם להחתים חלוץ וותיק עם קבלות או פוטנציאל צעיר.
והאמת,שאנחנו בוחנים את זה ואת זה והמועדון מוכן ללכת רחוק(גם תקציבית),כדי להחתים ניסיון,ראו את החתמת הבלם.
הניסיונות להחתים בעל ניסיון מוכח ומספרים לא צלחו בחודש האחרון ונכון להיום יש כוונה לבחון אופציה מבטיחה אך ללא מספרים.

בגלל שכבר יש לא מעט פוטנציאל צעיר בסגל , התשובה שלי הייתה ללכת על נסיון מוכח.
ומסתבר שזה אכן מה שניסיתם לעשות אך ללא הצלחה לפי מה שאתה כותב.
אני הייתי מתעלם מלחצים וממשיך לחפש בסבלנות את האופציה של הנסיון מוכח במקרה הזה ספציפית, גם עם הסיכון הכרוך שבתום חלון ההעברות אשאר בלי.
יש מספיק שחקנים בסגל שבמקרה הזה ( הלא רצוי כמובן ) יכולים להיות מוסטים לעמדת החלוץ ולהיות מצוינים שם.
לטעמי סבע יכול לעשות שם עבודה לא פחותה מהאגף. עם המהירות שלו והאחד על אחד , עם הזנות הכדורים החכמים של ערן , יכול להבקיע לא פחות מכל חלוץ אחר.
אין שום בעיה עם מבחנים, בטח שעם הרזומה הזה אין ברירה אחרת.
רק כמה תיקונים -
1. קאיודה הגיע אחרי שהיה אחד ממצטייני אליפות העולם לנוער, זה יותר ממה שהראה הגנאי.
2. קאיודה הגיע לקבוצה שהייתה מיועדת לעלות בהליכה וקאיודה היה צריך להיות הדובדבן שבקצפת,
וכך היה. להזכירכם בתחילת העונה קאיודה בקושי שיחק. אצלנו החלוץ הזה מיועד להיות חלוץ הרכב,
להשקפתי אחת העמדות הקריטיות העונה.
3. גיל 22 זה צעיר רק במנטליות הישראלית המעוותת שמאפשרת חריגי גיל (אחד האסונות הגדולים של
הכדורגל שלנו). באירופה בני 22 שחקני הרכב לגיטימיים.

נקווה שיהיה טוב, אין מה להפסיד ממבחנים.
כל כך הרבה ישראלים כוכבים ניסו את מזלם בליגה הבלגית וחזרו עם הזנב בין הרגלים נזכיר רק את משה סיני ושלום תקווה

Sent from my A0001 using Tapatalk
(09-Aug-2017 14:23)Baranes כתב: [ -> ]אין שום בעיה עם מבחנים, בטח שעם הרזומה הזה אין ברירה אחרת.
רק כמה תיקונים -
1. קאיודה הגיע אחרי שהיה אחד ממצטייני אליפות העולם לנוער, זה יותר ממה שהראה הגנאי.
2. קאיודה הגיע לקבוצה שהייתה מיועדת לעלות בהליכה וקאיודה היה צריך להיות הדובדבן שבקצפת,
וכך היה. להזכירכם בתחילת העונה קאיודה בקושי שיחק. אצלנו החלוץ הזה מיועד להיות חלוץ הרכב,
3. גיל 22 זה צעיר רק במנטליות הישראלית המעוותת שמאפשרת חריגי גיל (אחד האסונות הגדולים של

1. וויסמן בנוער- לא צריך לספר... עדיין נוער... אפילו הנבחרת שלנו היתה ב- 8 הגדולות של אירופה לא מזמן(לא מדבר על השנה שארחנו).
2. נכון. ממבט קצר על הסגל אני לא רואה שחקן שיגיע לכאן ומיד יקבל טאבו בהרכב אלא אם כן זה יהיה איזה אנזיי קוביקה... לי ברור שתהיה כאן רוטציה בכל מקרה. יש לנו חוד די מגוון אלא אם כן יהיה שחרור או שניים בעקבות הבאת החלוץ.
3. זה נכון, ועדיין לא חסרים חלוצים מצויינים שלא קרעו רשתות כבר בגיל 19-20, וכמו בארץ, בקבוצת צמרת בבלגיה לא תמיד תקבל את הצאנס בהרכב והתחרות גדולה... שלא נדבר על איאן רייט שעד גיל 22 שיחק בפארקים של לונדון...

(09-Aug-2017 14:23)חזום חזום כתב: [ -> ]כל כך הרבה ישראלים כוכבים ניסו את מזלם בליגה הבלגית וחזרו עם הזנב בין הרגלים נזכיר רק את משה סיני ושלום תקווה

Sent from my A0001 using Tapatalk

שלום תקווה? זנב בין הרגליים? נראה לי נסיון לשכתב את ההסטוריה...
(09-Aug-2017 14:47)עידן444 כתב: [ -> ]
(09-Aug-2017 14:23)Baranes כתב: [ -> ]אין שום בעיה עם מבחנים, בטח שעם הרזומה הזה אין ברירה אחרת.
רק כמה תיקונים -

1. וויסמן בנוער- לא צריך לספר... עדיין נוער... אפילו הנבחרת שלנו היתה ב- 8 הגדולות של אירופה לא מזמן(לא מדבר על השנה שארחנו).
2. נכון. ממבט קצר על הסגל אני לא רואה שחקן שיגיע לכאן ומיד יקבל טאבו בהרכב אלא אם כן זה יהיה איזה אנזיי קוביקה... לי ברור שתהיה כן רוטציה בכל מקרה. יש לנו חוד די מגוון אלא אם כן יהיה שחרור או שניים בעקבות הבאת החלוץ.
3. זה נכון, ועדיין לא חסרים חלוצים מצויינים שלא קרעו רשתות כבר בגיל 19-20, וכמו בארץ, בקבוצת צמרת בבלגיה לא תמיד תקבל את הצאנס בהרכב והתחרות גדולה... שלא נדבר על איאן רייט שעד גיל 22 שיחק בפארקים של לונדון...
1. אין מה להשוות את ליגת הנוער בארץ לאליפות העולם לנוער.. קאיודה נתן שם ביצועים מאוד מרשימים. נכון שזה לא ערובה לכלום, אבל זה עדיין יותר מרשים מרזומה של חלוץ בן 22 שעדיין לא עשה כלום (ואני לא בא לחרוץ את גורלו כאן).
2. חולק עליך. חוץ מעמדת החלוץ הסגל מאוד עבה וזה טוב, אבל עם כל הכבוד אני לא חושב ששרם ובדש יכולים להיות החלוצים שאנחנו צריכים (בדש לצערי כבר שכח מה זה נבדל, ושרם חלוץ טוב אבל לדעתי לא ה-חלוץ שאנחנו צריכים).
די ברור לי שהזר שיגיע יהיה באנקר לפחות בהתחלה. שוב, בניגוד למקרה קאיודה ששם הסגל היה נעול (קאיודה הגיע רק באחד מהמחזורים הראשונים אם אני לא טועה) והיה כמה רמות מעל הלאומית. לא בנו על קאיודה לדעתי לעונה ההיא והיינו עולים גם בלעדיו.
3. לכל כלל יש יוצא מן הכלל. קרלוס באקה היה דייג או משהו עד שגילו אותו ומאז הספיק לחורר רשתות באירופה. זה לא אומר שזה האידאל. מבחינתי שחקן בן 18 צריך להקרא שחקן צעיר, לא 22, אבל אולי זה עוד רחוק בכדורגל שלנו.
רק כמה תיקונים -

שחקן הרכב לגיטימי בלוקרן,עובר לצסק"א מוסקווה או לווסטאם ב5 מיליון יורו מינימום.
שחקן ספסל לגיטימי בלוקרן,יכול להיות הדבר הבא בישראל+דקות משחק=מינוף עתידי לו ולנו.
ולכן מגיע להתרשמות מקצועית(שלנו).
(09-Aug-2017 14:58)אייל ס כתב: [ -> ]
רק כמה תיקונים -

שחקן הרכב לגיטימי בלוקרן,עובר לצסק"א מוסקווה או לווסטאם ב5 מיליון יורו מינימום.
שחקן ספסל לגיטימי בלוקרן,יכול להיות הדבר הבא בישראל+דקות משחק=מינוף עתידי לו ולנו.
ולכן מגיע להתרשמות מקצועית(שלנו).

זה .. לא נכון.
רמי גרשון שחקן הרכב לגיטימי בגנט (אפילו פתח בשמינית גמר ליגת האלופות
והדיח מאירופה את טוטנאהם) ו... הוא עדיין בגנט. אם להאמין לפשכה (וזה
קשה כי הבן אדם חרטטן פתולוגי) אז הוא גם בדרך למכבי חיפה. לא ווסטאהם
ולא צסקא מוסקבה. ברדה היה מלך השערים של הליגה הבלגית ונשאר בגנק.
רפאלוב היה שחקן העונה בבלגיה ונשאר בברוז'.
אני מעריך מאוד את הליגה הבלגית אבל לא צריך לעשות ממנה מה שהיא לא.

מה שכן, מסכים, שוב, שאין מה להפסיד ממבחנים, והלוואי שירשים את הצוות המקצועי ויחורר רשתות בארץ, אמן.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's