מכבי נתניה

גירסה מלאה: האם סר מרבים מכם החשש מירידת ליגה ? בעקבות המשחק נגד פ"ת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כולנו ראינו את הקבוצה הנהדרת שלנו לא רק מסתכלת ללבן בעיניים של אחת הקבוצות החזקות בפליאוף העליון אלא אחת שהתחזקה עוד יותר מעונה שעברה .

אילולי כושר גופני לקוי לתחילת עונה ( מדר סומכים עליך אל תאכזב ) היינו מנצחים את מכבי פ"ת ואני לא מדבר על השחקנים החסרים ....

האם עכשיו סר מכמה מכם החשש מירידת ליגה ?

אם לא אז את ההוכחה תקבלו ביום ראשון הקרוב נגד מכבי ת"א .....
אני אישית אחרי אתמול מרגיש מסופק ממה שראיתי, יש עם מה לעבוד בלי ספק ואנחנו לדעתי נדבר חזק מאוד בליגה העונה.
בקשר ליניב מדר אני אישית התאמנתי אצלו ואני יכול לומר לך שהבן אדם מקצוען.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
כן שמעתי אודותיו מכמה אנשים הענין הוא האם זה אכן יספיק ? פעם אחת אני רוצה לראות כושר גופני גרמני או אנגלי
אני מאמין שעם הזמן השחקנים יכנסו לכושר טוב (בהתאם לשיטה שסלובו דורש שמחייבת כושר גופני גבוה), בנוסף למזג האוויר שישתפר עם הזמן וכך השחקנים יוכלו יותר להביא את עצמם לידי ביטוי. לא חושב שזו תהיה הבעיה

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
הייתי בטוח שנסיים באזור מקום 9
עכשיו לדעתי יש סיכוי גם ל5-8
מבזק מיוחד - משחקי גביע טוטו מעולם לא הוכיחו הרבה עבור העונה שהמועדון הזה הולך לחוות.

מפעל מיותר. יותר הגיוני היה לקרוא לדבר הדבר גביע הליגה בטורניר הדחות וזהו. יכול לגרור יותר עניין.
כן אבל זה היה מבחן ראשון בהתמודדות עם קבוצת ליגת על , לפני כן רעננה וקריית שמונה זה משחקי אימון , כאן היה זה יותר רציני ....נכון לא כמו ליגה ממש אבל יותר מסתם משחק אימון .
ראינו קבוצה שרצה טוב על המגרש ב 25 הדקות הראשונות , אני לא מסכים שראינו 60 דקות ....צריך להגיע ל 95 דקות כמו ה 25 דקות הראשונות
(04-Aug-2017 12:30)זאב רווח כתב: [ -> ]כן אבל זה היה מבחן ראשון בהתמודדות עם קבוצת ליגת על , לפני כן רעננה וקריית שמונה זה משחקי אימון , כאן היה זה יותר רציני ....נכון לא כמו ליגה ממש אבל יותר מסתם משחק אימון .
ראינו קבוצה שרצה טוב על המגרש ב 25 הדקות הראשונות , אני לא מסכים שראינו 60 דקות ....צריך להגיע ל 95 דקות כמו ה 25 דקות הראשונות

מה בדיוק ראית מקבוצת הפליאוף העליון פ"ת שרק בדקה 60 סיכנה לראשונה את השער שלנו?
וכמה דקות טובות היו להם? 20-15 דקות?
כמה התקפות ראויות? ההתקפה האחרונה בתוספת הזמן?
אלדד אני לא מסתכל על הקבוצה היריבה רק על שלנו , אם נשחק ככה 95 דקות ננצח את באר שבע בטרנר
(04-Aug-2017 15:58)אלדד כתב: [ -> ]
(04-Aug-2017 12:30)זאב רווח כתב: [ -> ]כן אבל זה היה מבחן ראשון בהתמודדות עם קבוצת ליגת על , לפני כן רעננה וקריית שמונה זה משחקי אימון , כאן היה זה יותר רציני ....נכון לא כמו ליגה ממש אבל יותר מסתם משחק אימון .

מה בדיוק ראית מקבוצת הפליאוף העליון פ"ת שרק בדקה 60 סיכנה לראשונה את השער שלנו?
וכמה דקות טובות היו להם? 20-15 דקות?
כמה התקפות ראויות? ההתקפה האחרונה בתוספת הזמן?

אז למה אתה מתעלם שמהדקה ה60 ועד הסוף רק הם היו על המגרש וגם כבשו שלושה שערים וניצחו? תחשוב .. אתה אומר שהם שיחקו רע , נראו על המגרש רק חצי שעה , אבל בחצי השעה הזו הם הפכו 2:0 ל3:2 .. תאר לך מה היה קורה אם היו משחקים ככה 90 דק.. בקיצור אל תגמד אותם ואל תהלל אותנו יותר מידי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's