מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק מחר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אז ככה בשל מזג האוויר שנפל עלינו
כמה ממכם יגיעו מחר למשחק ( במידה ולא יבוטל בשל הגשמים )

Sent from my iPhone using Tapatalk
יש שידור ???
אני לא מפחד על רק על הילדים ...אז תתקבל החלטה ממש בסביבות 14:00-14:30
אני עדיין בטראומה ממשחק חוץ באשדוד (ניצחנו 3-1 אם אני זוכר נכון) שלא הפסיק לרדת גשם מהדקה הראשונה + רוח פרצים, המטרייה נקרעה ולא היה איפה לתפוס מחסה.
אם מחר זה יימשך כמו היום ואתמול, אני בספק גדול אם אני הולך לעבור את "החויה" המפוקפקת הזו בשנית.
(12-Dec-2013 12:41)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני עדיין בטראומה ממשחק חוץ באשדוד (ניצחנו 3-1 אם אני זוכר נכון) שלא הפסיק לרדת גשם מהדקה הראשונה + רוח פרצים, המטרייה נקרעה ולא היה איפה לתפוס מחסה.
אם מחר זה יימשך כמו היום ואתמול, אני בספק גדול אם אני הולך לעבור את "החויה" המפוקפקת הזו בשנית.

גם אני.....
זה המגרש הבייתי
והמשחק האחרון בחודש הקרוב

Smile
(12-Dec-2013 11:46)דוד חטב כתב: [ -> ]יש שידור ???
אני לא מפחד על רק על הילדים ...אז תתקבל החלטה ממש בסביבות 14:00-14:30

כן יש שידור

Sent from my iPhone using Tapatalk
נקווה שווינטר יוצף וידחו את המשחק.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
זוכר משחק באשדוד עוד בתקופה שעבדתי בנתניה היה מבול מטורף כל כך אהבו אותי במועדון שנתנו לי הזמנה ליציע הרגיל ... כמובן שהתקשרתי להולצמן אז באשדוד וביקשתי כרטיס ליציע הכבוד מתחת לגג נראה לי שניצחנו 6:0 יכול להיות ???
(13-Dec-2013 0:22)דוד חטב כתב: [ -> ]זוכר משחק באשדוד עוד בתקופה שעבדתי בנתניה היה מבול מטורף כל כך אהבו אותי במועדון שנתנו לי הזמנה ליציע הרגיל ... כמובן שהתקשרתי להולצמן אז באשדוד וביקשתי כרטיס ליציע הכבוד מתחת לגג נראה לי שניצחנו 6:0 יכול להיות ???

טגה הבקיע את הראשון כבר בתחילת המשחק,ניר נחום(במדי אשדוד)השווה וכך נגמרה המחצית,עידן שריקי (במדי אשדוד)הורחק בתחילת המחצית ואז נפתחו ארובות השמיים תרתי משמע,שכטר שניים,תמיר כהן ימפולסקי וג'ורג' בה 6:1.
(13-Dec-2013 7:27)אייל ס כתב: [ -> ]
(13-Dec-2013 0:22)דוד חטב כתב: [ -> ]זוכר משחק באשדוד עוד בתקופה שעבדתי בנתניה היה מבול מטורף כל כך אהבו אותי במועדון שנתנו לי הזמנה ליציע הרגיל ... כמובן שהתקשרתי להולצמן אז באשדוד וביקשתי כרטיס ליציע הכבוד מתחת לגג נראה לי שניצחנו 6:0 יכול להיות ???

טגה הבקיע את הראשון כבר בתחילת המשחק,ניר נחום(במדי אשדוד)השווה וכך נגמרה המחצית,עידן שריקי (במדי אשדוד)הורחק בתחילת המחצית ואז נפתחו ארובות השמיים תרתי משמע,שכטר שניים,תמיר כהן ימפולסקי וג'ורג' בה 6:1.

לא היו שני גולים של אשדוד שנפסלו ללא סיבה אמיתית???
עמודים: 1 2 3
Reference URL's