מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק ראשון בגביע הטוטו, והיבט מקצועי אחד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
משחק רשמי ראשון, כולם עסוקים בהתלהבות של הפתיחה, ואחלה עם זה.
הלוואי ונצליח, וגם אם לא, כולנו מודעים למצב הבעייתי של הרכב השחקנים במשחק הזה.
ברשותכם, אני מעדיף להתייחס להיבט מקצועי ספציפי :

ברור שחסרים לנו כרגע שלושה שחקנים זרים, ביחס לתכנון - חלוץ, בלם, ו-ורגוץ הפצוע. (בנוסף גם דיא, שהוא שחקן התקפה המיועד להרכב הראשון באופן ברור).
אם כך, יש שלושה שחקנים זרים אחרים שכן רשומים ובריאים, אז מדוע רק אחד מהם מיועד להרכב הפותח המשוער (כפי שמופיע באתרים השונים)?
איך יכול להיות ששני שחקני התקפה זרים לא מיועדים לפתוח, וזה עוד בתקופה שסבע וחלוץ זר לא נמצאים בסגל בכלל?
כיצד זה שהחתמנו שחקנים זרים שלא כולם מיועדים להרכב הפותח???
מה אני לא מבין?
עדי היקר,אכן זרים אמורים לשדרג קבוצה.
אבל,דווקא אתה כמאמן(לדעתי היחיד בפורום) יודע,שיש דברים מאחורי דברים.
1.לגבי החלוץ הברזילאי,במידה ואתה עוקב אחרי הפרסומים והראיונות,נאמר מפורשות שמדובר בזר שישי וכמו שקאיודה בעבר הגיע בוסר ולאט לאט נכנס לעיניינים,כך הצוות מאמין שיקרה גם כאן.
2.דידייה בעונת 16/17 שיחק יותר דקות מאחרים ובעל מספרים חריגים לעמדתו על המגרש וגם העונה אמור להיות אחד משחקני המפתח,אבל(ויש אבל) לעיתים מאמנים(ומי כמוך יודע) מחליטים אחרת מסיבות שונות(ומי כמוך יודע את הסיבות).
אייל אם שכחת עוד משהו ...המאמנים קובעים את ההרכב ולא משנה זר או ישראלי מי שטוב באימונים משחק במשחק באותו שבוע , יתכן שזר בשבוע מסוים בא עייף ובאותו שבוע ספציפי שחקן ישראלי היה טוב יותר אז הישראלי משחק זה שם המשחק עדיאל
אייל היקר,
תודה על התגובה האישית...
לא כתבתי מתוך תפקידי , אלא כאוהד בלבד (ואני מקפיד לעשות את ההפרדה, כמו שאתה יודע).
כמה דברים:
1. אני באמת חושב שלא צריך שישה זרים בקבוצה שלא משחק באירופה במהלך העונה, ויש לה שני משחקים בשבוע לאורך זמן
2. שחקן זר, מבחינתי שווה שחקן חיזוק.
אני שם בצד את האלמנט הכלכלי (מיסוי נמוך יותר) אלא מתייחס למקצועי - שחקן זר צריך להיות כזה שמחזק את הקבוצה. נקודה.
אם מראש מחתימים שחקן זר שלא מתוך מחשבה שהוא מחזק, זה בעייתי.
ושוב, זו רק דעתי שלי.

הלוואי שקוגבינייה וריביירו יצליחו וכולנו נשכח את העובדה שלא תוכננו להרכב הראשון במשחק רשמי, זו המטרה של כל אחד מהאוהדים, אבל באמת שאני לא מצליח להבין כאן את הסיבות...
מה קשה עדיאל ? 5 זרים אוטוטו יהיו ,+ ריביירו שהוא מועמד להחליף מחצית או פחות את קוגבניה .
הוא יכול להיות שחקן ההכרעה שעולה מהספסל , הוא עדיין צעיר ולא בנוי ל 90 דקות , ככה האמת גם קוגבניה ראינו עונה שעברה שיש משחקים שחלק גדול מהזמן הוא נעלם , אז יהיה לו מחליף .
היתרון כאן שריביירו מהיר מאוד וכשההגנה היריבה תתעייף הוא יוכל לחתוך אותה כמו בחמאה , וזה לפני שהתחשל ויהפוך למכונה קטלנית תוך עונה או שניים , מרוויחים חלוץ לעתיד
גבירותיי ורבותיי זה גביע טוטו(שוקו)
השתגעתם?
זה הזמן בשביל לבחון עוד מערכים ועוד שחקנים
במיוחד שחסר לנו כמה שחקנים חשובים

נתחיל במשחק הניחושים

2:0 . ניצחון שלנו
3:1 אביב,ערן,ושרם
(02-Aug-2017 15:13)עדיאלבז כתב: [ -> ]אייל היקר,
תודה על התגובה האישית...
לא כתבתי מתוך תפקידי , אלא כאוהד בלבד (ואני מקפיד לעשות את ההפרדה, כמו שאתה יודע).
כמה דברים:
1. אני באמת חושב שלא צריך שישה זרים בקבוצה שלא משחק באירופה במהלך העונה, ויש לה שני משחקים בשבוע לאורך זמן
2. שחקן זר, מבחינתי שווה שחקן חיזוק.
אני שם בצד את האלמנט הכלכלי (מיסוי נמוך יותר) אלא מתייחס למקצועי - שחקן זר צריך להיות כזה שמחזק את הקבוצה. נקודה.
אם מראש מחתימים שחקן זר שלא מתוך מחשבה שהוא מחזק, זה בעייתי.
ושוב, זו רק דעתי שלי.

הלוואי שקוגבינייה וריביירו יצליחו וכולנו נשכח את העובדה שלא תוכננו להרכב הראשון במשחק רשמי, זו המטרה של כל אחד מהאוהדים, אבל באמת שאני לא מצליח להבין כאן את הסיבות...

עדיאל,
אם עלות הזר ״השישי״ זולה מאותו ישראלי בסגל ותועלתו טובה יותר, גם תעדיף ישראלי במקומו?
לדעתי צריך לסתכל על הסגל כסגל ולא מעניין כמה זרים וכמה ישראלים יש. העיקר שכולם יהיו ראויים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בהימורים ממש מזלזלים בנו
1.55 3.00 4.40

4.44 נגד מכבי פתח תקווה ?
אלון אני מסכים איתך וגם עם עדיאל ואסביר
עדיאל צודק זר שמביאים לארץ צריך להיות יותר טוב לפחות בדרגה שתיים על ישראלי
אבל מהרגע שזר הוחתם אלון צודק מסתכלים על כל הסגל כשווים והכי טוב משחק

במקרה של ריביירו כמו שאמרתי זה השקעה שאפשר לקטוף פירות כבר מהעונה הזאת
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's