מכבי נתניה

גירסה מלאה: פותחים עונה!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אז מחר זה מתחיל.
אמנם רק גביע הטוטו אבל משחק רשמי ראשון הוא משחק רשמי ראשון.
אז איפה אנחנו עומדים ערב פתיחת העונה?
מרכז הגנה חסר- הסאגה עם נילסן בתוספת הפציעות של ורגוץ וגרוס גורמת לכך שבמרכז ההגנה ישחקו מחר ככל הנראה דודי תירם וחגי גולדנברג. לא נראה לי שזה מרכז ההגנה שסלובו חלם לפתוח איתו את העונה... אבל... זה מה יש... הזדמנות לדודי תירם להגיע מאחור ואולי להשתלט על העמדה...
הקישור שלנו הוא אולי הדבר הכי מסקרן-
כולם מצטיינים מהלאומית בעונה שעברה.(לפחות הארבעה הבכירים יותר)
כולם צעירים שרוצים לעשות את הפריצה.
הימור גדול מצד אחד והזדמנות גדולה מנגד- גם להם וגם למועדון... לבנות כאן קישור ברמה גבוהה לכמה שנים קדימה...
גם החלק הקדמי שלנו מאוד מסקרן-
ערן, דיא(שכרגע חסר), קוגבנייה(בתקווה שרואים בו שחקן התקפה יותר מאשר שחקן קישור), ריביירו, שרם, דנון, בדש(שלדעתי מגיע לעונה הזו רעב כמו ילד שעולה מהנוער)- מאוד מעניין לראות איך החוד הזה מתחבר ומאפשר לשחקנים הללו, שחלקם ללא ספק כוכבי כדורגל\כוכבי כדורגל בפוטנציה- להביא את היכולות לידי ביטוי ומהווים איום בלתי פוסק על היריבות.

בסך הכל לא מצב אידיאלי(בעיקר בהגנה) אבל לדעתי מהקבוצות מהסקרנות שפתחו כאן עונה.
מקווה שהקהל יהיה סבלני(אין סיכוי!), מקווה שהבעלים והצוות המקצועי יהיו קרי רוח וסבלניים גם אם פחות ילך(סיכוי יותר טוב במקרה שלהם) וידעו לסנן את רעשי הרקע ולא להתרגש מכל גל תגובות בפייסבוק.(סיכוי פחות טוב במקרה של...)
מה שלא יודעים לא פוגע... לפעמים עדיף להתנתק...
מכירים את שלושת הקופים? *לא רואה* לא שומע* *לא מדבר*- בימים קשים שווה לאמץ!
מסכים איתך עידן ותרשה לי להוסיף נהפוך להפתעת הליגה
אתם תראו איך דודי תירם וגיא גרוס הופכים לבלמים קבועים ובלמים שכל הליגה תדבר עליהם ....אתם תראו איך קונסטנטינוס משתלב בקישור ההתקפי ותופס מחמאות רבות ...אתם תראו איך פתאום השמות עלי מוחמד ואביב אברהם מופיעים תדיר בפי אוהדים בארץ ....אתם תראו איך פתאום ערן לוי הפך לצעיר יותר מהיר יותר וחזק יותר ....וכן אתם עוד תראו כמה גולים ישים עדן שרם שגם שון וייסמן ישכח מאתנו ...

לגבי האוהדים שאף פעם לא מרוצים ממה שיש התפקיד שלנו זה להשתיק אותם !!! לא לתת להם לקלקל את האווירה הטובה גם אחרי הפסדים .
אין לי שום תלונות על הסגל כי מראש לא היו לי ציפיות ...
משהו נוסף על השיטה סלובו/ברדה משחקים 4-5-1
לא ראיתי שינוי שיטה בשום משחק אימון...
אני נורא אוהב את השיטה הזו בעיקר אם יש שחקנים מהירים בצדדים וחלוץ מהיר....
יש לשיטה הזו של לחץ וכושר גופני גבוה חסרון אחד וזה ריבוי פציעות בגלל העצימות הגבוהה לכן יש סגל רחב נראה שבגלל זה היתה העדפה ברורה לכמות על פני 2/3 שחקנים ישראלים בכירים...
סה"כ כתבי בפוסט אחר בין 4- ל-14 עם שום מיקום לא אהיה מופתע...
מה שבטוח וזה הרבה יותר חשוב בעיני משחקן תותח כזה או אחר...
הניהול-תקין
צוות מאמנים-צוות משדרג אימונים ברמה גבוהה (שחקנים מהמחנה אומרים)
בהנחה שחדר הלבשה יהיה בריא הכל יהיה בסדר...
נראה כמו עונה שקטה במרכז טבלה או דגדוג של 4-6 ...
אני לא מתיימר להבין יותר ממך. אבל לפני שראיתי מי הבלם והחלוץ שאמורים להגיע, ואם הם לא ישדרגו משמעותית, אז בלי לראות, רק מלראות מי השחקנים שהוחתמו זה יותר נראה לי קרוב ל14 מאשר ל4. הלוואי ואני טועה, מעדיף עונה שקטה וסולידית על קרבות תחתית

Sent from my iPhone using Tapatalk
מנסה להבין פסימיסטים במהות(ומעדיף לקרוא אותם...על אופטימסטים חסרי תקנה).
מנבאים שחורות בלי שראו את הקבוצה,כששני שחקני הרכב בולטים מחלימים מפציעות,שני שחקני מפתח עדיין לא הוחתמו,בלם שלישי חוזר לכושר ולא בסגל ולמרות כל זאת,יש סגל ראוי שלא מורכב משחקני נוער ומשוחררים(כמו בחלק מהקבוצות שבליגה שלנו).
ראית/ראיתם את הקבוצות האחרות שבליגה שלנו/שמולם אנחנו מתמודדים/שהתקציב נבנה להתמודד מולם?
הפועל ב"ש ומכבי ת"א ומכבי חיפה ממש ממש לא בליגה התקציבית שלנו ואפילו בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת וק"ש לא...
(02-Aug-2017 9:43)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא מתיימר להבין יותר ממך. אבל לפני שראיתי מי הבלם והחלוץ שאמורים להגיע, ואם הם לא ישדרגו משמעותית, אז בלי לראות, רק מלראות מי השחקנים שהוחתמו זה יותר נראה לי קרוב ל14 מאשר ל4. הלוואי ואני טועה, מעדיף עונה שקטה וסולידית על קרבות תחתית

אני גם יכול להגיד שלפני שראיתי איזה קבוצה אנחנו הולכים לראות בעונת 2020-2021 ואם לא יהיו שם שחקנים איכותיים וצוות מיקצועי טוב כנראה שנרד ליגה....

וברצינות, ברור שאם הבלם לא יבלום והחלוץ לא יכבוש ודיע יפצע וערן לא יתפקד וכו' וכו' זה יהיה יותר קרוב למקום 14 ממקום 4, אבל למען השם בוא נחכה ונראה מה ומי יגיע, איך הקבוצה מתחברת ואז נחלק ציונים.
כל הקטע הזה שאוהדים חורצים את דין הקבוצה בשלב זה של העונה ביודעם שההרכב הנוכחי (והמאד חסר) לא משקף כלום ,באמת נשגב מבינתי.
לכל המגזימים .. מותר לי לחשוב שהסגל לא מספיק חזק (מבלי שיצא לי לראות, כבר נאמר). הסגל מבוסס ברובו על שחקני ליגה שניה או על שחקנים מחליפים מליגת העל. השחקנים שלא תואמים כרגע לפרופיל הזה הם עמוס , סבע שאני שומע טענות גם ממישהו מהכותבים פה שהוא ״מולחם בכל הגוף״ וערן לוי. אני לא יודע מה נקבל מסבע ומלוי השנה, אחרי פציעות ניתוחים וכו. אני גם לא יודע איך יחזור וורגוץ והאם הוא באמת מתאים לליגה הזו. אני מעריך שכן אבל לא נוטה לזלזל בחלוצים שיבואו מולו כמו אחרים כאן. אז הכל מתנקז לבלם הנוסף ולחלוץ שעדיין לא הוחתמו. האם כל השאר יעשו את קפיצת המדרגה - הלוואי לא יודע. ברור שכשאראה כמה משחקים תהיה לי דעה מגובשת יותר. אני לא רואה דרך אגב איפה הפסימיות נמצאת כאן. הסגל לא משדר גדולות ונצורות. אני זוכר שנה מסוימת שהבעלים התלהב מצלישר וארנון טמיר וראה בהם את העתיד. איך זה נגמר כולם יודעים. אני מנסה רק להזכיר לכולם שאלה רק הערכות. גם מכבי תא כדורסל חשבה בשנה שעברה שהיא הביאה 10 שחקני יורוליג וגם איך זה נגמר כולם יודעים.

(02-Aug-2017 10:44)טל.מ כתב: [ -> ]לכל המגזימים .. מותר לי לחשוב שהסגל לא מספיק חזק (מבלי שיצא לי לראות, כבר נאמר). הסגל מבוסס ברובו על שחקני ליגה שניה או על שחקנים מחליפים מליגת העל. השחקנים שלא תואמים כרגע לפרופיל הזה הם עמוס , סבע שאני שומע טענות גם ממישהו מהכותבים פה שהוא ״מולחם בכל הגוף״ וערן לוי. אני לא יודע מה נקבל מסבע ומלוי השנה, אחרי פציעות ניתוחים וכו. אני גם לא יודע איך יחזור וורגוץ והאם הוא באמת מתאים לליגה הזו. אני מעריך שכן אבל לא נוטה לזלזל בחלוצים שיבואו מולו כמו אחרים כאן. אז הכל מתנקז לבלם הנוסף ולחלוץ שעדיין לא הוחתמו. האם כל השאר יעשו את קפיצת המדרגה - הלוואי לא יודע. ברור שכשאראה כמה משחקים תהיה לי דעה מגובשת יותר. אני לא רואה דרך אגב איפה הפסימיות נמצאת כאן. הסגל לא משדר גדולות ונצורות. אני זוכר שנה מסוימת שהבעלים התלהב מצלישר וארנון טמיר וראה בהם את העתיד. איך זה נגמר כולם יודעים. אני מנסה רק להזכיר לכולם שאלה רק הערכות. גם מכבי תא כדורסל חשבה בשנה שעברה שהיא הביאה 10 שחקני יורוליג וגם איך זה נגמר כולם יודעים.

אין לי כבר כוחות להלחם בראייה המאד מגמתית שלך את הדברים שנה אחר שנה ,וזאת זכותך לחשוב ככה.
ונכון הסגל לא משדר גדולות ונצורות לעומת הסגל של מכבי חיפה בשנים האחרונות, או הסגל האיכותי של הפועל חיפה בעונה הקודמת או הסגל המרשים של שעריים שירדה לליגה א' או הסגל "המרשים" של סכנין שהתברגה לפלי אוף העליון, או הסגל של מכבי נתניה אשתקד שאף אחד לא חשב שידרוס את הליגה....ואני יכול להמשיך עם עוד הרבה דוגמאות...
וכל מה שאני כותב אלה לא דברים אופטימיסטים כי אני לא אומר שאנחנו עומדים להתסער על הליגה בעונה הקרובה ,אבל אני כן חושב שיותר חשוב מהשמות שמרכיבים את הקבוצה זה התלכיד שלה והאיזון שיהיה בסגל השחקנים (ולא, זה לא אומר שאפשר לעלות עם 11 שחקני נוער בהרכב...)
מי ביקש ממך להלחם ? זאת דעתי נכון להרגע. כשאראה את הקבוצה ,בטח לאחר שכל הפצועים יחזרו והסגל יושלם , אדע יותר. למשל אני הייתי משוכנע שהמועדון יבין שערן לוי לא יכול לסחוב את הקבוצה בליגת העל לאורך כל העונה וצריך איזשהו איזון איתו על הדשא. זה לא קרה ושוב אנחנו עם התלות הזו . אני גם חושב למרות שזו דעה לא פופולארית, שנעשתה טעות עם שון וויסמן בנושא ההשאלה. יגידו זו מדיניות המועדון - אני מכבד. אני רק חושב שהיא שגויה. אני הייתי מעדיף מדיניות שהיא לא תורה מסיני ראה וקדש, ולכל כלל יש יוצא מין הכלל.

עדן שרם שחקן ליגה לאומית מוכח - טעות להסתמך עליו, אין איזון.
שון ויסמן שחקן ליגה לאומית מוכח - מדיניות מושאלים שגויה

#הגיון עקום של אוהדים#
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's