מכבי נתניה

גירסה מלאה: קייטה הוצע למכבי נתניה, נילסן בדרך החוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לא לשחרר בשום פנים ואופן! הוא חתם על חוזה וחייב לעמוד בו
, את מי זה מעניין שהוא לא מתעקלם? העיקר שהוא בריא וכשיר לשחק הוא ייתן את מה שהוא צריך לתת
אם הוא כל כך רוצה לעזוב שישלם דמי ביטול והקבוצה הקולטת תשלם פיצוי ושיילך לשלום
ומה יצא לך בלהחזיק שחקן ממורמר? (לא אומר שהוא ממורמר השאלה ברמת העיקרון) מה תקבל ממנו?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
כל שחקן שרוצה להשתחרר מהחוזה שלו בגלל שיש לו הצעה טובה יותר מקצועית או כלכלית, יתמרמר ויקבל ביטול של החוזה מהקבוצה שלו רק בגלל שלא כדאי ואין טעם להחזיק שחקן ממורמר בקבוצה?
אמרו עכשיו ברדיו בתוכנית חמש באוויר שאייל סגל אמר שמחפשים בלם וחלוץ
החלוץ האוסטרי מתמהמה עם התשובה ("צפוי להחליט ביומיים הקרובים"), פערים גדולים מול קייטה. דראפיץ' בודק בלמים שיחליפו את תומאס יול נילסן. הערב: משחק הכנה מול אנרגיה קוז'ניצה החובבנית

במכבי נתניה ממשיכים בחיפושים אחר חלוץ שיחזק את הקבוצה, כאשר נכון לרגע זה, אין כל התקדמות עם החלוץ האוסטרי בן ה-30 ארווין הופר. הופר, שעל מועמדותו פרסמנו כאן לראשונה בשבוע שעבר, עדיין לא החזיר תשובה לגבי רצונו להגיע ארצה והוא מחזיק בהצעות מראפיד וינה ומקבוצות נוספות. "ארווין עדיין מתלבט אם להגיע לכאן" סיפרו בסביבתו. "הנושא הכספי לא ממש עלה כרגע, קודם הוא צריך להחליט וזה צפוי לקרות בקרוב, ככל הנראה ביומיים הקרובים".

בנתניה לא מבזבזים זמן וכבר בדקו את צירופו של החלוץ אלחסן קייטה, חלוצה של מריטימו הפורטוגלית. הקבוצה הבהירה ביממה האחרונה כי לא תעמוד בדרכו, אך ישנן שתי בעיות נוספות שכן צצו: הראשונה היא הפערים הכספיים בין נתניה לשחקן שמיוצג על ידי אבי נמני והשנייה היא שהחלוץ סוחב פציעה קלה מסוף העונה שעברה.

בנתניה לא אוהבים את ההתמהמהות של השחקן ולא מתכוונים לבזבז זמן והחלטה תתקבל כבר בימים הקרובים, כאשר אם הופר לא יחזיר תשובה חיובית, הקבוצה תעבור לבדוק את האופציות הנוספות.

שחקן נוסף אשר בנתניה שוקלים לשחררו הוא הבלם תומאס יול נילסן. כפי שפרסמנו בקבוצה קיימת אכזבה גדולה מיכולתו ובעיקר מהגישה, כאשר שחקנים מספרים כי הדני לא מתקשר עם אף אחד וממעט לדבר. בנתניה כבר החלו לבחון מועמדים להחליפו, ולא מן הנמנע שאם הצדדים יגיעו לפיצוי כספי הוא ישוחרר.

לאחר שהשיגה תיקו והפסד בשני משחקי האימון הראשונים במחנה בפולין, נתניה תפגוש הערב את אנרגיה קוז'ניצה החובבנית, למשחק האימון השלישי במחנה ובלילה שבין רביעי לחמישי תחזור ארצה. הקבוצה לא תשתתף במחזור המשחקים הראשון בגביע הטוטו שייערך בסוף השבוע, ותתארח אצל מכבי פתח תקווה במושבה במחזור הבא.
(24-Jul-2017 15:12)אלדד כתב: [ -> ]לא לשחרר בשום פנים ואופן! הוא חתם על חוזה וחייב לעמוד בו
, את מי זה מעניין שהוא לא מתעקלם? העיקר שהוא בריא וכשיר לשחק הוא ייתן את מה שהוא צריך לתת
אם הוא כל כך רוצה לעזוב שישלם דמי ביטול והקבוצה הקולטת תשלם פיצוי ושיילך לשלום

פורסם שנילסן לא מתקשר עם אף אחד מהשחקנים אם זה נכון אי אפשר להחזיק שחקן כזה בקבוצה.
אולי השחקנים עושים עליו חרם כי הוא זה שמרוויח הכי הרבה בקבוצה ולא ערן לוי? |סמייליציני|
לגבי החלוץ קייטה, בקפריסין שיחק שם ב-2015 וכבש שם 13 שערים ב- 3240 דקות משחק כאשר מתוך ה-13 כבש 6 בפנדלים כלומר 7 שערי שדה
ולשם השוואה באותה עונה שיחק שם דינו אנדלובו (שכיום הוא בן 27) ההוא ששיחק בבני יהודה וכבש במדיה 8 שערים ואז עבר לחיפה של עטר, אז בקפריסין הוא כבש 19 שערים ב-2400 דקות
הליגה הקפריסאית אמורה להיות יותר קלה מליגת העל שלנו הלא כן?

בסרטון מקבץ מהשערים שקייטה כבש בקפריסין https://youtu.be/xXGyB3EZsaw
אני בדעה שלא צריך להביא חלוץ זר נוסף אחרי ריביירו עמדת הבלם חשובה וקריטית יותר , בעמדת החלוץ עדן שרם יתאקלם יותר טוב הוא יהיה הסקורר שלנו !!!
לא כל כך הבנתי משהו ...

דראפיץ טס לגיאורגיה כדי למצוא חלוץ, ואז מצא את ריביירו שמסתבר לא באמת חלוץ, ואז אותו שחקן היה במבחנים כשבועיים לפני שחתם.
שאר השחקנים המועמדים (2 החלוצים) מי מהם שלא ייבחר - פשוט יחתמו מבלי שעוברים איתם את אותו תהליך של ריביירו?
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's