מכבי נתניה

גירסה מלאה: הודעת הנהלת הקבוצה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(11-Dec-2013 12:06)דוד חטב כתב: [ -> ]אייל זה נשמע כאילו אני שונא את המחלקה כשאני אחד האנשים שרוצים רק טוב למחלקה ולשחקני הצעירים אבל כשהדברים הולכים עקום אז לא מתבייש לומר...
לדוגמא שציפיתי שתפסיק את השטות הזו של בני בקיץ בחופים...תעמוד על הרגליים האחוריות שמפטרים את צרפתי שעד היום אף אחד לא הבין מה בדיוק קרה שם...
לגבי בני הוא איש מקצוע טוב כמאמן או כסקאוטר כמנהל מקצועי לדעתי הרבה פחות עובד בשלוף לא עם תוכניות עבודה רב שנתיות, שנתיות או חודשיות, עד היום אחרי שנים בתפקיד אין לכל הקבוצות במחלקה סגנון משחק אחיד ושיטת משחק ...בקיצור יש לו הרבה יצרונות אבל לא בטוח שהוא מנהל מקצועי מהטובים בארץ בטח לא ברמה של זלצר , שמוליק חנין , ניר לוין או שאנחנו רוצים להיות המחלקה הטובה בארץ או להישאר באמצע...אגב ליגות שרון מאד חלשות והמבחן הוא או בגביע המדינה או בליגות שמתחילות להיות תחרותיות (ארציות) כמו נוער , נערים א׳ תמיד האנשים בכדורגל בכלל ובמכבי נתניה מתהדרים בנוצות לא להם עשיתי בניתי ...תבדוק כמה אליפויות וגביעים יש למכבי ת״א , מכבי חיפה או אפילו ראשל״צ או מכבי פ״ת ותבין שאנחנו עדיין לא שם...לא בניהול ולא במקצוענות...לגבי המינוי של בני כמאמן נוער אני מעריך שהוא יידע להוציא אותנו מהתחתית ולו בגלל האוירה וההתלהבות הלוואי וכך יקרה אני הראשון שחושש מחלילה ירידה כי זה יהיה אסון ספורטיבי ...בהצלחה לבני ולילדים

אני לא מאלו שמטאטא מתחת לשטיח וגם לא מספר סיפורים ולא מתהדר במה שמגיע או לא מגיע,
כל נושא הולצמן/צרפתי הוא נושא "הזוי"(לצערי) ומכיוון שמדובר ב"דיני נפשות" הוא טופל בזהירות ולא בהתלהמות,הקל ביותר זה לשבור כלים וללכת הביתה(את זה אפשר לעשות פעם אחת בלבד...),הדרך שנבחרה היתה שונה ומכיוון שעברו 5 שבועות ונעשו אי אלו מהלכים,הדרך הנכונה היתה למנות את בני למאמן בלי לפגוע באיש(כי אף אחד לא ראוי להפגע).
לגבי שאר הנושאים,עובדתית מכבי נתניה שנים רבות לא זוכה בגביעים בכלל ואליפויות בקבוצת הנוער.
מעבר לכך,בשנתיים שלש האחרונות(מאז פיראס מוגרבי למעשה),לא עלה שחקן משמעותי ממחלקת הנוער לבוגרים.
אני תקווה שהעבודה שנעשת בשנים האחרונות,בתוספת שינויים שנעשים העונה לקראת עונה הבאה ישאו תוצאות החל מהקבוצות של ילידי 98/99.
ברור לך שלא אלייך התכוונתי שאמרתי מתהדרים בנוצות לא להם... ועומרי בן הרוש גם נחשב תוצר מחלקת הנוער כי הוא פה מגיל 8 ...והיום שחקן הרכב בקבוצה הכי טובה בארץ ...
(11-Dec-2013 13:32)דוד חטב כתב: [ -> ]ברור לך שלא אלייך התכוונתי שאמרתי מתהדרים בנוצות לא להם... ועומרי בן הרוש גם נחשב תוצר מחלקת הנוער כי הוא פה מגיל 8 ...והיום שחקן הרכב בקבוצה הכי טובה בארץ ...

עלה לבוגרים יחד עם פיראס....מאז השניים לא היתה עליה משמעותית של שחקן הרכב.
עומרי בן הרוש יהיה המגן השמאלי הכי טוב בארץ. לכבוד כל אלה שטענו שרגל ימין שלו משמשת לעלייה במדרגות ושהוא גג מגן בינוני ובלם גרוע וכו וכו. וזה בעיקר מוקדש לנתי עזריה ששלח אותו להתאמן בפרדסייה או משהו בסגנון.

ועוד משהו. חבל שזה קורה אבל המועדון מתנהל שנה שנייה בכאוס. שנה שעברה זה היה בבוגרת השנה זה הגיע לנוער. לא יודע מי מכוון מי מושך בחוטים ולמה זה קורה אבל ברור שקורה כאן משהו רע. קיוויתי שהבעלים החדשים יעשו סדר בבאלאגן ובינתיים כנראה שלא מצליח להם יותר מידי.
כפר יונה טל...חבל שאי אפשר לכתוב מה כתבתי על עומרי בעונה קודמת ולהוכיח כמה צדקתי לגביו!!!
(11-Dec-2013 13:52)טל.מ כתב: [ -> ]עומרי בן הרוש יהיה המגן השמאלי הכי טוב בארץ. לכבוד כל אלה שטענו שרגל ימין שלו משמשת לעלייה במדרגות ושהוא גג מגן בינוני ובלם גרוע וכו וכו. וזה בעיקר מוקדש לנתי עזריה ששלח אותו להתאמן בפרדסייה או משהו בסגנון.

ועוד משהו. חבל שזה קורה אבל המועדון מתנהל שנה שנייה בכאוס. שנה שעברה זה היה בבוגרת השנה זה הגיע לנוער. לא יודע מי מכוון מי מושך בחוטים ולמה זה קורה אבל ברור שקורה כאן משהו רע. קיוויתי שהבעלים החדשים יעשו סדר בבאלאגן ובינתיים כנראה שלא מצליח להם יותר מידי.

טל,מה שקרה בקבוצת הנוער סביב המאמן לא מרשים,אך בין מה שקרה שם לבין כאוס,יש הבדל של יום ולילה,לראיה...היכולת לתקן תוך כדי תנועה ולא להמתין לבדיקת הנזקים בסוף העונה.
ההתנהלות שכונה יסלחו לי כולם ...מסכים עם אייל שתוקן בזמן נקווה רק שזה יתבטא בתוצאות ... והקבוצה תישאר בליגה !!!
שגב , מאור, בלדב , לב , רועי דניאל , אייל , מוטל׳ה , גניש ... פשש איזה רשימה אפשר להרכיב קבוצת כדורגל מי מקבל החלטות בנוער או בבוגרים מישהו יודע כי אני מבולבל...
(11-Dec-2013 13:52)טל.מ כתב: [ -> ]עומרי בן הרוש יהיה המגן השמאלי הכי טוב בארץ. לכבוד כל אלה שטענו שרגל ימין שלו משמשת לעלייה במדרגות ושהוא גג מגן בינוני ובלם גרוע וכו וכו. וזה בעיקר מוקדש לנתי עזריה ששלח אותו להתאמן בפרדסייה או משהו בסגנון.

התכוונת כפר יונה בפרדסיה הם רק התאמנו בתקופת גוטמן אני לא אשכח יצאתי לעבודה בצהרים ופתאום אני קולט אותם מתאמנים חחח הודעתי שאני חולה ונשארתי לראות תאימון

Sent from my iPhone using Tapatalk
(11-Dec-2013 14:30)דוד חטב כתב: [ -> ]ההתנהלות שכונה יסלחו לי כולם ...מסכים עם אייל שתוקן בזמן נקווה רק שזה יתבטא בתוצאות ... והקבוצה תישאר בליגה !!!
שגב , מאור, בלדב , לב , רועי דניאל , אייל , מוטל׳ה , גניש ... פשש איזה רשימה אפשר להרכיב קבוצת כדורגל מי מקבל החלטות בנוער או בבוגרים מישהו יודע כי אני מבולבל...

כל פעם שאני קורא אותך,אני שואל את עצמי...האם הקול קול אפרים והידיים ידי דוד?
ולפי דעתי עמרי רק צריך להגיד תודה למי ששלח אותו לכפר יונה זה רק גרם לו להתאמץ ולהגיע לאן שהגיע.
כן וגם לעטר ובמיוחד לפרננדס.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's